NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szlezak-Bida Dzis w Tv Rzeszow o 19,00, debata szlezak-bida
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 16:54  
Cytuj
http://SpAm.SpAm/index.php/component/content/article/1310-debaty-przed-drug-tur.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
http://SpAm.SpAm/index.php/component/content/article/1310-debaty-przed-drug-tur.html

Gdzie mam to oglądać?????? na Spam SpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpamSpam
???????????? Wstawił byś po ludzku ten skrót, albo nauczyłbyś się omijać pułapki administradupatorów

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 17:25  
Cytuj
Jak to gdzie ogladac???W telewizji.Tz rzeszow jest w ofercie kablowek stelli i diany.Nie wiem czy jest mozliwosc w necie .Ja w necie nie moge znalesc tv rzeszow live.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 17:36  
Cytuj
Jest teraz w Telewizji Miejskiej debata. Oglądajcie. W Dianie i w Azarcie.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 17:56  
Cytuj
Wiesiek, co ty chłopie pieprzysz w tej Dianie.... Nic konkretnego i sensownego nie słyszę w Twoich wypocinach.
Nie przygotowałeś się chłopie i Shrek rozwalił Cie w odpowiedzi na każde pytanie zadane przez prowadzące.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Wiesiek, co ty chłopie pieprzysz w tej Dianie.... Nic konkretnego i sensownego nie słyszę w Twoich wypocinach.
Nie przygotowałeś się chłopie i Shrek rozwalił Cie w odpowiedzi na każde pytanie zadane przez prowadzące.

Nic nowego umiech Ciekawe czy on się kiedyś widział czy słyszał...
Czy Wiesiu wlasnie powiedział, że nie ma czasu pracować bo zajmuje się bywaniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:21  
Cytuj
CYTAT

Czy Wiesiu wlasnie powiedział, że nie ma czasu pracować bo zajmuje się bywaniem?

tak właśnie powiedział jak on to ujął potrzebuje mieć 2 zastępców bo ma tyle zaproszeń na jakieś różnorakie pierdoły że nie ma czasu na nic i jak on to powiedział że z jednym zastępcą to on by do g.22 pracował
oj biedactwo wiosiunio moje tititi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:49  
Cytuj
Ale gamon z tego Bidy.......ja pierdziele....gamon nad gamoniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:51  
Cytuj
hehe, jesli powiedzial, ze nie ma czasu to sobie sam strzelil w noge umiech Przeciez starosta (a takze prezydent, wojt, burmistrz czy marszalek) ma nienormowany czas pracy umiech Moze wyjsc kiedy chce, gdzie chce i jak chce.
Dwoch zastepcow to po prostu zaspokajanie ambicyjek kolezkow politykierow umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:56  
Cytuj
z tym Zaborowskim to było tak; nie poparł Wiesława więc ten powiedział w radio, że ten będzie jego zastępcą w ten sposób "kupił" na bezczelnego jego poparcie.
niestety nie mogę głosować w niedzielę ale mam nadzieję że wybierzecie dobrze i nie będziemy się wstydzić za naszego prezydenta i jego 15 doradców bo na 2 się nie skończy, pół starostwa się zwłóczy do UM !!!
pozdro!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
z tym Zaborowskim to było tak; nie poparł Wiesława więc ten powiedział w radio, że ten będzie jego zastępcą w ten sposób \"kupił\" na bezczelnego jego poparcie.
niestety nie mogę głosować w niedzielę ale mam nadzieję że wybierzecie dobrze i nie będziemy się wstydzić za naszego prezydenta i jego 15 doradców bo na 2 się nie skończy, pół starostwa się zwłóczy do UM !!!
pozdro!

Z Ordonem nie wyszło ;-) Nie zawiązał koalicji z PiSiorami.
W TV Rzeszów Wieś kontynuuje wyciąganie niepotwierdzonych haków.
Wiesiu jak to możliwe, że się jeszcze nie spalileś ze wstydu?
Edit: ...muszlą kloz... koncertową... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:12  
Cytuj
Ja chciałem powiedzieć że skoro wiesiu jest taki zmęczony to ja mu proponuje by poszedł na emeryture odpocznie sobiew i wogóle. Bo w tych debatach ostatnich pokazał że ma problemy z myśleniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:15  
Cytuj
No to czym Ci jego wyborcy się kierowali? Że taki uprzejmy i przystojny? To wystarczy by zostać prezydentem? Mam nadzieję, że nie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:17  
Cytuj
Ojojojoj wiesiu się mota w sprawie krzyża..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
No to czym Ci jego wyborcy się kierowali? Że taki uprzejmy i przystojny? To wystarczy by zostać prezydentem? Mam nadzieję, że nie.

Kierowali się dokładnie tym samym, czym kierowało się ponad 1000 osób, które glosowały na Lucjusza Nadbereżnego.
Co ten człowiek sobą reprezentuje? Przewyższa wiesia tylko tym, że potrawi wstawić orzeczenie do zdania. Poziom intelektualny ten sam...
Przystojny? o.O

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:24  
Cytuj
Już po debacie... Myślę że Szlęzakowi poparcie wzrośnie. Wiesławowi.. no cóż chyba wróci do starej roboty i oby to nie było starostwo powiatowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:45  
Cytuj
Każda kolejna debata wręcz jeszcze powiększa różnice pomiędzy Szlęzakiem, a Siembidą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:50  
Cytuj
jakby ktos nagrywal, albo znalazl gdzies linka do tego to prosba o zamieszczenie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:15  
Cytuj
dołączam się do prośby
ale ja liczę ze ktoś wstawi obie umiech z diany i z tvprzeszów umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 09:11  
Cytuj
Z informacji uzyskanych od szefa programu TVP 3 Rzeszów - debatę panów Szlęzaka i Siębidy będzie można dziś obejrzeć na stronie portalu TVP3 po godzinie 10-ej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:36  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 16:52  
Cytuj
Są też filmiki na YouTube - pierwsza część ma ID = AE_H9rvnhRg - to dla tych, którzy wolą oglądać we Flashu. Kto potrzebuje wersję MP4 lub OGV, mogę ściągnąć FLV i skonwertować (podajcie max rozdzielczość ekranu).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:03  
Cytuj
Skoro jesteś bogaty głosuj na Szlezaka. Prezydent dla ZAMOZNYCH.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:08  
Cytuj
Ale pitolenie Pana Prezydenta. Mówi że w Stalowej jest coraz lepiej a tak naprawdę to lepiej nie mówić. A to gadanie "studiuj w Stalowej, zakładaj firmę, zatrudniaj kolegów" to pobożne życzenia kogoś kto nie zakładał własnej firmy, nie brał na to kredytów i nie poszedł z torbami /co w naszej stalowowolskiej rzeczywistości - przy braku rynku zbytu na cokolwiek jest najbardziej prawdopodobne i znam takich wielu/. Kogo tu młodego Prezydent chce zatrzymać skoro nie ma na tyle wyobraźni aby utrzymać żłobki i przedszkola. Wszystkie oferty tylko dla kawalerów? Dla odważnych, rzutkich, pełnych inicjatywy. A co z tymi mniej przebojowymi, normalnymi ludźmi pracy, emerytami, chorymi, bezrobotnymi, zagubionymi? Do nich nie kieruje się żadnych obietnic, dla nich nie będzie w w naszym mieście żadnych perspektyw. Oj ludzie!!! Nie znam tego Siembidy i trudno mi go oceniać ale słuchając, odbieram go jako człowieka który posiada jakieś uczucia. Obecny prezydent mało że ich nie przejawia to moim zdaniem potrafi zakręcić rzeczywistość bez mrugnięcia okiem. Ostatnie słowa o odśnieżaniu miasta. Każdy widzi że dosłownie nie ma którędy przejść ani przejechać, pługów nie widać na ulicach ani na chodnikach, a jak już jadą to z lemieszami w górze, a pan Prezydent mówi że jest dobrze.
Czy naprawdę każdy z was uważa że jest dobrze?
Ludzie, czy wy naprawdę nic nie widzicie, czy też na zlecenie tu na forum wychwalacie Szlęzaka a z Siembidy robicie buraka, którym na pewno nie jest. Choćby z powodu kultury dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:54  
Cytuj
@eva5665

No a czego Ty sie spodziewasz? Pelnego socjalu? Nie mam nic przeciwko niemu, ale ktos musi za to zaplacic. Miasto, zeby to zrobic musi miec srodki. A te moze otrzymac tylko ze zwrotu podatkow. A do tego potrzeba wiekszej liczby podmiotow gospodarczych.
Wiec czego Ty chcesz od p. Szlezaka? Ze prawde mowi? Ze bez kasy dupa bedzie a nie np. przedszkola czy zlobki? Ma pierdziec farmazony, ze 'zrobimy', 'zalatwimy' jak nie ma z czego?
I jakie maja byc niby obietnice do bezrobotnych i ludzi ktorym gorzej sie wiedzie? Jak sami sie nie rusza nikt im nic nie da poza talonami do MOPS-u. Rozumiem, ze pracowac za najnizsza nikomu sie nie chce, ale kuzwa cos trzeba zrobic zeby sobie pomoc a nie czekac na wygrana w totka (wiem, bo sam sobie oplacalem ZUS u jednego pracodawcy, ktorego nazwe pomine umiech
A co do tego drugiego kandydata my nie musimy z niego nikogo robic. Kon jaki jest kazdy widzi, bo uslyszec nie moze bo jego tzw. wypowiedzi niestety nie sa wyglaszane w jezyku urzedowym Rzeczypospolitej Polskiej umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »