NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Nowy stadion!!!!!!!!!!!, Nowy stadion!!!!!!!!!!!
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 23:11  
Cytuj
Widzę tu pełno sceptyków nowego stadionu. Trzeba poruszyć pare kwestii, żeby niektórzy zrozumieli jak to działa, bo albo udają, że nie wiedzą albo naprawdę tak jest. Po pierwsze w Stalowej jest zapotrzebowanie na dobrą piłkę i pisanie, że jest to rozrywka dla garstki osób to śmiech na sali. Jeszcze sezon temu na nasz stadion przychodziło po 5 a nawet 6 tysięcy ludzi. Ktoś napisze że teraz chodzi góra 3 tyś? okej ale popatrzmy że spadliśmy z ligi, poziom nie jest zbyt wysoki, ale i tak jesteśmy liderem frekwencji w naszej lidze! Po drugie to proste, że te warunki (trybuny wręcz zawalają się, na betonie rośnie trawa, zardzewiały dach przecieka, a blaszak z 1937r zwany szatniami zatrzymał się w czasie 50 lat temu) nie przyciągają ludzi! Po trzecie jednym z priorytetów na jaki patrzy ewentualny sponsor jest właśnie zaplecze i infrastruktura! Jeśli mamy stadion, zaplecze dopiero wtedy możemy patrzeć na przyszłość! Wymogi licencyjne PZPN są coraz wyższe i za niedługo nasz stadion nie będzie dopuszczony nawet do gry w 2 lidze.
Kolejna rzecz to gadanie, że nie chce żeby moje pieniądze szły na stadion. A ja może nie mam samochodu i nie chce obwodnicy StW, bo po co mi ona? Albo nie chce budowy uczelni, bo ja już mam wykształcenie. ABSURD ! Ludzie popatrzmy na to z innej strony! Miasto potrzebuje dróg, miejsc pracy, uczelni ale także rozrywki! A piłka nożna to jedna z nielicznym rozrywek w tym mieście! A oglądanie jej w tych warunkach nie jest przyjemnością! Mógłbym jeszcze pisać i pisać, ale pewnie i tak tego nikt nie przeczyta. Dodam jeszcze, że nasz stadion przyjezdzają ludzie z całej Polski i naprawdę trochę wstyd, że wszędzie się da coś budać (patrz nawet TBG) a u nas nie!
Ostatnia rzecz jaką napisze to fakt, że na stadion można dostać pieniądze zewnętrzne! Dlaczego nikt nie próbuje?! Na stadion lekkoatletyczny dało się dostać bodajże ponad 30% dofinansowania ?! Dało! Dobra już kończe, pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 23:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 23:39  
Cytuj
Nie jestem przeciwnikiem stadionu. Uważam, że jak jest możliwość współfinansowania z zewnątrz to trzeba z tego skorzystać. Tylko klub musi szukać sponsora jak nie potrafią to niech się zmieni zarząd. Łatwo rzucić tekst wybudujmy stadion za 100 baniek a co niech się miasto martwi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 23:58  
Cytuj
Spokojnie. Wizerunek klubu przez wiele lat był niszczony przez zarząd. Jak wiemy od tego sezonu mamy nową Piłkarską Spółkę z nowym zarządem i wszystko się powoli normalizuje. PSA STAL walczy i szuka sponsorów ale wiemy, że okres w jakim jesteśmy nie jest najłatwiejszy na znalezienie chętnych, którzy by wyłożyli grubą kasę. A co do środków - właśnie o to chodzi! Dlaczego miasto w ogóle się o to nie stara?! Wydano ponad milion zł na projekt i co? Koniec inwestycji? Trzeba szukać pieniędzy! Niech nawet UE czy coś innego sfinansuje 30%. Załóżmy że stadion będzie kosztował nawet te 90 mln zł z czego wkład miasta to 60 mln. Budowa stadionu etapami no co rok jedna trybuna i myślę że jakoś tą inwestycje dało by się przełknąć ! Przecież to budowla na wiele lat a nie ja jeden sezon i jak ktoś pisał nigdy nie będzie takiego okresu, że miasto będzie miało tyle kasy, że moment będzie odpowiedni! Trzeba po prostu zacząć to robić! A dlaczego miasto powinno to robić? Bo to dla mieszkańców! Chleba i igrzysk - jak kiedyś mawiano!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 00:34  
Cytuj
Niech się zmienia, niech szukają sponsorów. Miasto niech pozyskuje środki. Najlepiej jak by ATS został sponsorem stadionu i właścicielem klubu. To bogata firma rozwija produkcję w Stalowej więc trzeba by ich zainteresować:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:25  
Cytuj
Wczoraj wasz driver który wam obiecał zbudować stadion mówił w tvn Rzeszów że zbuduję jakąś muszlę he he.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 19:27  
Cytuj
Widocznie oglądał stadiony na Mistrzostwa w 2022 bo oni mają w planach muszlę
Obrazek
W Stalowej wystarczy muszelka i będzie dobrzeumiech.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 19:45  
Cytuj
1% na PSA Stal ... napisze tak ... zaPiSiała spóła i nie odpisze na nią już ani grosza umiech ( w sumie nie dostali bo wcześniej był ZKS) ... wolę dać na bezdomnych czy jakąś fundacje i do tego namawiam wszystkich ... czarę goryczy przelało usuwanie komentarzy na stronie kibiców stali krytykujących "bide" ... może i stadion jest ważny i myślę że Szlęzak go i tak wybuduje ale olewam wszystko co związane jest z PiS-em

ps. jeżeli masz komuś przekazać 1% podatku zastanów się dwa razy komu swoje pieniądze przekazujesz !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 21:43  
Cytuj
[

ps. jeżeli masz komuś przekazać 1% podatku zastanów się dwa razy komu swoje pieniądze przekazujesz !![/cytat]


Przekazując 1 proc.po raz pierwszy,w sposób realny mam wpływ na to kto tę kasę przepier..li.W przeciwieństwie do całej reszty.
Musiałbym jednak na łeb upaść aby zrobić to na budowę stadionu.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:18  
Cytuj
trenowałem w Stali siatkówkę i piłkę później grałem na "wichurach" ale kibicem Stalówki jestem jakieś 30 lat umiech do pewnego czasu przekazywałem 1% na klub gdyż uważałem że coś tam im zawdzięczam a poza tym to realna reklama naszego miasta ... do zeszłego roku ... w tym im odbiło i wzięli się za politykę ... nawet mają jednego radnego z ramienia PiS :/ ... polityka polityką i radny radnym ... może nie zrazili by mnie tym faktem gdyby był "bezpartyjny" i próbował by coś zmienić ... ale w jednej sprawie zgadzam się w 110% ze Szlęzakiem dal bańkę na kosza i szanse na zrobienie czegoś dla miasta i sportu w Stalówce zarząd zrobił a raczej niewiele zrobił by wykorzystać te pieniądze no i "rozkręcić" biznes ... znaleźć sponsorów ... nie wydaję mi się że miasto stać co rok na taki gest ... jestem jak najbardziej za stadionem ale on powinien zarabiać na swoje utrzymanie i to właśnie zarząd klubu (PSA) powinien myśleć już dziś jak ten stadion utrzymają ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »