NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
brawo Andrzej Szlęzak!!,
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:31  
Cytuj

Nigdy agresja nie wygrywa !!Niech pan Nadbereżny z panem Siembidą zapamiętają.

Takie rysunki mogliśmy zobaczyć w wyborach prezydenta Polski w lipcu, teraz w grudniu podobne o panu Szlęzaku zobaczyliśmy w wyborach samorządowych. Jak myślicie czyj to sztab wyborczy taką agresywną kampanie wyborczą robił ??



Lipiec 2010 sobota,

Obrazek




Grudzień 2010 niedziela 5 grudnia,

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:34  
Cytuj
Gratuluję Panie Andrzeju i bardzo się cieszę, że wygrał ten autentycznie lepszy umiech.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w nadchodzącej kadencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:35  
Cytuj
3088 - 1815
63% - 37%

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:46  
Cytuj
98% głosów podliczone.
GRATULUJĘ I BARDZO SIĘ CIESZĘ!
Stop obłudzie! Stop wyssanym z palca oszczerstwom! Stop Luciuwi. Koniec z bidą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
mamy po sporcie w stalowej woli !! brawo ludzie !!
kolejny naiwny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:47  
Cytuj
No, to juz teraz pewnym jest, za Andrzej Szlezak zostal po raz trzeci prezydentem hutniczego grodu.

Gratulacje! I toascik szarlotka, ale tylko jeden bo jutro do pracy rodacy umiech

Powodzenia przez najblizsza czterolatke umiech Nie moge sie doczekac celnych ripost dla oponenta i szefa jego kampanii na sesjach umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:52  
Cytuj
arte dawaj te dwie interesujące mnie k.o bo o 5 musze być w robociejezyk

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:55  
Cytuj
już nie mam, ale wszędzie wygrał Szlęzak. Pozdrawiam i Dobranoc !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 09:15  
Cytuj
Jagodowi klakierzy: a kto powiedział, że większość ma rację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Jagodowi klakierzy: a kto powiedział, że większość ma rację?


Demokracja tak mówi.
Po za tym oglądałeś debaty z udziałem Siembidy? Co ty człowieku chciałeś takie zero na prezydenta porządnego miasta? Niech się teraz postara o sołtysa w Jastkowicach.
A jak nazywasz popierających Szlęzaka jagodowymi klakierami to mogę ci tylko jedno powiedzieć. Wolę być klakierem jagodowym niż taką pisdą jak ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 10:01  
Cytuj
SOŁTYSEM MOŻE ZOSTAĆ KTOŚ KTO MA COŚ W GŁOWIE A NIE BEZMÓZGOWIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 14:21  
Cytuj
mam nadzieje ,ze Szlezak sprywatyzuje hute . Po co utrzymywac taki zabytek. Niech Chinczycy kupia, wprowadza technologie i zatrudnia 10 specjalistow z Francji, 50-100 osob taniej sily roboczej z Pplski zupelnosci wystarczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 14:51  
Cytuj
Szlęzak nie ma nic do gadania w prywatyzacji huty.
To tak jakby ktoś napisał żebyś Ty sprywatyzował ;)
Huta to spółka z udziałami skarbu państwa a nie miasta umiech
Jak kupią to Chińczycy to też nie będzie źle. Pewnie zwolnią połowę ale za to będzie firma z prawdziwego zdarzenia.
PS Francuzi się nie umywają do polskich inżynierów. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
mam nadzieje ,ze Szlezak sprywatyzuje hute . Po co utrzymywac taki zabytek. Niech Chinczycy kupia, wprowadza technologie i zatrudnia 10 specjalistow z Francji, 50-100 osob taniej sily roboczej z Pplski zupelnosci wystarczy


Szlęzak to nie Siembida który nic do tego nie miał a pieprzył głupoty.
Tylko właściciel może sprzedać swoją własność, a Prezydent Miasta kim by on nie był jak na razie nie jest właścicielem Huty więc nie może jej sprzedać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jagodowi klakierzy: a kto powiedział, że większość ma rację?


Demokracja tak mówi.
Po za tym oglądałeś debaty z udziałem Siembidy? Co ty człowieku chciałeś takie zero na prezydenta porządnego miasta? Niech się teraz postara o sołtysa w Jastkowicach.
A jak nazywasz popierających Szlęzaka jagodowymi klakierami to mogę ci tylko jedno powiedzieć. Wolę być klakierem jagodowym niż taką pisdą jak ty.


Po pierwsze w moim poście nie było nic o Siembidzie. Czytaj co piszę i nie dorabiaj teorii. Po drugie: wymień w odpowiedzi w punktach co zrobił dla miasta twoj dotyhcczasowy prezydent - jesli masz cokolwiek do powiedzenia na ten temat, bo mi nic nie przychodzi do głowy. Ja chcę zmian a nie kolejnych 4 lat alkoholowego wstydu. Po trzecie: demokracja jest najgorszym ustrojem, który rodzi największą korupcję. Przy tak minimalnej frekwencji, na Szlęzaka głosowała faktycznie garstka ludzi zatrudnionych w UM + ich rodziny z trwogi o posady albo za obiecane rzekomo nagrody pieniężne dla kierownikow UM w rzekomej kwocie 5000 PLN. Dostałeś z pieniędzy podatników? Jak widać po twojej wypowiedzi wyborcy Szlęzaka to szczekacze obrażający wszystkich dookoła, daleko ci i twojemu prezydentowi do poziomu jakiemu powinien prawdziwy prezydent odpowiadać. Ja nie chcę sie wstydzić, że wice jedzie wręczać nagrody o puchar prezydenta podczas gdy główny lezy gdzieś zapity, nie stawia się na sesje i generalnie "wali go to" i obraża wszystkich radnych. Prezydent powinien wiedzięc co znaczy słowo kompromis. A jak mu ciężko zrozumieć to są słowniki. To będzie ostatnia kadencja. Jego wątroba i serce tego nie wytrzyma. Gość w ciągu ostatnich 8 lat upasł sie jak świnia i to jest jedyny efekt tej prezydentury jaki rzuca mi się w oczy. Jagodowi klakierzy łączcie się. Idźcie odśnieżyc chodniki, bo ludziom w mieście cięzko żyć, staruszki się przewracają, dziś moja ręka jedną uratowała, bo nie mogła wejśc z ulicy na chodnik ze względu na 50 cm warstwę śniegu oddzielającą przejście dla pieszych od chodnika NA GŁÓWNEJ ULICY MIASTA. Współczuję ludziom, którym przyszło z tobą żyć internauto, z taką "pisdą" - cytat z ciebie, żebyś zrozumiał w rodzimym języku. Pozdrów tymi słowami swoich najbliższych, żona na pewno się ucieszy. I jeszcze jedno: większość zawsze się myli. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 17:30  
Cytuj
CYTAT

Nigdy agresja nie wygrywa !!Niech pan Nadbereżny z panem Siembidą zapamiętają.

Takie rysunki mogliśmy zobaczyć w wyborach prezydenta Polski w lipcu, teraz w grudniu podobne o panu Szlęzaku zobaczyliśmy w wyborach samorządowych. Jak myślicie czyj to sztab wyborczy taką agresywną kampanie wyborczą robił ??



Lipiec 2010 sobota,

Obrazek




Grudzień 2010 niedziela 5 grudnia,

Obrazek




Nie masz za grosz poczucia humoru. Taki wiejski gburek z ciebie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 18:45  
Cytuj
Po drugie: wymień w odpowiedzi w punktach co zrobił dla miasta twoj dotyhcczasowy prezydent - jesli masz cokolwiek do powiedzenia na ten temat, bo mi nic nie przychodzi do głowy.

Pomoge koledze: rozgrodzil hute, zmodernizowal oczyszczalnie sciekow, uregulowal ruch w okolicach Hali Targowej, nie oddal szamanom gruntu miejskiego pod kolejny kosciol i zbudowal jeden blok (czyli wiecej niz PiSiaki w ramach budowy mieszkan umiech
Wiecej nie chce mi sie pisac, bo zaraz i tak zaczniesz pisac, ze 'to unia', to Zaborowski, to ksiadz proboszcz.

Ja chcę zmian a nie kolejnych 4 lat alkoholowego wstydu.

To zacznij od siebie i przestan pic. A jak nie pijesz to daj spokoj tym, co lubia sobie chlapnac. Jak dlugo stawiaja sie do pracy trzezwi i nie rozbijaja sie autami po pijaku to dobrze.

Po trzecie: demokracja jest najgorszym ustrojem, który rodzi największą korupcję.

No i? Znasz lepszy? Zamordyzm a la pilsudczycy? Monarchia? Wystrzel z pomyslem, bo poki co, mimo ulomnosci demokracji, wychodzi na to, ze nikt lepszego ustroju jednak nie wymyslil.

Przy tak minimalnej frekwencji, na Szlęzaka głosowała faktycznie garstka ludzi zatrudnionych w UM + ich rodziny z trwogi o posady albo za obiecane rzekomo nagrody pieniężne dla kierownikow UM w rzekomej kwocie 5000 PLN.

Tak tak, na pewno ponad 11 tysiecy osob (czyli 16% mieszkancow miasta, w tym nieletnich) pracuje w urzedzie miasta... Nawet dzielac ta liczbe przez 5 (rodzice plus trzy szkraby) wychodzi 2.2 tysiaca rodzin zwiazanych z UM. Powalajace twierdzenie. Co do premii - te z pewnoscia mniej obciaza budzet UM niz podwyzki, ktore zafundowano pracownikom starostwa (do 700 PLN miesiecznie umiech

Ja nie chcę sie wstydzić, że wice jedzie wręczać nagrody o puchar prezydenta podczas gdy główny lezy gdzieś zapity, nie stawia się na sesje i generalnie \"wali go to\" i obraża wszystkich radnych.

A masz dowody, ze lezal zapity? Zarzucasz szczekanie, a sam rzucasz blotem. Odrobinke konsekwencji. I ma racje, ze wie, kiedy powiedziec dosc. Przeciez rada poprzedniej kadencji to byl wydzial geriatryczno-psychiatryczny a nie ludzie, ktorzy maja za zadanie reprezentowac mieszkancow.

Prezydent powinien wiedzięc co znaczy słowo kompromis.

No wiec krzyczysz, ze demokracja jest slaba, a jak ktos silnie forsuje swoje decyzje to zle? Rozdwojenie jazni?? Zreszta kompromis nie wszedzie jest mozliwy.

Idźcie odśnieżyc chodniki, bo ludziom w mieście cięzko żyć, staruszki się przewracają, dziś moja ręka jedną uratowała, bo nie mogła wejśc z ulicy na chodnik ze względu na 50 cm warstwę śniegu oddzielającą przejście dla pieszych od chodnika NA GŁÓWNEJ ULICY MIASTA.

To dobrze, ze pomogles osobie. Jest zima, nie oczekuj cudow. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w Europie chodniki odsnieza sie jako drugie w kolejnosci, jesli w ogole (przyklad Niemiec, Danii i Wielkiej Brytanii).

I jeszcze jedno: większość zawsze się myli.
Mhm. Wiekszosc (rady powiatu) wiec pomylila sie dajac wladze pare lat temu kandydatowi, ktory stawal w szranki z obecnym prezydentem...





//moderowano - anulka

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
PS Francuzi się nie umywają do polskich inżynierów. jezyk


buahahaha smietny zart umiech . Gdzie takie brednie rozpowiadaja ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:15  
Cytuj
Szlęzak wygrał bo nie miał z kim przegrać.
Może gdyby Fila przeszedł do II tury to inna by była debata, no i sprytny przeciwnik miałby szanse na wykazanie wszystkich braków i złych stron prezydentury p.Andrzeja.
Ale Fila uczynił ten krok że na razie jest starostą. Jest nadzieja że w Starostwie coś ruszy ze stalowowolskim betonem.
A wybory prezydenckie już za 4lata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Szlęzak wygrał bo nie miał z kim przegrać.
Może gdyby Fila przeszedł do II tury to inna by była debata, no i sprytny przeciwnik miałby szanse na wykazanie wszystkich braków i złych stron prezydentury p.Andrzeja.
Ale Fila uczynił ten krok że na razie jest starostą. Jest nadzieja że w Starostwie coś ruszy ze stalowowolskim betonem.
A wybory prezydenckie już za 4lata


gdyby babcia miala wasy to by dziadkiem byla umiech

Wiec jednak Twoj ulubieniec nie byl sprytny?? umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:30  
Cytuj
CYTAT

Po pierwsze w moim poście nie było nic o Siembidzie. Czytaj co piszę i nie dorabiaj teorii. Po drugie: wymień w odpowiedzi w punktach co zrobił dla miasta twoj dotyhcczasowy prezydent - jesli masz cokolwiek do powiedzenia na ten temat, bo mi nic nie przychodzi do głowy. Ja chcę zmian a nie kolejnych 4 lat alkoholowego wstydu. Po trzecie: demokracja jest najgorszym ustrojem, który rodzi największą korupcję. Przy tak minimalnej frekwencji, na Szlęzaka głosowała faktycznie garstka ludzi zatrudnionych w UM + ich rodziny z trwogi o posady albo za obiecane rzekomo nagrody pieniężne dla kierownikow UM w rzekomej kwocie 5000 PLN. Dostałeś z pieniędzy podatników? Jak widać po twojej wypowiedzi wyborcy Szlęzaka to szczekacze obrażający wszystkich dookoła, daleko ci i twojemu prezydentowi do poziomu jakiemu powinien prawdziwy prezydent odpowiadać. Ja nie chcę sie wstydzić, że wice jedzie wręczać nagrody o puchar prezydenta podczas gdy główny lezy gdzieś zapity, nie stawia się na sesje i generalnie \"wali go to\" i obraża wszystkich radnych. Prezydent powinien wiedzięc co znaczy słowo kompromis. A jak mu ciężko zrozumieć to są słowniki. To będzie ostatnia kadencja. Jego wątroba i serce tego nie wytrzyma. Gość w ciągu ostatnich 8 lat upasł sie jak świnia i to jest jedyny efekt tej prezydentury jaki rzuca mi się w oczy. Jagodowi klakierzy łączcie się. Idźcie odśnieżyc chodniki, bo ludziom w mieście cięzko żyć, staruszki się przewracają, dziś moja ręka jedną uratowała, bo nie mogła wejśc z ulicy na chodnik ze względu na 50 cm warstwę śniegu oddzielającą przejście dla pieszych od chodnika NA GŁÓWNEJ ULICY MIASTA. Współczuję ludziom, którym przyszło z tobą żyć internauto, z taką \"pisdą\" - cytat z ciebie, żebyś zrozumiał w rodzimym języku. Pozdrów tymi słowami swoich najbliższych, żona na pewno się ucieszy. I jeszcze jedno: większość zawsze się myli. Pozdrawiam.


Nie będę wymieniał wszystkiego co przez 8 lat zrobił dla Stalowej Szlęzak. Jak tego nie widzisz to jesteś chyba ślepy albo......

W II turze brało udział dwóch kandydatów Siembida i Szlęzak jak jesteś przeciw wyborowi Szlęzaka to znaczy że popierasz Siembidę lub w ogóle nie poszedłeś na wybory. Jak zagłosowałeś na Siembidę to mam takie samo prawo nazywać cię pisdą jak ty mnie jagodowym klakierem. Jeśli nie głosowałeś to sam siebie pozbawiasz prawa do komentarza. Nieobecni głosu nie mają.

Nie wiem o co chodzi z tymi jak to nazwałeś rzekomymi premiami nie pracuję w UM.
Nie pozdrawiam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:34  
Cytuj
Nie był moim ulubieńcem. Chciałam się doszukać i doszukiwałam się w nim tak na siłę dobrych cech. Bo nie chciałam żeby wygrał Szlęzak. Ale Siębidę pogrążyła debata. Oczywiście że nie był sprytny i to nie była ta sama klasa. To było tak jak wyścig malucha z mercedesem.
Muszę się przyznać że nie byłam na głosowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Nie był moim ulubieńcem. Chciałam się doszukać i doszukiwałam się w nim tak na siłę dobrych cech. Bo nie chciałam żeby wygrał Szlęzak. Ale Siębidę pogrążyła debata. Oczywiście że nie był sprytny i to nie była ta sama klasa. To było tak jak wyścig malucha z mercedesem.
Muszę się przyznać że nie byłam na głosowaniu.


Aha, czyli bylas jak Walesa. Za a nawet przeciw. A Ty potem narzekasz, jakie wladze sa jak sama nie wiesz czego chcesz.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 21:33  
Cytuj
[

Aha, czyli bylas jak Walesa. Za a nawet przeciw. A Ty potem narzekasz, jakie wladze sa jak sama nie wiesz czego chcesz.
[/cytat]

Co ty ragnarok wyjeżdżasz z takimi porównaniami mnie do Wałęsy.
Zwyczajnie okazało się że nie miałam na kogo głosować to nie poszłam.
To nie były pierwsze wybory w moim życiu i dawniej głosowałam już między, jak to mówią, sraczką a zatwardzeniem. Teraz już tak nie robię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 00:02  
Cytuj
'Wyjezdzam', bo w pelni na to porownanie zaslugujesz. Jak sobie siadziesz i przemyslisz swoje komentarze anty-Szlezak to zrozumiesz co mam na mysli.
Jezeli wiedzialas, ze nie ma zadnego sensownego wyboru to po co krytykowalas jedna ze stron? Trzeba bylo albo sie powstrzymac albo krytykowac obie, a nie teraz udawac niewiniatko umiech Polityka w wielkim swiecie (bynajmniej nie w izbie gdzie zasaidaja (p)osly) jest jak zycie - ani czarna, ani biala. Po prostu szara. A na szczeblu lokalnym - sztuka wyboru tego co lepsze, nawet jesli to mniejsze zlo.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »