NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy w tym roku Stalówka nie będzie odśnieżana?,
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 08:46  
Cytuj
Śnieg nie pada już od półtorej doby, a przez nasze miasto nadal trzeba się przedzierać w kopnym śniegu i to nie tylko na drogach osiedlowych. Wszyscy za to płacimy. Co jest do cholery?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 08:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:19  
Cytuj
Spytaj redaktora sandałowego. On na swojej stronie zachwala stan dróg miejskich, a krytykuje te powiatowe. Szkoda, że wczoraj nie zrobił zdjęć Okulickiego. Ale po co? Nie wiedziałem, że w XXI wieku media mogą być tak służalcze. Gorzej niż Trybuna Ludu w wiadomych czasach.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:43  
Cytuj
Jak głosi jeden z plakatow wyborczych miasto jest w dobrych rekach musisz tylko w to uwierzyc poprostu patrz w chmury i nie narzekaj bo jak powiedzial jeden z kandydatow jesli jestes mieszkancem StW to g... wiesz!

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:58  
Cytuj
Niestety ani powiatowe, ani te miejskie nie są odśnieżone. Wczoraj ze świeczką trzeba było szukać jakiejś piaskarki na drogach (przynajmniej w dzień, może coś w nocy jeździło, bo dziś gdzieniegdzie jakby coś zgarniętego było, ale bez rewelacji). Nie dziwię się staroście, że nie dopilnował odśnieżania dróg powiatowych, on jest tak zajęty kampanią i bywaniem tu i tam, że ze wszystkim się przecież nie wyrobi, ale Szlęzak to mnie rozczarował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 13:35  
Cytuj
Sypie już kilka godzin i to porządnie sypie. Jak przestanie to muszę balkon odśnieżyć bo się urwie i będzie kłopot. Piękna zima:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 13:57  
Cytuj
Tylko drogowcy znowu chyba zaskoczeni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:23  
Cytuj
Niedługo postawią tabliczki "DROGA WYŁĄCZONA Z ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG" i beda mieali wszsytkich w d.... A gdy przychodza wybory ta wszyscy sobie przypisuja zasługi co to oni dla miasta nie zrobili... ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Tylko drogowcy znowu chyba zaskoczeni.


Śnieg w grudniu? Jakaś anomalia ;)
Poza tym mamy ponoć katastrofalne ocieplenie klimatu, drogowcy pomyśleli że zimy nie będzie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 09:12  
Cytuj
Temat aktualny. Piszcie, gdzie w Stalowej najwiecej sniegu i gdzie macie trudnosci z przejsciem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 11:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 11:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 16:43  
Cytuj
W tym roku ponoć za odśnieżanie miasta odpowiedzialna jest firma z Tarnobrzega bo wygrała przetarg z uwagi na to że niby była tańsza. Pługi naszych służb odpoczywają.
Ale jak powiedział włodarz miasta jest dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 17:15  
Cytuj
eva5665, nie miasto tylko powiat wynajął firmę i nie z Tarnobrzega tylko z Niska.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 18:05  
Cytuj
No to sorki, mam informację jak z radia Erewań, ale tak się przedwczoraj dowiedziałam od kierowcy MKS-u który utknął w zaspie.
No to starosta dał ciała. Czy przypadkiem nie wiesz jaka firma z Niska odśnieża?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 18:17  
Cytuj
Nie mam pojęcia ale info też wziąłem z tego forum. tak że też może tak jak z radia Erewań.:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 20:51  
Cytuj
Godzina dwudziesta dziewiętnaście ul.Żwirki i Wigury w kierunku ul.Poniatowskiego jedzie pług nie odśnieża nie sypie ale paliwo pali.Wychodzi na to że oszczędzają piasek z solą a paliwa mają pod dostatkiem i wypalają nadwyżki,a przy okazji mrugającym pomarańczowym kogutem pokazują,że są gotowi.Zobaczymy to już nie długo bo zapowiadają spore opady śniegu.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »