NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
III Gala Ślubna w Ulanowie, coś więcej?
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 19:31  
Cytuj
Witam,

czy ktoś z Was orientuje się bardziej na temat niedzielnych III targów ślubnych w Ulanowie, które prawdopodobnie organizuje Hotel Tanew. Pytam, bo widziałem taki bilbord w STW, a więcej informacji nie ma.

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 19:31  
Cytuj

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Jest to już III edycja gali co prawda po 2 letniej przerwie ale mamy nadzieje na podtrzymanie cykliczności tej imprezy. Została ona szeroko rozreklamowana po stalowej woli poprzez reklamy na banerach, led, plakaty. Ponieważ jako Hotel często spotykamy młode pary pytające o firmy godne polecenia postawiliśmy na Gale dającą wiele odpowiedzi w jednym miejscu. naszym celem jest również reklamowanie rodzimego rynku czyli firm związnych z oprawą wesela z powiatu stalowowlskiego i niżańskiego które to sa nam najbliższe. Każda przyszła para młoda znajdzie dla siebie wiele ciekawych rozwiązań, ma szansę na konsultację z wieloma firmami w jednym miejscu. Podczas Gali przezentować się będą salony mody ślubnej męskiej i damskiej, salony fotograficzne i kamerzyści, firmy dekorujące, kwiaciernie, biuro podróży, limuzyny, bryczki, zespoły muzyczne, masarnie ciastkarnia, firma kosmetyczna, winnica, alkohole. Dla uczestników przewidziano pokaz pierwszego tańca,pokaz mody slubnej, pokaz fryzur i makijażu, degustację, a na zakończenie pokaz tańca z ogniem i fajerwerki.
-słowo od organizatorówcool girl



Mam cały plan imprezy, ale nie mogę go teraz otworzyc. Później sie pojawi na sm;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 20:12  
Cytuj
dzięki WIELKIE ;)

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 20:33  
Cytuj
a o której godzince to się zaczyna? wogóle w jakich godzinach trwa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »