NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
zaparcia u noworodka,
Posty: 83
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 17:22  
Cytuj
prosze o rady jak sobie poradzic z zaparciami u noworodka, dodam ze słyszałam o metodzie z termometrem-ale nie chce jej stosowac za czesto i czopki tez uzywałam choc ponoc uzalezniaja, co do lewatywy czy czopka z mydła nie jestem przekonana, jesli ktos zna inne sposoby zeby ulzyc dziecku prosze o wpisy, dodam ze masuje tez brzuszek ale to pomoc na chwilke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 17:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 17:34  
Cytuj
A próbowałaś herbatkę koperkową?Słyszałam że pomaga na takie dolegliwości u maluszka. Idź do jakiegoś dobrego pediatry i popytaj u niego o radę.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 18:32  
Cytuj
Wydaje mi sie ze espumisan dla dzieci rozwiaze wszystkie problemy w naszym przypadku tak bylo, zalezy od tego ile miesiecy badz tygodni ma dzieciaczek, nasza mala miala 4 tyg jak zaczelismy podawac 5 kropelek 2 razy dziennie, popytaj poloznej napewno nie odradzi wrecz przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 14:46  
Cytuj
u nas działał esputicon, 'samolocik', masowanie brzuszka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2010r. 09:27  
Cytuj
Przegotowana woda podawana rano powinna pomóc umiech tak mi radziła położna. Naszej niuni pomogła umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2010r. 12:05  
Cytuj
Ostatnio mam ten sam problem. Mojemu synkowi (6 miesięcy) pomogło starte jabłuszko i śliwka ze słoiczka. Espumisan nie zadziałał i go odstawiłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2010r. 18:19  
Cytuj
polecam rumianek, naprawde juz nie wiedziałam czego sie czepic, nic nie pomagało az tu ktos mi polecił podawac dziecku rumianek do picia i dzis mała w koncu zrobila normalnie kupe herbatka koperkowa w ogole nie pomogła, znajoma poleciła mi jeszcze windi to sa takie patyczki ale jeszcze ich nie wyprobowałam, mam nadzieje ze nie bedzie juz koniecznosci, dziekuje za wszystkie porady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »