NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
niewiesz nigdy kobiecie, x
Posty: 17
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:02  
Cytuj
niewiesz nigdy kobiecie dobrą radę ci dam potrafią tylko oszukiwać i robić to co im na rkę szukają kśięcia z bajki na białym koniu (oglondałeś szreka)który jest "ideałem "da ci w morde nawet się nie spodziejesz tyle lat prób i błedów i zostałem z reką w nocnik szukajcie dalej ksiąrzat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:35  
Cytuj
Wybaczcie moją złośliwość, ale muszę poprawić te straszne błędy:
"Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam. Potrafią tylko oszukiwać i robić to, co im na rękę, szukają księcia z bajki na białym koniu (oglądałeś Shreka),który jest "ideałem ", da ci w mordę, nawet się nie spodziejesz, tyle lat prób i błędów i zostałem z ręką w nocniku. Szukajcie dalej książąt."

To ortografy, a styl? Też pożal się Boże! Sama "dałabym w mordę" za coś takiego.

No, chyba, że to prowokacja ze strony nerwósa4235...

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:40  
Cytuj
Szczerze to nie za bardzo czaje o co Ci chodzi??

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 17:45  
Cytuj
chlopak myslal ,ze poznal kobiete swojego zycia a tymczasem na spotkanie przyszedl wasaty marian o xsywce - " slodka Zuzanna" ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 10:04  
Cytuj
Gdybym miała oceniać całą populację męską na podstawie jednego partnera, który nawet mężczyzną się nie okazał, tylko [CENZURA] to może bym zrozumiala o co chodzi w tej wypowiedzi, ale póki co mam radę: spotkałeś na swojej drodze kogoś, kto okazał się nieuczciwy, kto mial interes w tym, żeby z Tobą być, albo myślał, że będzie mieć i tyle. Takich ludzi jest pełno pośród przedstawicieli obydwu płci. Proponuję poznać kolejną kobietę, choćby po to, by się przekonać jak różni się człowiek od człowika, mimo wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 10:18  
Cytuj
karrammba , szala sie przechyla klną na kobiety a teraz przyszlo na facetow . kocham p.w.u.i.i.l.k.d.d.f. czaita nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd: Żelazowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 11:17  
Cytuj
Teraz się kolego obudziłeś? Oczy ci cipką zarosły i straciłeś poczucie rzeczywistości. Dałeś się wciągnąć w tą gierkę i przegrałeś. Ale pociesze cię, że na świecie są i kurwy i chujowie ale są też fajne kobiety i porządni faceci. Źle trafiłeś - trudno. Ale nie poddawaj się i nie wylewaj tych smętów bo psujesz świąteczno-noworoczną atmosferę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 15:46  
Cytuj
nerwós4235

Gdy miałem 14 lat dziadek powiedział mi coś co pokazało mi prawde o życiu i kobietach

"Młody Pamiętaj że kobiet się niekocha kobiet się niepróbuje zrozumieć kobiety się tylko wali w ilościach hurtowych"

szczerze to wtedy niewiedziałem co on mi chce przez to powiedzieć ,dzisiaj 15 lat po tej rozmowie życie niestety pokazało że miał racje. Wiem że każdy pomimo róznych zachowań szuka tej drugiej połowy niestety życię to weryfikuje. A teraz czekam aż "skrzywdzone" moją wypowiedzią"kobiety" zaczną pisać jaką jestem szownistyczną świnią itp itd umiech
uderz w stół a nożyce...


p.s.ciesz się tym że jesteś wolny bo jak się ożenisz tak jak ja to dopiero po ślubie przekonasz się w co się w*****liłeś ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 09:01  
Cytuj
Rewelacyjny temat i tekst Nerwósa.
Doskonale uzewnętrznia debet umysłowy autora.
Ręka nie wystarczała,no i zawiódł się jeszcze seksualnie na kobiecie....Tragedia.Ha,ha,ha.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 11:38  
Cytuj
Polecam słownik języka polskiego - świetna lektura.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »