NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
wywalic virusa z forum,
~~h..j
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:25  
Cytuj
Co w na to jak by admin wywalił Virusa z tego portalu ciekawe jak by miał nastepny nik pewnie pierd..niety INACZEJ

Zmieniam nazwę tematu.

//qwerty

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:27  
Cytuj
Zaraz zniknie ten temat, na bank goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~LWIE SERCE
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:33  
Cytuj
JEZELI ZNIKNIE TO BEDZIE WIELKA PODŁOSĆ ZE STRONY ADMINA .TO TRZEBA BYŁO NAPISAĆ !!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:34  
Cytuj
ale w sposób trochę bardziej "łagodniejszy" umiechza ostro ktoś to napisał ...

Edit: Swoją drogą moderator też przecież może usunąć temat umiech
Edit(2): Właśnie o to chodziło qwerty ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:17  
Cytuj
co do virusa to macie racje , ja rozumie moderowanie jako modyfikacja a nie likwidacja jako likwidator, mialem z nim ostatnio sprzeczke co do zasad "moderowania"zaklopotany. musi jako moderator miec swoje prawa ale takze obowiazkimlotek, to nie jest prywany folwark,ani gazetka niedzielna gdzie nic za duzo nie wolno mowic .Precz z oprawcami!!!!!!!!!!!okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~styldowanyVirek
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:25  
Cytuj
tee jacek ty z tą z gazetka niedzielna niezle masz naje**ne smiech2 caly czas o niej piszesz.

Fajnie ze jestem tematem waszych rozmow umiech Jak widzicie pisze z tyldy bo zakladam kolejne kilka nickow zeby wam zatruwac zycie umiech Juz mam takie

ORMO, Adminek2, Virus, Viruslaw, V


smiech2smiech2smiech2 Strzezcie sie pajace... a temat i tak poleci umiech bo od tego sa skargi na moderatorow umiech Czyli niepotrzebny ten topic

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:27  
Cytuj
bo nie nawidze obludy i zaklamaniazaklopotany , trzeba miec swoj rozum, a nie wczytywac sie w brednie ojca dyrektorasciana:szok:okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:33  
Cytuj
Virus dostał upomnienie od zarządu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 14:39  
Cytuj
i bardzo dobrze bo naprawde gosc sobie za duzo pozwalamlotek dziekiok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VirekStyldowany
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 17:43  
Cytuj
za duzo pozwala ?? oj oj bede mial lanie... ale sie boje zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 18:27  
Cytuj
cool girl po pierwsze - ten kto zalozyl temat nie mial odwagi sie zalogowac? i dlaczego odrazu wyrzucic? moze juz do niego dotarlo ze zle robi i postara sie lepiej wykonywac swoja funkcje? czy nie nalezy sie szansa idioto?
cool girl po drugie - takie sprawy powinno sie rozwiazywac indywidualnie tj pw do admina czy cos a nie na forum, bo jak dla mnie jest to chore..... juz za duzo na ten temat tego samego w kolko...
cool girl po trzecie - z tego co mi sie wydaje to jest swietny temat "narzekalnia" i tam se ponarzekac mozna na wszystkich i wszystko
cool girl a po czwarte to moze napiszmy w koncu cos milego co? moze teraz kogo lubimy,kto ma fajne spojrzenie na swiat,kto jest slodziutki itd itd....good

a nie cholercia tylko skargi i zazalenia .....rzygac sie chce

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 19:02  
Cytuj
ooo tak publiczny lincz to jest to o czym marzylem umiech Ok a wiec specjalnie dla was Virus zniknie jezyk bo po co ma wam zycie truć a tymbardziej idiotyczne wpisy nie ktorych uzytkownikow. A kyszzz. heheh

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Virus dostał upomnienie od zarządu.

Invx szanuję Cię, ale nie osmieszaj sie prosze. Upomnienie ?? W d*** mam upomnienia zreszta sam wiesz ze takiego nie bylo.
Napisalem do ZOMA ze niechce moderatora to olał to dopiero ty po kilku dniach sie objawiasz budzisz sie ze snu i zauwazasz ze cos jest nie halo. Dziekuje Ci za sciagniecie moda umiech jak cos bedzie trzeba to pomoge... Ale z ta banda idiotow (nie tyczy sie kazdego) nie mam zamiaru sie uzerac. I oswiadczam wszem i wobec ze juz nie bede uwazal co pisze... Bede jednym z was... umiech "Jeśli wszedłeś między wrony, musisz krakać tak jak one"



See Yaaa umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~super temat swi
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 08:54  
Cytuj
[
cool girl po trzecie - z tego co mi sie wydaje to jest swietny temat \"narzekalnia\" i tam se ponarzekac mozna na wszystkich i wszystko
a nie cholercia tylko skargi i zazalenia .....rzygac sie chce[/cytat]

Ty jednak twoje zdjecie osobiste madra taka jak na zdjeciu i po trzecie ma tyle do powiedzenie co swinia przy korycie.Dobry temat.......... jak mozna było tak napisac w ryju sie nie miesci o przepraszam zapomniałem jak ty naprawde wygladasz.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 09:55  
Cytuj
nie dyskutuj z debilem,bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniemcool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~leśny ludek
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
nie dyskutuj z debilem,bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniemcool girl


Dobrze, nikt już z tobą nie będzie dyskutował

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »