NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zima. Stan chodników i ścieżek rowerowych,
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 20:48  
Cytuj
Co chwile od rządzących słyszymy o budowaniu nowych dróg i tak dalej i tak dalej a nie radzą sobie z utrzymaniem chodników w zimie i ścieżek dla rowerów. Jak wyglądają chodniki w Stalowej Woli podczas zimy? Ubity śnieg, chlapa- koszmar. Na ulicy samochody jakoś sobie radzą z pomocą piaskarek za chwilę po opadach ulica jest mokra ale bez śnieżna. Podam dla przykładu trasę rowerową wzdłuż ulicy solidarności która jest użytkowana przez rowerzystów przez cały rok. Przejechanie tej drogi rowerem w okresie opadów graniczy z cudem, pamiętam jeszcze w tym roku spychacz rozgarniał śnieg na prawo i lewo zostawiając grubą warstwę śniegu i po tym mieli jeździć rowerzyści jak koła zapadały się w śniegu że znikała opona z obręczą. A tu kolejna zima za pasem, ciekawe jak będzie tym razem- czy znowu nikt nie pomyśli o pieszych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 20:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 21:47  
Cytuj
Dedek...zobaczysz to jak swinia niebo . o sciezki i chodniki nikt nie dba latem a co mowic o zimie .

A pamietacie jak cos kolo miesiaca temu na tym portalu byl post o tym jak to szumnie drogowcy zapowiadali ze tym razem na 120 % zima ich nie zaskoczy?? haahahahahhaahhaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 22:08  
Cytuj
Mariusz co to to nie. Na stalową wolę nie powiem złego słowa,
Śnieg zaczął padać o 10.05 około, o 10.40 widziałem dwa pługi jechałem z zoną i się smiałem że do wieczora nie wyjadą jak zwykle a tu miłe zaskoczenie,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:37  
Cytuj
a masz opony z kolcami do roweru ? , bo w zimie rower to średni pomysł.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 15:23  
Cytuj
Nie. Na zwykłych ze średnio grubym bieżnikiem. Dobre nawet na śnieg. Dziś jechałem ta trasa- koszmar ścieżka wyjeżdżona przez środek drogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »