NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Parking osiedlowy, koło Starostwa Powiatowego
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 14:10  
Cytuj
Ciekawi mnie dlaczego służby miejskie mają daleko w d..ie fakt nieodśnieżania parkingu na ul. Siedlanowskiego koło Starostwa, inne parkingi w pobliżu co jakiś czas są odśnieżane a tu jest tragedia co chwila jest ktoś przypadkowy wykorzystywany do pomocy bo auta dosłownie ruszyć nie mogą z miejsca w zalegającym śniegu, warto też dodać, że odkąd budynek po dawnym internacie stał się Starostwem Powiatowym to w godzinach jego urzędowania i nie tylko, dla mieszkańców tego osiedla w tym też ja znaleźć miejsce parkingowe graniczy z cudem, co nie które barany '' interesanci '' tegoż urzędu parkują już nawet centralnie na trawniku.
Natomiast poprzedniej zimy nasi wspaniałomyślni drogowcy tak odśnieżali parking, że jazda po nim była względnie możliwa lecz miejsca parkingowe były prawie puste dlatego że odśnieżając cały śnieg spychany był na wolne miejsca lub zasypując śniegiem już zaparkowane auta przez co tworzyły się góry śniegu uniemożliwiające wyjazd lub zaparkowanie auta, na ''luksus ''zaparkowania mogli sobie pozwolić tylko wybrane osoby uzbrojone w konkretną łopatę i to po około 15 min. ciężkiej pracy

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 14:10  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 14:16  
Cytuj
Myślę że to dotyczy wszystkich parkingów, to odśnieżanie:-(( Nie tylko tego pod starostwem. Parkingi między blokami należą do spółdzielni. Nikt ze spółdzielni się nigdy nie fatygował. Sami mieszkańcy z łopatami chodzą i odśnieżają:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 14:37  
Cytuj
Miałam założyć ten sam temat! Po prostu masakra !! Szłam wczoraj do Starostwa a tu lodowisko zamiast parkingu, aż strach tam parkować ...
Czyżby nowy Starosta zapomniał o pracy i nie zauważył parkingu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Miałam założyć ten sam temat! Po prostu masakra !! Szłam wczoraj do Starostwa a tu lodowisko zamiast parkingu, aż strach tam parkować ...
Czyżby nowy Starosta zapomniał o pracy i nie zauważył parkingu??


Nowy starosta jeszcze nie zaczal pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2010r. 15:14  
Cytuj
Z tego co wiem to Nowy Starosta mieszka na tym osiedlu:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 08:55  
Cytuj
Problem odsniezania dotyczy nie tylko parkingow, ale i calego miasta. Zwlaszcza tereny nalezace do spoldzielni mieszkaniowej sa nieruszane. Na przyklad miedzy szkola trojka a przedszkolem teren ten nigdy nie widzial lopaty ani czlowieka ze spoldzielni. Masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 11:59  
Cytuj
no ale nie wiem co wy chcecie -mieć odśnieżone chodniki , to sami za łopatę i "ogeń" . Spółdzielnia i masto wychodz z założenia że ma być odwilż za kilka dni to snieg sam stopnieje a kasa zostanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 15:18  
Cytuj
Przy niektórych blokach ludzie sami odśnieżają sobie parkingi... ale przyjeżdza kilka osób z innych bloków, bo po co mają się wysilać i sobie odśnieżyć skoro ktoś to zrobił za nich, tylko troszkę dalej, a później ci, którzy poświecili czas i wysiłek na odśnieżanie nie mają gdzie postawić swojego auta. Dziwne, że w lato jest dużo miejsca do zaparkowania pod danym blokiem, a w zimie nie ma nic. Nie chce ci się odśnieżać to sobie parkuj na nieodśnieżonym, a nie wykorzystujesz prace innych!

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 19:24  
Cytuj
Przy blokach koło obecnego Starostwa co roku jest ten sam problem w zimie. Nie każdy ma garaż i ten komfort. Samochody są notorycznie zasypywane przez pług z przodu i z tyłu, istna tragedia z wyjazdem. Nie wiem, czy to akurat dobry pomysł,ale służby mogłyby skrzyknąć kierowców i odgarnąć nieco zaspy. Może by to coś pomogło... "Najmilsze" jest to, że ktoś sobie odgarnie, naszufluje się, namęczy i zaraz mu ktoś zajmie miejsce. Urok parkingu, wiem :/

Piejo, widziałam typów, co faktycznie parkują na trawniku, nawet jak jeszcze śniegiem nie dowaliło, więc na pewno widać było, że to skwerek. To już przesada! Dopóki tam nie było Starostwa, to wszystko było super, uważam. No i barany nie jeździły pod prąd, w zatoczce... Za chwilę może być tak, że przyjedzie sprzęt i ...zlikwidują trawnik, a na jego miejsce zrobią parking :/ Nie chciałabym tego doczekać.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Przy blokach koło obecnego Starostwa co roku jest ten sam problem w zimie. Nie każdy ma garaż i ten komfort. Samochody są notorycznie zasypywane przez pług z przodu i z tyłu, istna tragedia z wyjazdem. Nie wiem, czy to akurat dobry pomysł,ale służby mogłyby skrzyknąć kierowców i odgarnąć nieco zaspy. Może by to coś pomogło... \"Najmilsze\" jest to, że ktoś sobie odgarnie, naszufluje się, namęczy i zaraz mu ktoś zajmie miejsce. Urok parkingu, wiem :/

Piejo, widziałam typów, co faktycznie parkują na trawniku, nawet jak jeszcze śniegiem nie dowaliło, więc na pewno widać było, że to skwerek. To już przesada! Dopóki tam nie było Starostwa, to wszystko było super, uważam. No i barany nie jeździły pod prąd, w zatoczce... Za chwilę może być tak, że przyjedzie sprzęt i ...zlikwidują trawnik, a na jego miejsce zrobią parking :/ Nie chciałabym tego doczekać.


Bardzo możliwe z tym, że zlikwidują trawnik bo gdzieś już coś takiego obiło mi się o uszy o zgrozo !!!

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 21:14  
Cytuj
Piejo, nawet nie żartuj... :/ Może niech w ogóle wytną wszystkie krzaki i drzewka na około starostwa i niech położą kostkę, żeby było gdzie parkować... No szok, po prostu.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »