NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
tvm stalowa wola, wieczor wyborczy
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 12:15  
Cytuj
ogladalem wieczor wyborczy w tvm stalowa wola,przepraszam I CO TO BYLO ... ! ralizacja i reszta....


//moderowano
swoje impresje słowne wyrażaj nie obrażając przy tym innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 12:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 13:02  
Cytuj
I co było bo ja nie miałem możliwości oglądania?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 13:44  
Cytuj
to odsyłam na strone tvm a cala telewizja widze ze cofa sie do tyłu!! pod kazdym względem no przepraszam zakupili jakies kamerki i to by bylo na tyle z ich strony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 14:05  
Cytuj
"widzę że cofa się do tyłu" - a można się cofnąć do przodu ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
I co było bo ja nie miałem możliwości oglądania?

Ja widziałam od połowy. Omawiane byly jakieś pseudostatystyki bez wyników. Szybko sie skończyło. Pewnie w planie był reportaż na żywo ze sztabu wiesia ale nie chcieli pokazywac jak luć sobie rwie loczki z głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 12:25  
Cytuj
Od wyborów nie było żadnej konferencji Sztabu Wiesława?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 13:57  
Cytuj
ogladalem ten program wyborczy tvm doslownie BEANDZLOWANIE POWIETRZA' PEWNIE JESZCZE CI BRANDZLARZE NB WZIELI ZA TO KASE

.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
I co było bo ja nie miałem możliwości oglądania?

Też będzie mi brakowało tego kabaretu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 17:42  
Cytuj
co mnie interesuje w tvm Stalowa Wola co dzieje sie w Rudniku jestem i mieszkam w St.Woli i chce ogladac cos z Mojego miasta , sesje Miejskie w Rudniku czy jakies inne wypociny,bełkoty nie interesuja mnie a jak ktos mieszka w Rudniku niech tam robi tvR,i prosze o cos co da sie ogladac np. jakis reportaz ,jestescie telewizją !!!!profesjonalizm gzie on jest ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 20:56  
Cytuj
Skoro TVM nie powinna podawać info z Rudnika to może TV Rzeszów powinna w informacjach pominąć Stalową Wolę a TVN Kraków bo Warszawiacy by się oburzyli?

Po drugie TVM to prywatna stacja, która podaje informacje dla abonentów siostrzanej firmy - Diana - kto ma kabel z Diany odbiera TVM i ma prawo oglądać informacje ze swojego regionu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 21:37  
Cytuj
ojoj tvp Rzeszów to tv regionalna TVM to Telewizja Miejska w samej nazwie masz Miejska czyli nie Regionalna!!tak czy nie prosze odsylam do tvs katowice zobacz jak to tam wyglada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 22:08  
Cytuj
Czy Telewizja Miejska Stalowa Wola musi retransmitować
obrady rad miejskich Niska, Rudnika itp. ? Prawdopodobnie tak bo widzowie mieszkający w tych miastach są nimi zainteresowani.

Dlaczego mieszkańcy Stalowej Woli są zmuszeni do oglądania tych programów ???

Takie pytanie skierowałem do TVM jednak do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Prawdopodbnie decydenci Telewizji Miejskiej czytają stalowemiasto.pl i być może odpowiedzą na to pytanie.

Telewizja Miejska powinna rozdzielić sygnał na Stalową Wolę
i na inne miasta gdzie mają widzów i emitować dwa programy.

Program własny to mydlenie oczu mieszkańcom, liczy się kasa, budynek i poparcie dla pana Wiesława Siembidy. Zobaczymy co teraz będą "załatwiać" i z kim. Pani Szczurek ze starostwa z powrotem do dziennikarstwa!!!

A propos, czy to jest OK, że kablówkę "muszę" mieć w Dianie a nie w Stelli ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 22:47  
Cytuj
A propos, czy to jest OK, że kablówkę "muszę" mieć w Dianie a nie w Stelli ?

To jest bardzo nie fair. Tak się podzielili rynkiem, że ja mogę mieć tylko Stellę, a ty tylko Dianę. Nie ma UPC, ani Vectry, ani Multimedia Polska. Dziwne że te firmy do nas nie wchodzą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 23:01  
Cytuj
Zgadza się ze Tvm powinna rozdzielic sygnal na STALOWA WOLE i inne miasta ale tak naprawde wtedy chyba już nie bylo by nic emitowane w St. Woli,brak im pomysłu na programy a wszystko robione sztampowo a tu w tvprzeszow jedna osoba a czlowiek robi ciekawe rzeczy a co do Pani Szczurek to juz czas na Emeryture bo do tv sie nie nadaje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 21:05  
Cytuj
Telewizja Polska Rzeszów(TVP Rzeszów) - nadaje z Rzeszowa i z okolic a nie z całej Polski na co wskazywałaby nazwa

Telewizja Miejska Stalowa Wola - nadaje ze Stalowej Woli i innych miast takich jak Rudnik, Janów czy Nisko

Wniosek: nazwa nie musi dokładnie odzwierciedlać zakresu działania.

Nie chcecie oglądać Rudnika? Ja nie lubię TVN Turbo i hmmmm - po prostu nie włączam. Każdy ma wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 15:38  
Cytuj
chce, chciałbym miec jakiś maly ułamek profesjonalizmu w tvm!! mały maleńki tak jak w tvrzeszów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »