NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
brawo Andrzej Szlęzak!!,
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 06:37  
Cytuj
CYTAT
\'Wyjezdzam\', bo w pelni na to porownanie zaslugujesz. Jak sobie siadziesz i przemyslisz swoje komentarze anty-Szlezak to zrozumiesz co mam na mysli.
Jezeli wiedzialas, ze nie ma zadnego sensownego wyboru to po co krytykowalas jedna ze stron? Trzeba bylo albo sie powstrzymac albo krytykowac obie, a nie teraz udawac niewiniatko umiech Polityka w wielkim swiecie (bynajmniej nie w izbie gdzie zasaidaja (p)osly) jest jak zycie - ani czarna, ani biala. Po prostu szara. A na szczeblu lokalnym - sztuka wyboru tego co lepsze, nawet jesli to mniejsze zlo.



Ano krytykowałam jedną ze stron bo wiem do czego może doprowadzić miasto brak jakiejkolwiek polityki prorodzinnej, a tak się u nas dzieje. Zamykanie /i prywatyzacja/ przedszkoli i szkół, ucinanie dotacji na sport /wiadomo, że stare dziadki sportu w klubach nie uprawiają/ to są oszczędności na młodych, które zemszczą się na mieście. Ośrodka akademickiego może się nie udać w Stalowej Woli zrobić, bo w pobliżu Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków..... i wiadomo że w St. Woli studiuje ten kto musi. Kto już ma dzieci,jest po studiach i ma jakieś możliwości rozwoju będzie opuszczał St.Wolę aby zapewnić pracę sobie, żonie i rozwój dzieciom. Nie masz się co łudzić, żaden inkubator nie zapewni ci powodzenia w biznesie, bo do tego trzeba trochę więcej niż chcieć. Rozpocząć działalność można i trochę pociągnąć ale co dalej. Każda działalność daje dochód jak można sprzedać swój produkt lub usługi a z tym może być gorzej bo może nie być komu sprzedawać. Żaden teoretyk nie powinien się na ten temat wypowiadać, pogadaj z praktykami.
Piszesz o światowej polityce a dziś wiadomo, że na czym jak na czym, ale na braku polityki prorodzinnej przejechały się różne kraje. Te inwestycje są konieczne aby zapewnić ciągłość rozwoju dosłownie wszystkiego. Nawet ty ragnarok będziesz kiedyś stary i przydało by się żeby ktoś zapracował na emeryturkę.
Dodam, że włodarze wszystkich miast i nawet rząd dużą wagę przykładają do rozwoju dzieci i młodzieży /żłobki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, dodatkowe zajęcia w świetlicach i klubach/ a nasz pan prezydent działa inaczej.
Dziś on się myli. Jeśli jednak poeksperymentuje to wszyscy poniesiemy tego skutki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 06:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 08:58  
Cytuj
Evuniu Ty sama nie wiesz czego chcesz, strasznie się motasz, może Tobie dobrego chłopa potrzeba, który zrobi swoje dobrze i poustawia Ci wszystko na swoje miejsce.
Powodzenia Evuniu życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Evuniu Ty sama nie wiesz czego chcesz, strasznie się motasz, może Tobie dobrego chłopa potrzeba, który zrobi swoje dobrze i poustawia Ci wszystko na swoje miejsce.
Powodzenia Evuniu życzę.


Eeeech szkoda słów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 09:38  
Cytuj
""""spasł się jak świnia""" Faculty == ślepy , pie......lnięty debilu. Obrażasz innych, więc ja mogę obrazić ciebie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 12:43  
Cytuj
Coś sztab Pis zamilkł, żadnych konferencji? Zaszyli się i knują?:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 12:57  
Cytuj
Widzę że tu tylko sztab ze sztabem na "poziomie" dyskutuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Widzę że tu tylko sztab ze sztabem na \"poziomie\" dyskutuje.


Gdzie te sztaby? Pytałem o konferencję po wyborach. A tu taka cisza jakby się nic nie stało.
Po za bluzgami pod moim adresem na PW od GołyLeon. :-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:03  
Cytuj
Kto mieczem wojuje ........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Kto mieczem wojuje ........


Co ty sugerujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:15  
Cytuj
Pewnie za te Pis-dy ci na PW nabluzgał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:21  
Cytuj
Jagodowy klakier, POlszewik, pełowiec jest ok, a PiSda już nie. Dobre:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:31  
Cytuj
Masz swoje poglądy i ja to szanuję. Po co bierzesz do siebie wszystkie epitety jakie ktoś napisze na np. PO.
Trzeba poziom trzymać Andrzejek i trzymaj go.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:34  
Cytuj
:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 14:38  
Cytuj
rozumiesz, rozumiesz........
no chyba że nie rozumiesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 15:12  
Cytuj
Rozumiesz, rozumiesz.....
Tylko nie wiem czy ty rozumiesz:-)))
zakończmy ten temat.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
\"\"\"\"spasł się jak świnia\"\"\" Faculty == ślepy , pie......lnięty debilu. Obrażasz innych, więc ja mogę obrazić ciebie..

Prawda w oczy kole. Wiem. Ja nie wyzywam a porównuję. Czasem ludzie tak porównują gdy chca coś obrazowo przedstawić. Porównaj zdjęcia sprzed wielu lat z obecnymi to samo ci się nasunie. Poza tym to twój prezydent wszytkich obraża. Nie mam czasu teraz pisać ale na pewno sie odezwę. Nie siedzę jak ty 8 godzin na tym forum żeby realizować dzienne zadania jagodowego klakiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 21:17  
Cytuj
Zamykanie /i prywatyzacja/ przedszkoli i szkół, ucinanie dotacji na sport /wiadomo, że stare dziadki sportu w klubach nie uprawiają/ to są oszczędności na młodych, które zemszczą się na mieście.

Caly swiat na tym oszczedza obecnie. Popatrz chocby na zadymy w Wielkiej Brytanii przy cieciu dotacji na szkoly i pozwoleniu zwiekszenia oplat za studia.
Co do sportu - sport sam sie utrzymuje. Polski jest za slaby bo pieniadze na szkolenie mlodziezy przejadaja pasibrzuchy z roznych zwiazkow (np. dzialaczy pilkarskich jest w Polsce wiecej niz licencjonowanych zawodnikow).

Ośrodka akademickiego może się nie udać w Stalowej Woli zrobić, bo w pobliżu Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków..... i wiadomo że w St. Woli studiuje ten kto musi.

Aha, czyli to zle, ze mimo wszystko ten kto musi bedzie magistrem. Przeciez tego nawet nie ma co komentowac.

Kto już ma dzieci,jest po studiach i ma jakieś możliwości rozwoju będzie opuszczał St.Wolę aby zapewnić pracę sobie, [b]żonie i rozwój dzieciom.[/b]

To jak tak zle, to tory czekaja. Pociag nadjedzie i rozwiaze problem.
Poza tym chcialy solidarniuszki kapitalizmu to maja. A reszta placi przy okazji.

Nie masz się co łudzić, żaden inkubator nie zapewni ci powodzenia w biznesie, bo do tego trzeba trochę więcej niż chcieć.

W biznesie liczy sie pomysl i elastycznosc. Jezeli nie umiesz sie dostosowac, konsumenci sami wystawia ci rachunek w postaci nie nabywania twoich produktow albo uslug.
Problem polega na tym, ze polactwo obrazilo sie w '89 na Rosje. I nikt z esiarzy nie wpadl wtedy na pomysl, ze na zbyt na zachod nie mamy co liczyc, bo tam towarow dosyc.
Teraz sramy na Chiny walczac o Tybet a caly swiat z nimi prowadzi zdrowe relacje biznesowe.
Wiec buduje sie w Polsce kapitalizm bez kapitalu. To akurat nie wina Szlezaka. Gmina nie ma mozliwosci 'dania' ludziom pracy. Do tego niezbedni sa inwestorzy, ktorzy patrza na:
1. Infrastrukture (po cholere mi fabryka, z ktorej nie moge wyjechac);
2. Atrakcyjne tereny,
3. Relatywnie tania sile robocza.
Bez tego zadna wieksza korporacja w dobie globalizacji sie do Stalowej Woli nie przypaleta.

Rozpocząć działalność można i trochę pociągnąć ale co dalej.

To nie zaczynaj, siedz w domu i biadol. Patrz uwaga o elastycznosci.

Żaden teoretyk nie powinien się na ten temat wypowiadać, pogadaj z praktykami.

Ja mam i teorie i praktyke.

Piszesz o światowej polityce a dziś wiadomo, że na czym jak na czym, ale na braku polityki prorodzinnej przejechały się różne kraje.

Nie bredz. Polska polityka prorodzinna nie ma szans z socjalem europejskim. Kraje Europy nauczyly sie solidaryzmu spolecznego (place wysokie podatki, bo jutro byc moze to ja bede na zasilku) a w Polsce mamy wilczy kapitalizm a la Ziemia Obiecana, bo kazdy ciagnie tylko ku sobie. A najlepiej to zeby w ogole podatkow nie placic, ale drogi maja byc odsniezone w 10 minut i za kazdym ma chodzic policjant zeby sie czulo bezpiecznie... Ot, mentalnosc szlachetki i chlopa panszczyznianego w pelnej krasie umiech

Te inwestycje są konieczne aby zapewnić ciągłość rozwoju dosłownie wszystkiego.

Nie wymienilas zadnej inwestycji.

Nawet ty ragnarok będziesz kiedyś stary i przydało by się żeby ktoś zapracował na emeryturkę.

O to to sie nie martwie. Nie wierze w emerytury 'skladkowe' w Polsce, bo bylbym golodupcem po osiagnieciu wieku emerytalnego, wiec skladki skladkami, ale sam sobie odkladam 10 % pensji od paru lat na lokatach.

Dodam, że włodarze wszystkich miast i nawet rząd dużą wagę przykładają do rozwoju dzieci i młodzieży /żłobki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, dodatkowe zajęcia w świetlicach i klubach/ a nasz pan prezydent działa inaczej.

A ilu maja 'chetnych' do tych instytucji? Wszedzie sie czyta, ze przyrost naturalny jest za maly... Wiec dotacja oswiatowa jest cieta przez Ministerstwo Oswiaty (a nie prze miasto, ktore te pieniadze musi wpomopowac w oswiate bo inaczej Regionalna Izba Obrachunkowa albo NIK zrobi kuku). Ciekawym tez, czy aby zajecia dodatkowe nie sa organizowane bez kosztow osobowych (w ramach studentow-wolontariuszy...)
A w Stalowej dzieciaki ze szkol podleglych miastu smigaja na basen za free. Malo?
Po co ma miasto budowac obiekty sportowe, skoro spoleczenstwo ma je w dupie? Zaraz zalega sie tam zulernia i dzieci i tak z tego nie korzystaja.
Najpierw zareaguj na chamstwo i dewastacje mienia komunalnego, potem oczekuj obiektow.

Dziś on się myli. Jeśli jednak poeksperymentuje to wszyscy poniesiemy tego skutki.

Nie sadze, aby sie mylil. Ma okreslona wizje i wie co moze. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. I za to go wybrano.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Zamykanie /i prywatyzacja/ przedszkoli i szkół, ucinanie dotacji na sport /wiadomo, że stare dziadki sportu w klubach nie uprawiają/ to są oszczędności na młodych, które zemszczą się na mieście.

Caly swiat na tym oszczedza obecnie. Popatrz chocby na zadymy w Wielkiej Brytanii przy cieciu dotacji na szkoly i pozwoleniu zwiekszenia oplat za studia.
Co do sportu - sport sam sie utrzymuje. Polski jest za slaby bo pieniadze na szkolenie mlodziezy przejadaja pasibrzuchy z roznych zwiazkow (np. dzialaczy pilkarskich jest w Polsce wiecej niz licencjonowanych zawodnikow).

Ośrodka akademickiego może się nie udać w Stalowej Woli zrobić, bo w pobliżu Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków..... i wiadomo że w St. Woli studiuje ten kto musi.

Aha, czyli to zle, ze mimo wszystko ten kto musi bedzie magistrem. Przeciez tego nawet nie ma co komentowac.

Kto już ma dzieci,jest po studiach i ma jakieś możliwości rozwoju będzie opuszczał St.Wolę aby zapewnić pracę sobie, [b]żonie i rozwój dzieciom.[/b]

To jak tak zle, to tory czekaja. Pociag nadjedzie i rozwiaze problem.
Poza tym chcialy solidarniuszki kapitalizmu to maja. A reszta placi przy okazji.

Nie masz się co łudzić, żaden inkubator nie zapewni ci powodzenia w biznesie, bo do tego trzeba trochę więcej niż chcieć.

W biznesie liczy sie pomysl i elastycznosc. Jezeli nie umiesz sie dostosowac, konsumenci sami wystawia ci rachunek w postaci nie nabywania twoich produktow albo uslug.
Problem polega na tym, ze polactwo obrazilo sie w \'89 na Rosje. I nikt z esiarzy nie wpadl wtedy na pomysl, ze na zbyt na zachod nie mamy co liczyc, bo tam towarow dosyc.
Teraz sramy na Chiny walczac o Tybet a caly swiat z nimi prowadzi zdrowe relacje biznesowe.
Wiec buduje sie w Polsce kapitalizm bez kapitalu. To akurat nie wina Szlezaka. Gmina nie ma mozliwosci \'dania\' ludziom pracy. Do tego niezbedni sa inwestorzy, ktorzy patrza na:
1. Infrastrukture (po cholere mi fabryka, z ktorej nie moge wyjechac);
2. Atrakcyjne tereny,
3. Relatywnie tania sile robocza.
Bez tego zadna wieksza korporacja w dobie globalizacji sie do Stalowej Woli nie przypaleta.

Rozpocząć działalność można i trochę pociągnąć ale co dalej.

To nie zaczynaj, siedz w domu i biadol. Patrz uwaga o elastycznosci.

Żaden teoretyk nie powinien się na ten temat wypowiadać, pogadaj z praktykami.

Ja mam i teorie i praktyke.

Piszesz o światowej polityce a dziś wiadomo, że na czym jak na czym, ale na braku polityki prorodzinnej przejechały się różne kraje.

Nie bredz. Polska polityka prorodzinna nie ma szans z socjalem europejskim. Kraje Europy nauczyly sie solidaryzmu spolecznego (place wysokie podatki, bo jutro byc moze to ja bede na zasilku) a w Polsce mamy wilczy kapitalizm a la Ziemia Obiecana, bo kazdy ciagnie tylko ku sobie. A najlepiej to zeby w ogole podatkow nie placic, ale drogi maja byc odsniezone w 10 minut i za kazdym ma chodzic policjant zeby sie czulo bezpiecznie... Ot, mentalnosc szlachetki i chlopa panszczyznianego w pelnej krasie umiech

Te inwestycje są konieczne aby zapewnić ciągłość rozwoju dosłownie wszystkiego.

Nie wymienilas zadnej inwestycji.

Nawet ty ragnarok będziesz kiedyś stary i przydało by się żeby ktoś zapracował na emeryturkę.

O to to sie nie martwie. Nie wierze w emerytury \'skladkowe\' w Polsce, bo bylbym golodupcem po osiagnieciu wieku emerytalnego, wiec skladki skladkami, ale sam sobie odkladam 10 % pensji od paru lat na lokatach.

Dodam, że włodarze wszystkich miast i nawet rząd dużą wagę przykładają do rozwoju dzieci i młodzieży /żłobki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, dodatkowe zajęcia w świetlicach i klubach/ a nasz pan prezydent działa inaczej.

A ilu maja \'chetnych\' do tych instytucji? Wszedzie sie czyta, ze przyrost naturalny jest za maly... Wiec dotacja oswiatowa jest cieta przez Ministerstwo Oswiaty (a nie prze miasto, ktore te pieniadze musi wpomopowac w oswiate bo inaczej Regionalna Izba Obrachunkowa albo NIK zrobi kuku). Ciekawym tez, czy aby zajecia dodatkowe nie sa organizowane bez kosztow osobowych (w ramach studentow-wolontariuszy...)
A w Stalowej dzieciaki ze szkol podleglych miastu smigaja na basen za free. Malo?
Po co ma miasto budowac obiekty sportowe, skoro spoleczenstwo ma je w dupie? Zaraz zalega sie tam zulernia i dzieci i tak z tego nie korzystaja.
Najpierw zareaguj na chamstwo i dewastacje mienia komunalnego, potem oczekuj obiektow.

Dziś on się myli. Jeśli jednak poeksperymentuje to wszyscy poniesiemy tego skutki.

Nie sadze, aby sie mylil. Ma okreslona wizje i wie co moze. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. I za to go wybrano.

Czy wy w urzędzie miasta coś palicie, bo wygląda to na zbiorowy obłęd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 21:39  
Cytuj
Aleś ty analityk ragnarok. Analiza pod zapotrzebowanie.

Tylko się zastanawiam do której części populacji należysz, do 20-tu procent czy do 80-ciu procent? Wiesz o co mi chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 22:56  
Cytuj
[/cytat]
Czy wy w urzędzie miasta coś palicie, bo wygląda to na zbiorowy obłęd.[/cytat]

Gdzie i co palimy: nie twoja sprawa... Bambo! smiech2

Zbiorowy obled to partia o nazwie PiS umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
Aleś ty analityk ragnarok. Analiza pod zapotrzebowanie.

Tylko się zastanawiam do której części populacji należysz, do 20-tu procent czy do 80-ciu procent? Wiesz o co mi chodzi?


Dziekuje za uznanie.
Sama sobie ocen. Wiesz o co mi chodzi.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 00:09  
Cytuj
Z mojej strony to nie jest uznanie ragnarok. A analiza miejscami to bełkot. Taki pożal się boże słowotok na zakrzyczenie przeciwnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 01:02  
Cytuj
Spoko, teraz Andrzej Sz. ma 3,5 roku wakacji, a w czasie ost. pół roku kadencji wybuduje 2 chodniki, jedną drogę i znowu jego zwolennicy na tym forum będą szczęśliwi i pełni uznania.
I po co się kłócić jak prezydenta i tak wszystko wali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 08:51  
Cytuj
to twoja opinia. 25% mieszkańców którzy nie uzalali się na forum poszło zagłosować i wybrało go. 60% wolało grzać 4 litery i komentowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Spoko, teraz Andrzej Sz. ma 3,5 roku wakacji, a w czasie ost. pół roku kadencji wybuduje 2 chodniki, jedną drogę i znowu jego zwolennicy na tym forum będą szczęśliwi i pełni uznania.
I po co się kłócić jak prezydenta i tak wszystko wali


Myślisz, że na Szlęzaka głosowali tylko ludzie udzielający się na forum lub je odwiedzający? Już tu taki był co twierdził że to pracownicy UM głosowali ze strachu na Szlęzaka.
Tak trudno pogodzić się z wyborem?
Zawsze możesz kandydować za 4 lata. Przedstawisz program, przekonasz większość i zostaniesz Prezydentem Stalowej Woli. Łatwizna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »