NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Opętania,szatan - to nie fikcja,
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 18:46  
Cytuj
fractal, jakoś nie widzę abyś skorzystał z szansy wytłumaczenia, czyżby w twoim umyśle panowało średniowiecze? cóż...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 02:16  
Cytuj
MJE SZATUN OPENTAŁ
DUSZE MI SPENTAŁ
KAZUSY ZAJEBAL
DUPE ROZJEBAL
I TERAZ SIEDZE PRZEKLETY
MOZE KTOS MI PRZYNIESIE SKRETY
DUPA MNIE BOLI
JAKBY MNIE RZNELO STADO TROLLI
BOLA MNIE CYCE
BOLI MNIE DUPA
ZJADLEM MACICE
ZJADLEM DZIS TRUPA
JESTEM PAWELEK
MAM W CHUJ MASELEK
SMARUJE SE ANAL
MAM SZEROKI KANAL
BIORE TEZ W BUZIE
CZEKAM LOBUZIE :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 13:09  
Cytuj
Po co się spierać i tak wszystkiego dowiecie się po śmierciumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Po co się spierać i tak wszystkiego dowiecie się po śmierciumiech

No dobra, a jak okaże się, że znajdę się nie po tej stronie co chciałbym? Nic nie wytłumaczy mojej niewiedzy przez którą znalazłem się w takiej przykrej dla mnie sytuacji. Podobno tam wszystko jest właśnie wiadome, nie ma nic do ukrycia, nic nie można już zmienić, klamka zapadła. Niektórzy mają sposób na takie czarne myśli - nie wierzą. Moim zdaniem udawanie, że czegoś nie ma, a w tym wypadku realnego niebezpieczeństwa, jakim jest potępienie, jest skrajną nieodpowiedzialnością. Zresztą co tu dużo mówić: jedno jest pewne jak dwa i dwa to cztery, umrze każdy z nas.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 21:30  
Cytuj
dokładnie.
Dalej nie wierzycie to może coś na faktach-
http://www.youtu(...)FK2Gc1Nw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 13:02  
Cytuj
Gdy wywołamy ducha

Po kilku minutach przyjechało pogotowie i przewiozło go do szpitala, po czym na oddział psychiatryczny. Następnego dnia było jeszcze gorzej. Wszystko przewracał, rozlewał, bił się po twarzy, kaleczył. Po kilku miesiącach pobytu w szpitalu psychiatrycznym nic się nie zmieniało na lepsze, pomimo różnych terapii z elektrowstrząsami włącznie.

Wielu ludzi w żadnym wypadku nie chce pogodzić się z odejściem bliskiej osoby i nieustannie ją do siebie przywołuje. Krótko po śmierci jest to w miarę normalne zjawisko. Każdy chce wiedzieć, czy ukochany zmarły nie cierpi (jeżeli cierpiał za życia), czy ma się dobrze. Z drugiej strony staramy się pocieszać siebie, że gdy sami umrzemy, doznamy ukojenia.

Wiele osób nie poprzestaje jednak wyłącznie na okresie żałoby, a nawet czyni z kontaktu z drugą stroną pewien rodzaj rozrywki. Jedni korzystają z pomocy mediów, inni robią to sami. Bywa, że niektórzy nie mogą się temu oprzeć, łakną tego jak powietrza. Nie zdają sobie sprawy z tego, że takie otwieranie się na świat zmarłych i przywoływanie duchów przypomina zabawę materiałami wybuchowymi przy ognisku.

To intrygująca, podniecająca „gra”, lecz nadzwyczaj niebezpieczna. Wystarczy chwila i nieszczęście gotowe. Wiele osób być może w tym miejscu zaprzeczy. Stwierdzą, że nieraz kontaktowali się z duchami i wszystko było w porządku (albo w czasie seansu nic się nie wydarzyło). W taki sposób myślała większość tych, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc. Są w poważnych opałach, opętani przez tłumy duchów.

Niestety, bardzo wielu ludzi zostaje w trakcie seansu na resztę życia pozbawionych możliwości decydowania o sobie. Stąd nigdy dość ostrzeżeń.

Wcześniej interesowano się duchami, ponieważ niewiele na ten temat wiedziano od strony naukowej. Seanse spirytystyczne unaoczniały ludziom, że istnieje coś więcej niż tylko życie fizyczne, że po śmierci egzystencja toczy się nadal. Jednak naukowcy ci ponieśli ogromne koszty swoich badań, gdyż znaczna ich część została opętana. Większość z nich skończyła w zakładach psychiatrycznych, wielu popełniło samobójstwo, a inni umarli w męczarniach od chorób, które przyniosły ze sobą duchy. Badanie zjawiska, które już dawno i pod każdym względem zostało zbadane, przypomina zatem wynajdowanie koła wciąż na nowo.

http://stref(...)kul.html

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 04:39  
Cytuj
Wyborca PO, mam pytanie do Ciebie. Czy Ty jesteś katolikiem czy tylko idiotą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
Wyborca PO, mam pytanie do Ciebie. Czy Ty jesteś katolikiem czy tylko idiotą?


Nie odpowiem na to pytanie, bo nie lubię cwaniaczków. Swoimi wpisami przypominasz nadętego szreka. A może to Ty nim jesteś?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Wyborca PO, mam pytanie do Ciebie. Czy Ty jesteś katolikiem czy tylko idiotą?


Ależ jedno nie wyklucza drugiego smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 16:42  
Cytuj
CYTAT


Ależ jedno nie wyklucza drugiego


A ty, fractal, kim jesteś, przyznaj się. Kajkoko/kajko to satanista, ktoś pisał o tym, to wiem. A ty?
Ja jestem katolikiem i się tego nie wstydzę - wręcz przeciwnie, jestem z tego dumny. No, pochwal się.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:58  
Cytuj
CYTAT

A ty, fractal, kim jesteś, przyznaj się. Kajkoko/kajko to satanista, ktoś pisał o tym, to wiem. A ty?
Ja jestem katolikiem i się tego nie wstydzę - wręcz przeciwnie, jestem z tego dumny. No, pochwal się.


Ja jestem racjonalistą. Nie wierze w wywoływanie duchów, przepowiednie baby Wangi, porwania przez kosmitów, reinkarnację ani w świętego Mikołaja. Nie ma na to żadnych dowodów. Jeżeli kieruję się rozsądkiem to od razu muszę być satanistą?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:38  
Cytuj
skoro z ciebie taki racjonalista, to daj w końcu upust swojej wiedzy i nie błądź po średniowieczu jak to ująłeś. no chyba że po za napisaniem 'średniowiecze' twój racjonalistyczny umysł nie jest już w stanie nic wydukac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:40  
Cytuj
tu chyba najbezpieczniej pisac ze jest sie agnostykiem, a juz jakim zostawic wyobrazni czytajacego :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
tu chyba najbezpieczniej pisac ze jest sie agnostykiem, a juz jakim zostawic wyobrazni czytajacego :]


Racja, w końcu nasz region jest wypełniony katolikami-patryjotami, a ci słyną z tolerancji i szacunku dla ludzi o odmiennych poglądach hehehe
Pozdrawiam umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli kieruję się rozsądkiem to od razu muszę być satanistą?

Nie nazwałem ciebie satanistą. Każdy kieruje się rozsądkiem to normalne. A ty się wstydzisz. Warto żyć tak żeby się nie wstydzić przed innymi. Napisałeś: jedno nie wyklucza drugiego, popierając kajka. Pochwal się racjonalisto w co wierzysz a nie wywijasz się jak wąż od odpowiedzi. Nie wstydź się, śmiało.
P.S. Agnostykiem to on na pewno nie jest... Nazwałbym go odpowiednio, ale skarżyłby się, że jestem nietolerancyjny.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
P.S. Agnostykiem to on na pewno nie jest... Nazwałbym go odpowiednio, ale skarżyłby się, że jestem nietolerancyjny.


A jesteś tolerancyjny?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
Napisałeś: jedno nie wyklucza drugiego, popierając kajka.


To był żart, nie traktuj wszystkiego ze śmiertelną powagą

CYTAT

Pochwal się racjonalisto w co wierzysz a nie wywijasz się jak wąż od odpowiedzi. Nie wstydź się, śmiało.


Cóż to, spowiedź? Nosisz koloratkę? Pytam z ciekawości.

CYTAT

Nazwałbym go odpowiednio, ale skarżyłby się, że jestem nietolerancyjny.


Śmiało, nie musisz się obawiać, to wolny kraj. Nie będę się skarżył.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:59  
Cytuj
CYTAT

To był żart, nie traktuj wszystkiego ze śmiertelną powagą

Gdybym traktował wszystko ze śmiertelną powagą nie zaglądałbym tutaj. Dobrze się tu bawię, ot co.
CYTAT

Cóż to, spowiedź? Nosisz koloratkę? Pytam z ciekawości.

Nie noszę koloratki uśmiech Skąd takie podejrzenie uśmiech
CYTAT

Śmiało, nie musisz się obawiać, to wolny kraj. Nie będę się skarżył.

Okey. Nie skarż się.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:14  
Cytuj
CYTAT

Nie noszę koloratki uśmiech Skąd takie podejrzenie uśmiech

A bo jak czasem czytam Twoje posty to jakbym księdza słyszał uśmiech
To w końcu dowiem się jak chciałeś mnie nazwać czy nie umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 22:06  
Cytuj
Jak zwykle pierdolisz głupoty, koniec dyskusji. Andrzejku.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Jak zwykle pierdolisz głupoty, koniec dyskusji. Andrzejku.


A co Ty chcesz ode mnie? Zapytałem czy jesteś tolerancyjny. To Cie tak zdenerwowało?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 22:03  
Cytuj

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 22:03  
Cytuj
Polacy to jednak eksperci we wszystkim chytry

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Polacy to jednak eksperci we wszystkim chytry

echodna chcesz powiedzieć że nie należy się niczym interesować?
Praca, dom, praca dom i ewentulanie telewizor wieczorkiem byle nie za późno, siku i sapać i znowu praca dom telewizor posłuchanie u żonki, spanie, śniadanko, praca, dom, siku, spanie, i tak do... NIkt nie nazwie cię ekspertem masz to gwarantowane przy takim życiu. Najbezpieczniej to nie być "ekspertem" w niczym. uśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2011r. 04:43  
Cytuj
A może by tak to wszystko logicznie-biochemicznie-przyziemnie wytłumaczyć można było?!
Otóż , mózg ludzki pracuje w minimalnym stopniu , w stosunku do swojej możliwości. To tylko kilka procent-podobno 7-8.
Reszta jest nieczynna , choć wszystkie informacje wszechświata i osobiste są MU znane.
Czyli wszystko wie!
Jeśli prawidłowo pracuje , musi być prawidłowo zasilany energią ATP i węglowodanami/cukry/ w ilości 50-100 gram na dobę/biochemia/.
Co to znaczy 50-100 gram węglowodanów na dobę?
A no wystarczy jedna - max dwie bułki. To najprostsze i najpowszechniejsze przeliczenie. Tylko kto o tym wie - NIKT!
A gdzie reszta?! - słodycze , piwo , napoje slodkie , owoce.
Daję łeb na klocek , że dziennie uzbiera się tego ok PÓŁ KILOGRAMA!
Czy wtedy mózg jest właściwie zasilany - niestety NIE.
Następują 'PRZEBICIA" , "styki" w "pececie się nadpalają" - wskakują dane , które zostały wcześniej "ukryte".
Patrząc z boku na takiego delikwenta , mówimy to , co w temacie tego wątku.
A zatem , należy poznać Instrukcję Obsługi swojego organizmu. Wiedza jest na wyciągniecie ręki...

/wszystkie religie są złe- niebawem będzie tylko jedna religia na świecie - RELIGIA PRAWDY I WIEDZY - niebawem.../

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »