NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co zrobić żeby na PS2 działały płyty ze zdjęciami?,
Posty: 82
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:39  
Cytuj
Co zrobić, żeby nieoryginalne płyty działały na PlayStation 2?
Słyszałam, że można kupić jakąś specjalną płytę po czym działają płyty z np. ze zdjęciami, nie trzeba nawet przerabiać konsoli. Może o tym słyszeliście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Co zrobić, żeby nieoryginalne gry działały na PlayStation 2?
Słyszałam, że można kupić jakąś specjalną płytę po czym działają gry, nie trzeba nawet przerabiać konsoli. Może o tym słyszeliście?


W ps2 są dużo mocniejsze zabezpieczenia niż w ps1. Żeby pograć w piraty trzeba było (kiedyś) fizycznie przerabiać konsole. Koszt 50-200, nie wiem kto w Stalowej to robi.

Jakiś czas temu pojawiły się płytki które pozwalają na granie bez przeróbek ale nie znam nikogo kto tego używał. Nazywa się to to "Swap magic" i jest dostępne na allegro : http://alleg(...)ap+Magic

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 07:05  
Cytuj
Chyba chodzi o własne "kopie zapasowe" gier ;), gdyż używanie nieoryginalnych to piractwo a więc przestępstwo.

A tak na marginesie to nie polecam "Swap Magic", bo denerwuje mieszanie płytami.
Mogę założyć najnowszy Modbo.

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Co zrobić, żeby nieoryginalne gry działały na PlayStation 2?
Słyszałam, że można kupić jakąś specjalną płytę po czym działają gry, nie trzeba nawet przerabiać konsoli. Może o tym słyszeliście?


Ja słyszałem to jest płyta z oryginalną grą. Jeśli już sobie kupiłeś PS2 to kup sobie normalną grę. Przestępstwem jest używanie i namawianie do używania tego rodzaju "rzeczy".
Jeśli nie stać Cię na nową to kup używaną albo zamieniaj się na inną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 09:59  
Cytuj
co za trolowaci hipokryci !!!
az sie z rana niedobrze robi !!!

gośc nie pytał o wykład na temat piractwa !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:28  
Cytuj
Mam tą płytę, mój mąż umie ją obsługiwać umiech Coś tam przekłada i taki plastikowy kluczyk jest (hahahha). No trwa to z minutę i później działa. Też mieliśmy przerabiać na początku, ale po co. Nie dość, że drożej wychodzi to jest PS3 i pewnie te nowsze gry nie wychodzą już na dwójkę.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
Mam tą płytę, mój mąż umie ją obsługiwać umiech Coś tam przekłada i taki plastikowy kluczyk jest (hahahha). No trwa to z minutę i później działa. Też mieliśmy przerabiać na początku, ale po co. Nie dość, że drożej wychodzi to jest PS3 i pewnie te nowsze gry nie wychodzą już na dwójkę.

Bardzo interesująco to brzmi, Dorii. Gdybyś wypytała męża o szczegóły brzmiałoby to jeszcze bardziej interesująco.
Zgadzam się z opinią na temat tzw. piractwa komputerowego, że to hipokryzja. Podobno gry na PC wyglądają o wiele lepiej niż na PS i szkoda kasy wydawać na ten badziew. Prawda to?

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 13:53  
Cytuj
Przy tej płycie jest instrukcja, (niestety zaginęła dlatego tylko mój mąż wie jak to "zrobić") anyway nie jest to skomlikowane i naprawdę zajmuje mało czasu.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:15  
Cytuj
Jakies 3 latta temu mialem ten sam problem. Mialem jeszcze ta gruba konsole jedna z pierwszych PS2, skusiłem sie na Swap Magic ale meczenie sie z tym kluczykiem doprowadzalo mnie do szału az wkoncu przerobiłem konsole chipem (juz niepamietam jakim ) na giełdzie elektronicznej w Krakowie. Koszt 70 PLN (3 lata temu) Wszystkie gry działały bez problemu i co najwazniejsze za darmo smiech2D
pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:47  
Cytuj
Przede wszystkim użyć GOOGLE.

A po za tym nie pisz na "PUBLICZNYM" forum takich rzeczy bo tobą może zająć się policja prokuratura. Ale zapewne młody jesteś i dużo się musisz dowiedzieć jeszcze.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:54  
Cytuj
Od pisania się nie zajmie, na nie jednym forum jest więcej takich tematów i jakoś nikogo nie zamykają, bo i szybciutko musieliby powypuszczać, więc pisać można na zdrowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
[cytat] Podobno gry na PC wyglądają o wiele lepiej niż na PS i szkoda kasy wydawać na ten badziew. Prawda to?

Gry na PC wygladaja lepiej niż na wczesniejsze wersji PS, ale PS3 juz moze konkurowac a w wielu przypadkach przebija PC. Na dodatek wiele hitów wychodzi wcześniej na PS3 niż na komputery. Wielu producentow bardziej dopracowuje gry na konsole bo to dla nich wiekszy rynek niz strefa PC(oczywiście mowa o normalnych krajach, gdzie ludzie maja pieniądze na kupowanie legalnych gier). Teoretycznie lepsze paramety PC to jednak nie wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Co zrobić, żeby nieoryginalne gry działały na PlayStation 2?
Słyszałam, że można kupić jakąś specjalną płytę po czym działają gry, nie trzeba nawet przerabiać konsoli. Może o tym słyszeliście?


Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest FMCB 1.8 (FreeMcBoot) zainstalowany na karcie pamięci i wtedy odpalasz sobie odpowiednio nagrane programy z dvd lub z pendrive. Nic nie trzeba przerabiać ani podmieniać. Z powodzeniem korzystam z tego rozwiązania na SCPH-39004.
Szczegółów dowiesz się na: www.konsole.cdrinfo.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 19:13  
Cytuj
echodna
jakie bubliczne jakie piratctwo , smigamy na temat kopii zapasowych umiech


OGolnie ujmujac CHIP umiech_

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 17:24  
Cytuj
Zna ktoś fachowca zajmującego się przeróbką Modbo 760?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »