NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Płyty,
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 18:13  
Cytuj
Gdzie oprócz gamy, i tego sklepu w Rzemieślniku kupię oryginalną płytę?? Nie chce na allegro bo najwcześniej przyjdzie mi w poniedziałek a ja chcę na już.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 18:13  
Cytuj

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 20:39  
Cytuj
zapytaj sklep komputerowy orion, maja rozne dojscia , odbior na 2gi dzien umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:17  
Cytuj
a jest jeszcze gdzieś "gama" bo na górze w tunelu na edukacji dawno jej nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 07:58  
Cytuj
Coś tam jeszcze jest, ale wcale nie jestem taka pewna czy mają płyty, czy nie został im tylko sprzęt muzyczny.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 09:29  
Cytuj
polecam zedrzec :] bedzie najszybciej ^^ w gamie juz nic nie ma przynajmniej w tamtym roku w czerwcu nie bylo i juz wiecej tam nie poszedlem, a w rzemieslniku to tylko to co teraz na topie :] jezeli cos chociaz zdzblo innego to moze byc ciezko, troche licho ze w takiem miejscie jak stalowa nie da sie plyty kupic :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 10:49  
Cytuj
Chciał tu człowiek coś legalnie mieć, pieniądze wyadać no ale nie da się w naszym mieście. A ta płyta chyba za bardzo jest na topie bo nawet w rzemieślniku jej nie ma. No nic chyba będę musiala zamówić na allegro z wielką nadzieją żę na poniedziałek będzie.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Chciał tu człowiek coś legalnie mieć,


Ehh ludzie, znajomość przepisów prawa w tym kraju jest żenująca. Ściągać filmy i muzykę na własny użytek można, i to nie od dzisiaj, można też sobie nagrywać na płyty, playery itp.
Pozdrawiam umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chciał tu człowiek coś legalnie mieć,


Ehh ludzie, znajomość przepisów prawa w tym kraju jest żenująca. Ściągać filmy i muzykę na własny użytek można, i to nie od dzisiaj, można też sobie nagrywać na płyty, playery itp.
Pozdrawiam umiech


Ale ściągnięcie, nagranie na płytę wraz z okładką i podarowanie jej to już raczej nie. Chyba że się mylę to mnie popraw. Dlatego piszę o legalności.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 13:40  
Cytuj
CYTAT

Ale ściągnięcie, nagranie na płytę wraz z okładką i podarowanie jej to już raczej nie. Chyba że się mylę to mnie popraw. Dlatego piszę o legalności.


Możesz ściągnąć, możesz nagrać na cd 1000 razy i wytapetować sobie pokój płytami, możesz wydrukować okładkę i obdarować płytami rodzinę i znajomych (krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego). O ile rzecz jasna nie pobierasz opłat za utwory.

Ale tak nagrana płyta to trochę obciachowy prezent i raczej nie polecam ;) No i jak lubisz artystę to oczywiście warto go wspomóc kupując utwory. Ale nie zapominajmy o naszych swobodach obywatelskich, nie żyjemy w państwie policyjnym (jeszcze) ;)

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 13:48  
Cytuj
No właśnie obciach dać ściągniętą i nagraną smiech2 Tą opcje już przemyślałam wiele razyumiech

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »