NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Pany z osiedla Poręby,
~~PRB!
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:51  
Cytuj
~RYS dalej sie spinasz, czekalem pod zabka o 22 z jednym kolega i jakos nikt nie przyszedl. czyzbys czail sie za smietnikiem czy zrezygnowales z tego co sam zaporoponowales?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 00:04  
Cytuj
Czytając to forum dochodze do wniosku że 80% użytkowników to potencjalni konfidenci i społeczniacy, jedynie z Realistą się moge zgodzic i z kilkoma innymi. a ty nadminister ziorro zmienisz zdanie jezeli kiedys sie okaze ze nie bedziesz mogl przez smolucha wyjsc bezpiecznie na ulice ( oby nie). o co wam w ogole chodzi, młodzież rządzi się swoimi prawami, co wy nigdy młodzi nie byliście, a moze wiekszosc z was to albo typowe wyżelowane pedałki pasujące do lokalu bajer bar albo tez zwykle ciecie ktorym sie wydaje że świat się kreci tak jak dzieciom się to pokazuje w grzecznych bajkeczkach. co wy jestescie jacys k... święci, nigdy nie popelniliscie zadnego wykroczenia, chocazby drogowego, nigdy nie piliscie piwa na ławce. o co wam chodzi? czy wam sie naprawde wydaje że wszelkie rzeczy trzeba załatwiać przez policje? chlopaki z poręb to kolesie jak inni, zamiast sie na nich krzywo patrzeć, i spogladac spod nosa jacy to oni źli i be, lepiej popatrzcie na siebie. mają swoje życie i ich sprawa.

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 01:56  
Cytuj
to dla tych świętych i grzecznych
http://pl.yo(...)KoAs9D8Q

 
 
 
 
~~Restrykcja
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 07:05  
Cytuj
Panowie czy Panie wydały z siebie wspaniały bełkot ideologiczno-psychologiczno-pedagogiczny.
Niestety musicie wiedzieć wy wspaniali wychowawcy trudnej młodzieży, że w Polsce i normalny człowiek powinien mieć swoje prawa.

I żebyś sie jeden z drugim mie wiem jak użalał nad biednymi chuliganiami i zastanawiał jakie to życie tę chołotę doprowadziło do tego co jest, żebyś nie wiem jak mądre rozprawy pisał o przyczynach zjawiska to pamiętaj, że wśród tych ludzi żyją normalne rodziny z dziećmi, ludzie w średnim wieku pracujący i zasługujący na odpoczynek, żyją osoby starsze, chore, po operacjach, umierające, wymagające spokoju. Przedstawiciele tych rodzin napisali ci na forum że już tego chuligaństwa na osiedlu wytrzymać nie mogą. Oni płacą podatki i maja prawo wymagać od państwa polskiego żeby im umożliwiło normalne życie. Zanim zajdą procesy pokoleniowe o których pisze Prawdziwy Oryginalny to ci ludzie będą życ cały czas w takich h...owych warunkach.

Dlatego tępić chołotę i chamstwo. Podatki niech idą na stworzenie godnego życia tym, którzy je pacą. Do roboty policja, prokuratura, kuratorzy, sądy i pierdle.
Nie może być społecznego przyzwolenia dla kryminalistów.

Muszą wiedzieć że za przestepstwo jest kara.

I to jest plan pierwszy. Równolegle muszą być prowadzone działania wychowawcze i prewencyjne.

 
 
 
 
~~Stalowiak
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 08:36  
Cytuj
Brawo Restrykcja!!! Nic dodać, nic ująć. W tym post-socjalistycznym mieście ciagle się coś komuś należy (w tym wypadku hołocie), o coś ma pretensje do świata. Może należałoby zacząć od pretensji do siebie, o lenistwo, nieudacznictwo i robienie wiochy z naszego miasta poprzez wielkopłytowo-blokersowe ideologie. Weźcie sie za robote, dorabiajcie się i organizujcie sobie czas w jakikolwiek sposób chcecie, ale WARA OD NORMALNEJ SPOKOJNEJ WIĘKSZOŚCI!!!

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
WARA OD NORMALNEJ SPOKOJNEJ WIĘKSZOŚCI!!!



bez żadnych zasad i honoru jak w twoim przypadku

 
 
 
 
~~Restrykcja
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:17  
Cytuj
Ja jeszcze dodam że sama pracuję za ok. 850,00zł. Jak skończę studia to dostanę lepszą pracę ale na razie całe moje zarobki idą na szkołę i jeszcze rodzina pomaga.
A taki jeden z drugim ile może wydoić miesiecznie od rodziców
z wypłaty albo emerytury?
Co Polska z niego ma i co będzie mieć w przyszłości?
Dlaczego ktoś wcześniej napisał że nie jest godna praca za 850,00zł.

 
 
 
 
~~Tomek
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:24  
Cytuj
bez żadnych zasad i honoru jak w twoim przypadku[/cytat]

Nie podpisuj sie palancie os.pławo. Ja mieszkam na Pławie
i twój blokerski ,,HONOR'' mi wisi ławkowcu jeden.
Niedługo ci ławki wykopią z pod bloku i sie będziesz musiał z browcem przenieść na błonia.

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:34  
Cytuj
CYTAT

bez żadnych zasad i honoru jak w twoim przypadku


Nie podpisuj sie palancie os.pławo. Ja mieszkam na Pławie
i twój blokerski ,,HONOR\'\' mi wisi ławkowcu jeden.
Niedługo ci ławki wykopią z pod bloku i sie będziesz musiał z browcem przenieść na błonia.[/cytat]


no niestety wszędzie są takie pedały jak ty, a palantów szukaj w rodzinie, bo poza wyzywaniem za monitorem nic więcej nie jesteś w stanie zdziałać

 
 
 
 
~~RYS
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
~RYS dalej sie spinasz, czekalem pod zabka o 22 z jednym kolega i jakos nikt nie przyszedl. czyzbys czail sie za smietnikiem czy zrezygnowales z tego co sam zaporoponowales?


Oglądałem cię przez okno góniarzu i zdjęcia ci robiłem

 
 
 
 
~~RYS
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:41  
Cytuj
[

no niestety wszędzie są takie pedały jak ty, a palantów szukaj w rodzinie, bo poza wyzywaniem za monitorem nic więcej nie jesteś w stanie zdziałać[/cytat]

Idż szczylu lepiej do szkoły

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:53  
Cytuj
Oglądałem cię przez okno góniarzu i zdjęcia ci robiłem[/cytat]



hahaha, o ja nie moge, co za ludzie, idź z tym teraz do tvn-u,
szkoda słów, zwykły burak i frajerzyna, a do szkoły to idź ale ty. jak nie wiesz chamie ile mam lat to się nie udzielaj i nie rób z siebie kompletnego barana

 
 
 
 
~~4 łapy
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 10:59  
Cytuj
Pławo jestem ciekaw co byś zrobił jakby ktoś ci furkę za***il, zgwałcił siostrę, matkę lub dziewczynę pewnie jako pierwszy byś pobiegł, szukać sprawiedliwości do psiarni i tyle z honoru i zasad ulicy by zostalo. Teraz JP, C/HWDP a jak trwoga to...

 
 
 
 
~~os.Pławo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:28  
Cytuj
uważasz że ci ludzie są do tego zdolni? otrząśnij się

 
 
 
 
~~Profesor
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT

Oglądałem cię przez okno góniarzu i zdjęcia ci robiłem




hahaha, o ja nie moge, co za ludzie, idź z tym teraz do tvn-u,
szkoda słów, zwykły burak i frajerzyna, a do szkoły to idź ale ty. jak nie wiesz chamie ile mam lat to się nie udzielaj i nie rób z siebie kompletnego barana[/cytat]

Nie ważne ile masz lat ale szkoła ci pilnie potrzebna. Najpierw skończ podstawówkę.

 
 
 
 
~~4 łapy
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
uważasz że ci ludzie są do tego zdolni? otrząśnij się


Nie zrozumieliśmy się. Nawiązałem do tego kawałka do którego link dałeś, gdzie m.in. nagonka na policję. Rozumiem że w środowisku ten kawałek i inne o pierdoleniu systemu rządzą, chodziło mi o sytuacje odwrotną gdzie ktoś zrobi coś temu co ten system pierdoli, to taki pseudo gangster nie szuka sprawiedliwości na własna rękę tylko idzie prosić o pomoc do tych których tak nienawidzi ;-). Śmieszą te teksty o honorze etc. jak taki honorowy jeden z drugim a prawda taka że 99% takich którym policja może coś udowodnić, na komisariacie strzela z dupy.
Jak dla mnie, niech pija i pala, jak rodzice dają kasę ich sprawa, ale niech ludzi nie zaczepiają
- daj 2 złote
- nie mam
- to spierdalaj
i gromkie hahahahaha, co w tym śmiesznego ?
cisza nocna starsza osoba
- już po 22 uciszcie się
- ch..j ci do tego, spi....j do domu
i gromkie hahahah normalnie boki zrywać ;-)
Byłem u kolegi ze 30 min w domu i 2 takie sytuacje, nie dziwie się ludziom którzy się wkurwiają, jak maja tak dzień w dzień przez pół nocy. Na szczęście teraz okres zimowy to trochę odetchną.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:04  
Cytuj
os. Pławo nie wiem dokładnie z których bloków jesteś i w jakim wieku ale jeżeli uważasz się już na tyle starego, że do szkoły nie musisz chodzić to przypomnij sobie co działo się początkiem lat 90-tych na tym osiedlu! To jaka była napierd*lanka J.P. 22 -24 a porębami :] to jak na naszym osiedlu byli sami pankole i ze skinami się napieprzali smiech2 podobało Ci się to wszystko? Wtedy na osiedlu było chyba więcej policji i tajniaków niż teraz można spotkać na mieściejezyk a co do reszty to 4 łapy mają rację - takie hołoty zadowolą się na pół wieczoru powiedzeniem spier*alaj albo coś Ci tam w pupę jezyk Po prostu to ludzie bez ambicji na to aby być lepszym człowiekiem :] i tak właśnie wygląda margines naszego społeczeństwa zdegustowany swoją drogą pójdzie taki jeden z drugim np na wybory i zagłosuje później na bóg wie kogo i dziw bierze, że jest tak a nie inaczej sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:16  
Cytuj
Jeden kolo z Poręb poobijał jakiegoś gościa mimo, że miał zawiasy, bo tamten nie dał mu 50gr. I za te 50gr poszedł siedzieć. Pewnie honor mu nie pozwolił na to żeby puścić płazem nie otrzymanie tak wysokiej kwoty smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PRB!
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Idż szczylu lepiej do szkoły


Oglądałem cię przez okno góniarzu i zdjęcia ci robiłem



A ty ~RYS siebie czym reprezentujesz? Twoje slynne manifesty - "PRB W MORDE LAC!" Chciales lac w morde, sam zaproponowales spotkanie pod zabka, obsrales sie (bo inaczej tego nazwac nie mozna) i jeszcze stales w oknie i zdjecia robiles? Chyba tobie przydal by sie powtorny kurs w podstawowce..... Co za ludzie...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:19  
Cytuj
jeden chłopak z os. Pławo - wpierniczył się do sklepu mięsnego Matthias przy DVD w sposób taki, że rozbiegł się i skoczył w szybę smiech2 Ukradł ok 150 zł i szynkę smiech2 złapali go nad oczkiem smiech2 i pomyśl sobie - trafił do więzienia za to i mówił pewnie, że siedzi za szynkę smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:21  
Cytuj
Ciekawe jaką nadano mu w pierdlu rangę jak się dowiedzieli co zrobił smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Wajda
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:19  
Cytuj
SLU leszcze !

 
 
 
 
~~bełt
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:24  
Cytuj
społeczenstwo jakie?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
SLU leszcze !

hehe dobra ulica :] codziennie w domu kapiel, zarcie itd.
prawie jak w gettach amerykanskich :]

ale slu slu tak jak piszesz :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:29  
Cytuj
co to jest SLU bo nie mam pojęcia?jezyk Pierwszy raz się z tym spotykam chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »