NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stacja paliw LOTOS , LOTOS
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:41  
Cytuj
Witam co uważacie o jakości paliwa na stacji LOTOS w Stalowej Woli. Bo już drugi raz mi się zepsuło auto po tankowaniu na tej stacji i nie wiem czy to jest zwykły zbieg okoliczności czy takie ciulowe paliwo maja.
PS; chodzi mi o Pb 95.

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:41  
Cytuj

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 18:53  
Cytuj
Omijam tą stacje z daleka ich ropa mi zamarzła rok temu i do pracy niedojechałem,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 19:03  
Cytuj
O ropie to słyszałem. Bo w tym tygodniu zamarzła u mnie w robocie w samochodzie służbowym;/

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 08:56  
Cytuj
Zawsze tankuję Diesla Dynamica tylko tam. W zeszłym roku samochód palił mi przez całą zimę od 1-go dotknięcia, nawet przy -28. Podczas ostatniego mrozu -16 również. Zresztą to dla dobrej ropy żaden mróz. Dobrej, bo nie widzę powodu do narzekania. Lotos to jedyna rozsądna alternatywa dla monopolisty Orlenu. Dlatego tam tankuję.
Może zamarzła wam woda w filtrze paliwa, - przed zimą warto zaglądnąć tu i ówdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
Zawsze tankuję Diesla Dynamica tylko tam. W zeszłym roku samochód palił mi przez całą zimę od 1-go dotknięcia, nawet przy -28. Podczas ostatniego mrozu -16 również. Zresztą to dla dobrej ropy żaden mróz. Dobrej, bo nie widzę powodu do narzekania. Lotos to jedyna rozsądna alternatywa dla monopolisty Orlenu. Dlatego tam tankuję.
Może zamarzła wam woda w filtrze paliwa, - przed zimą warto zaglądnąć tu i ówdzie.



pewnie pracownik tej stacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zawsze tankuję Diesla Dynamica tylko tam. W zeszłym roku samochód palił mi przez całą zimę od 1-go dotknięcia, nawet przy -28. Podczas ostatniego mrozu -16 również. Zresztą to dla dobrej ropy żaden mróz. Dobrej, bo nie widzę powodu do narzekania. Lotos to jedyna rozsądna alternatywa dla monopolisty Orlenu. Dlatego tam tankuję.
Może zamarzła wam woda w filtrze paliwa, - przed zimą warto zaglądnąć tu i ówdzie.



pewnie pracownik tej stacji


A Ty bertA77 pewnie pracownik konkurencyjnej stacji......... ja tam na lotosie tankuje i PB98,95 no i gazik oczywiście i nigdy nie mialem żadnych problemów czy to w ujemnych temperaturach czy dodatnich. Co do innych stacji to nie będę się wypowiadał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 21:55  
Cytuj
Osobiście tankuję na jednej ze stacji "sieciowych"w pobliżu Stalowej Woli.Zawsze 98-mke i jest ona w cenie 95-ki na terenie miasta.Nazwa stacji jest istotna,ale nie będę jej reklamował za frico,jak tez nie jestem jej pracownikiem.
Zresztą za kasę to nawet mogę zareklamować jedną ze stacji koło Zbydniowa,gdzie kilka lat temu zatankowałem i rozdup..łem silnik w seicento.Mogłem się cmoknąć w pompkę a nie udowodnić pochodzenie paliwa,bo wyrzuciłem wcześniej paragon.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:53  
Cytuj
jusek
jesli myslimy o tej tej samej stacji
to X lat temu udalismy sie na impe do sandomingo i zatankowalem tam gaz !!!
po 5 minutach taj jeba..o ze hej, poczatkowo, ze ktos bąka zapuscil dla smiechu, puzniej ze swojskie klimaty zza okna, ale po 10km, stwierdzilismy ze nie ma juz sensu jechac do sandomingo , bo jak wysiadziemy z samochodu , to jak wejdziemy do lokalu smierdzac gównem !!!1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zawsze tankuję Diesla Dynamica tylko tam. W zeszłym roku samochód palił mi przez całą zimę od 1-go dotknięcia, nawet przy -28. Podczas ostatniego mrozu -16 również. Zresztą to dla dobrej ropy żaden mróz. Dobrej, bo nie widzę powodu do narzekania. Lotos to jedyna rozsądna alternatywa dla monopolisty Orlenu. Dlatego tam tankuję.
Może zamarzła wam woda w filtrze paliwa, - przed zimą warto zaglądnąć tu i ówdzie.



pewnie pracownik tej stacji




Nie mam nic wspólnego z tą stacją. Po prostu myślę, że jest dobra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 23:39  
Cytuj
Jak sie tankuje gownem 95 to tak wychodzi. Lepiej dac wiecej i kupic 98, bo od ON95 jest lepszy olej opalowy.

Ja tankuje verve i jest narazie git.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 09:03  
Cytuj
wystarczy wyjechac poza miasto i juz jest taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 19:26  
Cytuj
Tak nawet nie daleko bo na Agatówce maja tanie i dobre paliwo
< w przeciwieństwie do innej stacji w naszym miescie>.

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 00:42  
Cytuj
tankowałem tam około 1,5 roku i nigdy nie narzekalem, tyle że to było jakieś 2 lata temu pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 12:44  
Cytuj
Na tej stacji bywa różnie z Pb95. Zauważam, że czasem samochód brzęczy jak pszczółka po tankowaniu , a czasem buczy jak opasły trzmiel. Czyli "cuś" jest na rzeczy. Tylko raz w czasie dużych mrozów w roku 2004 prawie nowy samochód odmówił mi posłuszeństwa. Palił tylko co któryś cylinder ( na zmianę). Kopcił i charczał. Pojechałem do ASO. Potwierdzili wodę w paliwie. Po czym kazali "przegonić " samochód na wysokich obrotach . Pomogło. Dolałem jescze ulepszacza do paliwa. I teraz w zimie tak robię jak zaczyna buczeć. Najtańszy i najlepszy ulepszacz do E jest naprzeciw dawnego Centrum za budowlanką.( Smary, oleje, itp. do wszystkich typów paliw i samochodów). Nigdy nie naciąłem się w Statoilu, ale może to przypadek. Na Lotosie - miła obsługa. Jednak końcówki do pompowania kół (sprawnej) na kompresorze nie ma. Potrzeba 2 osoby do pompowania. Wkładu do wentylka także nie dostaniesz. Ciągle jakieś podejrzane typy włóczą się przed wejsciem. Od zmroku. W sumie sielsko i swojsko, jak pod sklepem GS w Dąbrowicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Na tej stacji bywa różnie z Pb95. Zauważam, że czasem samochód brzęczy jak pszczółka po tankowaniu , a czasem buczy jak opasły trzmiel. Czyli \"cuś\" jest na rzeczy. Tylko raz w czasie dużych mrozów w roku 2004 prawie nowy samochód odmówił mi posłuszeństwa. Palił tylko co któryś cylinder ( na zmianę). Kopcił i charczał. Pojechałem do ASO. Potwierdzili wodę w paliwie. Po czym kazali \"przegonić \" samochód na wysokich obrotach . Pomogło. Dolałem jescze ulepszacza do paliwa. I teraz w zimie tak robię jak zaczyna buczeć. Najtańszy i najlepszy ulepszacz do E jest naprzeciw dawnego Centrum za budowlanką.( Smary, oleje, itp. do wszystkich typów paliw i samochodów). Nigdy nie naciąłem się w Statoilu, ale może to przypadek. Na Lotosie - miła obsługa. Jednak końcówki do pompowania kół (sprawnej) na kompresorze nie ma. Potrzeba 2 osoby do pompowania. Wkładu do wentylka także nie dostaniesz. Ciągle jakieś podejrzane typy włóczą się przed wejsciem. Od zmroku. W sumie sielsko i swojsko, jak pod sklepem GS w Dąbrowicy.


hi hi hi a statoil Stalowa wola ma paliwo napewno z lotosu tylko cysterny z logo statoil. W Polsce są tylko dwie rafinerie Orlen i Lotos wszyscy biorą paliwo z tych dwóch.

o
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
Na tej stacji bywa różnie z Pb95. Zauważam, że czasem samochód brzęczy jak pszczółka po tankowaniu , a czasem buczy jak opasły trzmiel. Czyli \"cuś\" jest na rzeczy. Tylko raz w czasie dużych mrozów w roku 2004 prawie nowy samochód odmówił mi posłuszeństwa. Palił tylko co któryś cylinder ( na zmianę). Kopcił i charczał. Pojechałem do ASO. Potwierdzili wodę w paliwie. Po czym kazali \"przegonić \" samochód na wysokich obrotach . Pomogło. Dolałem jescze ulepszacza do paliwa. I teraz w zimie tak robię jak zaczyna buczeć. Najtańszy i najlepszy ulepszacz do E jest naprzeciw dawnego Centrum za budowlanką.( Smary, oleje, itp. do wszystkich typów paliw i samochodów). Nigdy nie naciąłem się w Statoilu, ale może to przypadek. Na Lotosie - miła obsługa. Jednak końcówki do pompowania kół (sprawnej) na kompresorze nie ma. Potrzeba 2 osoby do pompowania. Wkładu do wentylka także nie dostaniesz. Ciągle jakieś podejrzane typy włóczą się przed wejsciem. Od zmroku. W sumie sielsko i swojsko, jak pod sklepem GS w Dąbrowicy.



z tym pompowaniem kol to mnie rozjeb...ales , troche techniki i czlowiek sie gubi heh , podjedz sobie tam jutro i na spokojnie obczaj o co chodzi z tym pompowaniem polecam , lub popros kogos ze stacji to ci wytlumaczy a nie gasisz sie na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 13:53  
Cytuj
hi hi hi a statoil Stalowa wola ma paliwo napewno z lotosu tylko cysterny z logo statoil. W Polsce są tylko dwie rafinerie Orlen i Lotos wszyscy biorą paliwo z tych dwóch.[/cytat]
*************************
OK. Tylko nie o to chodzi, co z której cysterny pochodzi. Chodzi o to - kto dolewa wodę. W cysternie najprawdopodobniej jest OK. W nocy jednak odbywają sie nad zbiornikami paliwa na stacji jakieś sabaty pracowników. Jest to chyba swoista "inwentaryzacja" stanu paliwa. Co do kompresora - niesprawną końcówkę niestety trzeba dociskać palcami. Inaczej zejdzie powietrze z koła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:06  
Cytuj
Ja jeździłem chwilę swoją Audi A4 na Lotosie Dynamic ON
i prócz wyższej ceny to nic nadzwyczajnego z samochodem się nie działo.. ani nie było jakoś zrywniejsze ani nic,
W chwili obecnej jeżdżę na Orlenowskim paliwie Verva ON i też nic to nie daje jedynie może przy mrozach dieselek pali od tyku ;)

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »