NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nowy stadion!!!!!!!!!!!, Nowy stadion!!!!!!!!!!!
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 01:21  
Cytuj
Oczywiscie..to nie forum pilkarskie..i oczywiscie nasz klub nie dostanieo drazu wielkiego sponsora . Ale od czegos trzeba zaczac..Np taka Jagielonia Bialystok co prawda nie ma sponsora znanej marki w calym kraju ale stopniowo budowali druzyne...dostali sie do extraklasy a teraz buduja stadion . I o to mi chodzilo..zaczyna sie budowe od dołu a nie od gory . Bo coz by bylo z tego ze pieniadze wydane by byly na stadion skoro on nie bedzie zarabial na siebie . A utrzymanie stadionu to tez nie sa male koszta i ktos je musi poniesc ( miasto lub sposnsorzy ) Takie sa niestety realia teraz . Przykladem moze byc niedawno zburzony nowiutki stadion zbudowany w Portugali na mistrzostwa europy ktore tam sie odbywaly . przynosil zbyt wysokie straty i go wyburzyli .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 01:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 01:56  
Cytuj
Jaga bardzo fajny przykład tylko oni jak reszta czyli około 20 innych miast wykorzystało boom na piłkę związany z Euro. Teraz będziemy mieć w ekstraklasie w zasadzie same nowe obiekty to i wymogi licencyjne tak jak już pisałem będą nie do przeskoczenia.
Zaraz 1 liga stanie się poza zasięgiem bo będziemy modernizować żeby walczyć dalej w drugiej.
Co tak naprawdę wiecie o tej Portugalii, że tak każdy o nich pisze. W następnym sezonie nasza średnia kibiców na mecz będzie dla nich nieosiągalna patrząc jak to teraz wygląda.
Po drugie nikt tu nie myśli o stadionach na 30 tys. a o takich jak jest np. w Kielcach a jego utrzymanie to koszty około 1.5 mln rocznie więc łatwo policzyć, że nikt na tym nie straci.
Dodatkowo będzie zarabiać zaplecze tego obiektu.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 07:36  
Cytuj
euro w polsce to szczyt glupoty . Pilkarzyki rozegraja dwa mecze i wracaja do siebie - jedyny plus bo nie trzeba bedzie duzo placic za powrot do domu .
Nie ma infrastruktury drogowej , kolejowej , hotelowej . Unia zamyka kurek z pieniedzmi a to dzieki tym srodkom budowalo sie drogi . Na dzien dzisiejszy nie wybuduje sie w Polsce 1500 km austrad ani "szybkich" drog, pociagi, dworce sa tak odpychajaca ,ze polska bedzie miec tylko antyreklame umiech
W Portugalii mieszka 11 milionow ludzi , maja wzrost gospodarczy na poziomie 1,5 % , sa znacznie bogatsi od polakow, kraj ten odwiedza kilkanascie milionow wiecej ludzi niz polske , uczelnie sa lepsze niz w polsce, klimat srodziemnomorski czyli w sam raz do zycia umiech . Do stadionu trzeba dokladac caly czas bo kibole niszcza wszystko co zobacza , najlepszym rozwiazaniem bylby dla nich Hitler,zeby nauczyl dyscypliny i troche kultury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Bez odpowiedniej infrastruktury nie ma szans na poważnego sponsora. Nie zapominajmy, że to będzie obiekt miejski a klub będzie go wynajmował czyli płacił miastu. Tu nikt nikomu nie daje czegoś za darmo.
Oczywiście, że można czekać tak jak napisał Mariusz77 na potężnego sponsora tylko ile to potrwa i co to tak naprawdę da? Z każdym sezonem będą się zwiększać wymogi licencyjne i ten klub nawet gdy ktoś w niego zainwestuje chcąc utrzymać się na obecnym poziomie ligowym będzie musiał modernizować ten obiekt a nie mówiąc już o wyższej klasie rozgrywek. To też są duże koszty.
Znajdzie się w końcu pieniądze i będziecie czekać 2-3 lata a może i więcej aż będzie można wejść na nowy stadion.

To nie jest forum piłkarskie i z tego co można tutaj wyczytać to większości ten temat kojarzy się bardzo źle. Ciekawe co myślicie o Euro i czy to też impreza dla kiboli, łysych czy tylko macie takie spojrzenie patrząc na własne podwórko. Wg prognoz miasta które nie zaczną budować swoich obiektów przed Mistrzostwami Europy stracą minimum 10 lat.


A dlaczego ma to być obiekt miejski a klub ma to wynajmować?
Może być obiekt prywatny tak samo jak klub. Sam pisałeś że stadion Lecha jest taki dochodowy....
Czekać to można na autobus na przystanku. Poważny zarząd szuka sponsora a nie czeka na zbawienie.
Stalowa Wola ma dużo kibiców co mnie akurat dziwi przy takim poziomie zaangażowania zawodników. Okazjonalnie bywam na meczach.
Pierwsza podstawowa sprawa to kto jest właścicielem klubu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 09:02  
Cytuj
http://stalowka.pl/News/2581,1,Podsumowanie-rundy-wedlug-PSA

Poczytaj, posłuchaj a potem zabierz głos. Bo jak na jakiś temat nie macie pojęcia to po co się wpisujecie ? W komentarzach na forum, byle tylko posta dopisać, w moderatorów się bawicie czy co ? Sprawa jest prosta - nie wiem na jakiś temat nic to nie zabieram głosu. Ciężko to zrozumieć ?

Do wyżej: z jakiej ty jesteś bajki, że nie wiesz kto jest właścicielem klubu? PSA mówi ci to coś? Poczytaj trochę a potem się bierz za wywody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Jaga bardzo fajny przykład tylko oni jak reszta czyli około 20 innych miast wykorzystało boom na piłkę związany z Euro. Teraz będziemy mieć w ekstraklasie w zasadzie same nowe obiekty to i wymogi licencyjne tak jak już pisałem będą nie do przeskoczenia.
Zaraz 1 liga stanie się poza zasięgiem bo będziemy modernizować żeby walczyć dalej w drugiej.
Co tak naprawdę wiecie o tej Portugalii, że tak każdy o nich pisze. W następnym sezonie nasza średnia kibiców na mecz będzie dla nich nieosiągalna patrząc jak to teraz wygląda.
Po drugie nikt tu nie myśli o stadionach na 30 tys. a o takich jak jest np. w Kielcach a jego utrzymanie to koszty około 1.5 mln rocznie więc łatwo policzyć, że nikt na tym nie straci.
Dodatkowo będzie zarabiać zaplecze tego obiektu.


Każdy jest fajnym przykładem po za Stalówką. Jak klub stać to niech wybuduje stadion.
Jesteś kibicem to powiedz mi kto płaci za policjantom którzy obstawiają mecze wysokiego ryzyka? Takie np jak z Motorem Lublin. Latający śmigłowiec przez cały mecz i mnóstwo policjantów....

A wracając do stadionu to oczywiście najlepiej (dla klubu) jak by miasto wybudowało nowoczesny stadion a klub będzie płacił za wynajęcie. Będzie płacił jak będzie miał kasę. Jak nie zapłaci klub to zapłaci miasto. Drużyna jest jaka jest od lat i nic się nie zmienia. Piszesz o pierwszej lidze i ekstraklasie. Na razie są na 4 miejscu II ligi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
http://stalowka.pl/News/2581,1,Podsumowanie-rundy-wedlug-PSA

Poczytaj, posłuchaj a potem zabierz głos. Bo jak na jakiś temat nie macie pojęcia to po co się wpisujecie ? W komentarzach na forum, byle tylko posta dopisać, w moderatorów się bawicie czy co ? Sprawa jest prosta - nie wiem na jakiś temat nic to nie zabieram głosu. Ciężko to zrozumieć ?


Chcesz wybudowania stadionu za moje pieniądze i zabraniasz mi się odzywać w temacie, chyba ci się w głowie poprzestawiało.

Z tego linku wynika, że klub ma marnych sponsorów, że zamyka się na zero. Kibice są (1500 na meczu z Motorem) tylko kasy i sponsorów brak.
Dalej nie zmienia to faktu że stadion może być prywatny i zarabiać na siebie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 09:23  
Cytuj
Andrzej z Twoich pieniędzy ? Co ty jaja sobie robisz ? Masz coś przeciwko budowie stadionu ? Ok to napisz dlaczego masz coś przeciwko, podaj argumenty dlaczego ma nie być stadionu dla głównej rozrywki w mieście i sportu narodowego. Rozumiesz? Konkrety. Co byś wybudował zamiast niego. Wkońcu masz te 100 milionów w kieszeni to chętnie przeczytam na co byś je wydał hehehe. A na meczu z Motorem było widzów ponad 3 tys dla Twojej wiadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 09:30  
Cytuj
Kurna!!!!lepiej sie gamonie zastanowcie co bedzie jesli stadionu nie wybudują!!!!!!!!!No co bedze???????Latwo sie domyslec.Wiec przestancie pier,,,lic i nasze prawo aby domagac sie stadionu na miare czlowieczenstwa bo na tym klepisku i w tej starej stechnietej budzie nawet klub w B klasie nie dostanie niedlugo licencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Andrzej z Twoich pieniędzy ? Co ty jaja sobie robisz ? Masz coś przeciwko budowie stadionu ? Ok to napisz dlaczego masz coś przeciwko, podaj argumenty dlaczego ma nie być stadionu dla głównej rozrywki w mieście i sportu narodowego. Rozumiesz? Konkrety. Co byś wybudował zamiast niego. Wkońcu masz te 100 milionów w kieszeni to chętnie przeczytam na co byś je wydał hehehe. A na meczu z Motorem było widzów ponad 3 tys dla Twojej wiadomości.



Nie mam nic przeciwko budowie stadionu. Nie podoba mi się pomysł budowania stadionu z miejskiej kasy.
Na co bym wydał 100mln? Np na obwodnicę.

Ps. Można by też dofinansować przedszkola. Można wydać na 1000 lepszych pomysłów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 11:04  
Cytuj
Na jaką cholerę nowe stadiony.
Po pierwsze -to nawet najlepszy stadion nie sprawi,że piłkarze bedą dobrze grać.
Po drugie-jak jacyś sponsorzy prywatni chcą dawać kasę na swoje fanaberie-proszę bardzo,pieniądze miasta czy rządu powinny iść na rzeczy bardziej pożyteczne.
Trzy-jest jakiś mecz który jest prywatną imprezą klubów a pilnują policjańci za państwową kasę.Idą dlatego,że wiadomo iz będzie burda.Gdybym to ja z kolegami chciał urządzi mecz ,występując o pilnowanie imprezy przez Policję usłyszałbym zapewne,że muszę wynająć prywatnie agencję ochrony.
Cztery-za państwowe pieniądze kwitnie piłkarska korupcja itp.sponsorowane są imprezy dla przedstawicieli władzy i biznesu.Kiedy politycy i przedstawiciele władzy,spotykają się na prywatnym poniekąd gruncie z biznesem-to już tylko krok a nawet czysta formalność do korupcji.
Sześć-przypomnijcie sobie jak podniecaliście kto z kim wygra w lidze,na którym miejscu będzie ta czy tamta drużyna-a teraz wychodzi ,że wszystko było ustawione.
Kiedyś było ogolnopolskie hasło-Sport to zdrowie.
Teraz jest-Sport to kasa,korupcja i doping.
Mam ich wszystkich w doopie i wolę kanapę i piwo z kumplami.Zawsze można zmienić kanał TV na film z Gajosem"Piłkarski poker",a piwo na flaszkę.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 12:10  
Cytuj
Czytacie wogole to co pisalem ?? Chyba nie..bo piszecie bzdury . Teraz sport to biznes !!! A biznesem i sponsoringiem zajmuja sie firmy a nie kasa miejscka . To juz nie te czasy .
Moze Wam trzeba innym przyklad dac? Np taki..Zakaldasz firme..biznes ledwo dyszy ( tak jak finanse stalowki ) a Ty chcesz budowac biurowiec na siedzibe firmy i to za nie swoja kase ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 12:48  
Cytuj
Miasta wspomagają finansowo każdy klub piłkarski w naszej lidze, w naszej grupie tylko nie Stal. I Mariusz nie wyjeżdżaj z takimi porównaniami, bo jeżeli miasto wybuduje biurowiec i zrobi tam lokale pod wynajem to zarobi firma i miasto. W tym przypadku nie będą to lokale, a zaplecze sportowe itp. Nie czas na pisanie o korzyściach bo dla takich odbiorców jacy śledzą ten temat to rzucanie grochem o ścianę. Jedna jakaś Dolores666 wyjeżdża o łysych psęudo kibolach, drugi udaje Greka. Dziewczyno zajmij się forum bravo lub enkejem, a Ty Andrzeju tak jak już pisałem wypowiadaj się na temat o którym masz jakieś pojęcie rzeczywiste, a nie ze źródła które ja ci podam. Myślisz, że w kilka minut przeczytasz newsa i posłuchasz konferencji która trwa sporo dłużej niż różnica minut w czasie której odpisałeś na mojego poprzedniego posta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 13:05  
Cytuj
Racja mr.D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:27  
Cytuj
Wszyscy mam nadzieje slyszeli.........nowy stadion pilkarski BĘDZIE !!!!!!!!!!Oj lepiej zeby byl bo....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Miasta wspomagają finansowo każdy klub piłkarski w naszej lidze, w naszej grupie tylko nie Stal. I Mariusz nie wyjeżdżaj z takimi porównaniami, bo jeżeli miasto wybuduje biurowiec i zrobi tam lokale pod wynajem to zarobi firma i miasto. W tym przypadku nie będą to lokale, a zaplecze sportowe itp. Nie czas na pisanie o korzyściach bo dla takich odbiorców jacy śledzą ten temat to rzucanie grochem o ścianę. Jedna jakaś Dolores666 wyjeżdża o łysych psęudo kibolach, drugi udaje Greka. Dziewczyno zajmij się forum bravo lub enkejem, a Ty Andrzeju tak jak już pisałem wypowiadaj się na temat o którym masz jakieś pojęcie rzeczywiste, a nie ze źródła które ja ci podam. Myślisz, że w kilka minut przeczytasz newsa i posłuchasz konferencji która trwa sporo dłużej niż różnica minut w czasie której odpisałeś na mojego poprzedniego posta.



Nasza piłka w Stalowej nie przyniosła jeszcze nawet 1 słownie jednej złotówki zysku. A ty uważasz, że Miasto wybuduje nowoczesny stadion i już klub będzie stać na płacenie czynszu za wynajem i jeszcze dodatkowo klub zacznie zarabiać.
Pomysł chyba jest taki, że miasto wybuduje stadion, klub go wynajmie od miasta a miasto zostanie głównym sponsorem klubu i nie będzie pobierało za wynajem opłat. Świetnie. Ja też tak chcę:-)))
Chłopaku wymyśliłeś sobie, że tylko ty znasz się na rzeczy i myślisz że zakrzyczysz nas przeciwników.
Już ci pisałem ale pewnie nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś. Nie jestem przeciwnikiem nowoczesnego stadionu. Jestem przeciwny budowy stadionu z miejskiej kasy. Niech klub szuka sponsora wydzierżawi lub kupi teren od miasta i wybuduje taki stadion na jaki ich będzie stać. przecież twierdzisz że taki stadion to żyła złota. Przekonaj do tego sponsorów i temat załatwiony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:03  
Cytuj
mr.D przestań dziamolić o stadionie dla kopaczy.
Uświadom sobie człowieku, że miasto nie da na ten stadion ani grosza bo tylko idiota wyrzuca pieniądze w błoto.
Chcecie mieć stadion dla kopaczy proszę bardzo załóżcie spółkę firmę np. ‘Nasz stadion'' weźcie kredyt w banku oczywiście na swoje konto i do dzieła, budujcie własny prywatny stadion i zarabiajcie na nim krocie życzę Wam tego z całego serca, ale precz z łapami od wspólnych miejskich pieniędzy, bo to są pieniądze wszystkich mieszkańców a nie garstki kibiców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:57  
Cytuj
Odnosze wrazenie ze MR.D wogole nie rozumie tego co piszemy albo nie cche zrozumiec . OK..zbuduje miasto stadion i co dalej?? Kto bedzie dawal na jego utrzymanie skoro sponora nie ma i nie bedzie skoro zarzadaja klubem spece rodem z PRLu . MUSi byc sponsor..a kto przyjdzie do nas sponsorowac klub skoro po pierwsze musialby napelnic po brzegi kieszenie tych pseudo dzialaczy . Potrzebny jest menadzer z prawdziwego zdarzenia..znajdzie sponsora..klub znajdzie sie w 1 lidze ( dawnej 2 ) wtedy mozna myslec o stadionie . I kto Ci czlowieku powiedzial ze kluby sponsorowane sa przez miasta ?? Chyba na Białorusi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:14  
Cytuj
Andrzejku ja też tak chcesz to zapewnij 6tys. mieszkańcom czyli co dziesiątemu bo tyle średnio powinno przychodzić na stadion o standardach europejskich z pełnym zapleczem rozrywkę minimum raz co dwa tygodnie.
Dla Was rozumiem, że to nie jest potrzebne tak samo jak zapewne imprezy publiczne typu sylwester czy dni miasta bo lepiej za te pieniądze wybudować przykładowo publiczne przedszkole bo ich ostatnio bardzo brakuje.
Wszystkie budowane stadiony w Polsce są miejskie i nie ma w zasadzie innej możliwości ich wybudowania.
Jak klub nie jest w stanie nim zarządzać to niech miasto przekaże go operatorowi a on się wszystkim zajmie. Najlepiej niech w zapleczu pod trybunami powstanie centrum handlowe i może wtedy będzie więcej zadowolonych.
Nawet Empik mógłby powstaćumiech
Z myśleniem niektórych UEFA powinna nam stadiony budować na to Euro które u nas urządza.
Więc jaki jest sens tej dyskusji??
Ja już odpuszczam bo zaraz zapewne ktoś wpadnie na pomysł, żeby zlikwidować ten klub z tego miasta bo niby po co on tu jest...

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Odnosze wrazenie ze MR.D wogole nie rozumie tego co piszemy albo nie cche zrozumiec . OK..zbuduje miasto stadion i co dalej?? Kto bedzie dawal na jego utrzymanie skoro sponora nie ma i nie bedzie skoro zarzadaja klubem spece rodem z PRLu . MUSi byc sponsor..a kto przyjdzie do nas sponsorowac klub skoro po pierwsze musialby napelnic po brzegi kieszenie tych pseudo dzialaczy . Potrzebny jest menadzer z prawdziwego zdarzenia..znajdzie sponsora..klub znajdzie sie w 1 lidze ( dawnej 2 ) wtedy mozna myslec o stadionie . I kto Ci czlowieku powiedzial ze kluby sponsorowane sa przez miasta ?? Chyba na Białorusi..

OK to będą grać na pięknym nowoczesnym ale kameralnym stadione na maksa w 1 lidze gdzie nie trzeba mieć sponsora na wspaniałym graczy. A jeśli chodzi o utrzymanie się to wpływy z biletów, zaplecza i z drobnych sponsorów wystarczą.
Będzie fajny stadion i normalne warunki na spędzenie wieczoru to i pojawi się dużo więcej kibiców a jak są oni to w końcu znajdzie się sponsor taki który Was zadowoli i poowalczą o naszą wspaniałą ekstraklasę.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:35  
Cytuj
hudyTS a od kiedy na mecze przychodzi minimum 6 tyś ludzi raz co dwa tygodnie jak to sprytnie ująłeś:-))???
Co to znaczy, że nie ma innej możliwości?
To, że inne stadiony są miejskie to nie znaczy że u nas też ma taki być. Piszesz o pomyśle likwidacji klubu. Ja tego nie proponowałem, ale chyba wszyscy widzą na jakim poziomie jest ta piłka. Na pewno poziom gry nie zasługuje na stadion za 100 milionów złotych. Miasto ma 60 tysięcy mieszkańców jak będzie na mecze przychodziło 15 tysięcy widzów to można zacząć myśleć o współfinansowaniu z pieniędzy miejskich. A tylko gra naszych piłkarzy i oprawa na stadionach oraz inauguracje sezonów mogą przyciągnąć kibiców. Byłem na inauguracji sezonu w Gdyni. Długa droga przed naszym klubem, żeby choć dorównać. A to co się dzieje w mieście, w Gdyni przed każdym meczem to trzeba widzieć żeby choć próbować przyrównać do naszej Stalówki. Długa bardzo długa droga przed nami. Na razie to mamy max 3 tyś na meczu i to na jednym meczu w sezonie.
Niech stalówka szuka sponsora takiego z prawdziwego zdarzenia i niech zaczną budować drużynę, niech klub zacznie zarabiać pieniądze, niech przyciąga kibiców. Później można mówić o stadionie za 100 baniek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PSA
PSA
PSA
Posty: 7
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:47  
Cytuj
Uwierz mi że więcej ludzi niż 3tysiące chce nowego stadionu, żeby mieć lepszy poziom piłki trzeba mieć sponsora którego w naszym regionie nie znajdziesz, żeby mieć większą ligę trzeba mieć stadion oraz zaplecze sportowe bo bez tego nie dostaniesz licencji. Nie chcecie stadionu trudno nie musicie na niego chodzić, ale stadion musi powstać prędzej czy później, bo gdzie chcecie szkolić młodych skoro nie ma gdzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 21:52  
Cytuj
Ja już odpuszczam, bo zaraz zapewne ktoś wpadnie na pomysł, żeby zlikwidować ten klub z tego miasta, bo niby, po co on tu jest...

Masz kolego racje, obecnie nie stać miasta na budowę i utrzymania takiego obiektu, bądźmy realistami.
Swego czasu robiłem ankietę na temat budowy nowego stadionu piłkarskiego, wiecie, co usłyszałem na mieście, pracy nam trzeba, jak miasto będzie bogate niech buduje i trochę niecenzurowanych wypowiedzi pod adresem kopaczy.

Zdecydowanie większa część mieszkańców St. Woli patrzy na tą inwestycję sceptycznie uwierzcie mi są inne potrzebniejsze inwestycje w mieście, z których skorzysta większa część mieszkańców np. Skończenie nowego kompleksu szpitalnego.
Zrobienie ze Stalowej Woli miasta akademickiego.
Ściągnięcie do miasta nowych inwestorów, na to są potrzebne w pierwszej kolejności pieniądze.
Jak miasto będzie bogate to i na stadion z prawdziwego zdarzenia będą pieniądze.
Życzę każdemu żeby to stało się jak najszybciej, obecnie jednak musimy być realistami,100 milionów to jest 200 domków jednorodzinnych a ile mieszkań w blokach?.
To jest bardziej potrzebne mieszkańcom Stalowej Woli.

Pozdrawiam mosiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 22:14  
Cytuj
PSA
Uwierz mi że więcej ludzi niż 3tysiące chce nowego stadionu, żeby mieć lepszy poziom piłki trzeba mieć sponsora którego w naszym regionie nie znajdziesz, żeby mieć większą ligę trzeba mieć stadion oraz zaplecze sportowe bo bez tego nie dostaniesz licencji. Nie chcecie stadionu trudno nie musicie na niego chodzić, ale stadion musi powstać prędzej czy później, bo gdzie chcecie szkolić młodych skoro nie ma gdzie!

Kolego na piłce nożnej świat się nie kończy, jest jeszcze królowa sportu lekkoatletyka i uważam, że na tym się powinniśmy skupić, to ogólny rozwój młodzieży szkolnej.
Inwestujmy w młodzież w jej rozwój jej zdrowie.
Z perspektywy czasu to jest opłacalne.
Dodam, że stadion lekkoatletyczny jest obecnie w remoncie koszt całego remontu około 9 milionów zł.
Korzystać z niego będzie mógł każdy mieszkaniec tj. podnieść swoją sprawność fizyczną, co zaowocuje lepszym zdrowiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie większa część mieszkańców St. Woli patrzy na tą inwestycję sceptycznie uwierzcie mi są inne potrzebniejsze inwestycje w mieście, z których skorzysta większa część mieszkańców np. Skończenie nowego kompleksu szpitalnego.
Zrobienie ze Stalowej Woli miasta akademickiego.
Ściągnięcie do miasta nowych inwestorów, na to są potrzebne w pierwszej kolejności pieniądze.
Jak miasto będzie bogate to i na stadion z prawdziwego zdarzenia będą pieniądze.
Życzę każdemu żeby to stało się jak najszybciej, obecnie jednak musimy być realistami,100 milionów to jest 200 domków jednorodzinnych a ile mieszkań w blokach?.
To jest bardziej potrzebne mieszkańcom Stalowej Woli.

Pozdrawiam mosiek.

W każdym mieście w naszym kraju gdzie są plany budowy nowych obiektów sportowych padają takie same argumenty przeciwników.
Patrząc na nasz kraj i naszą mentalność to u nas zawsze będzie źle i jedynie ten boom na piłkę dzięki Euro niektórzy starają się wykorzystać.
Jak jest dobry gospodarz to na wszystko znajdzie się kasa.
Wiadoma sprawa, że 100 mln to bardzo duża kwota dla takiego miasta jak Stalowa ale w przypadku takich inwestycji jest szansa nawet na dofinansowanie z ministerstwa sportu i UE(przykładowo ostatnio Wisła dostała 8mln euro na halę). Dużo zachodu i kombinacji więc trzeba być zaradną osobą. Inna sprawa, że ta kwota będzie rozłożona na kilka budżetów i będzie ją można jeszcze spłacać latami bo wybudowaniu obiektu.

Zamknięty już jest budżet na następny rok? Można zobaczyć na co będą przeznaczone Wasze pieniądze.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »