NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wywiad z prezydentem po wyborach,
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 05:39  
Cytuj
Chciałam spytać czy ktoś oglądał wywiad z prezydentem udzielony po wyborach dla tvm St.Wola.
Za późno włączyłam ale coś słyszałam o gryzieniu ścian i żarciu trawy i chyba to było w kontekście pomocy biednym ale nie chcę przekręcić. Może ktoś to tu wrzucić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 05:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Chciałam spytać czy ktoś oglądał wywiad z prezydentem udzielony po wyborach dla tvm St.Wola.
Za późno włączyłam ale coś słyszałam o gryzieniu ścian i żarciu trawy i chyba to było w kontekście pomocy biednym ale nie chcę przekręcić. Może ktoś to tu wrzucić?

Jak nie chcesz przekręcać to po co snujesz takie domysły? Świetne skojarzenia miałaś smiech2 Na szczęście nie trafne.

Samego początku nie widziałam. Ale to byla odpowiedź na pytanie co zrobi jak już nie będzie prezydentem. Wypowiadał się w kwestii swojego ewentualnego zatrudnienia i tego że na pewno nie będzie na zasiłku chociażby miał żreć trawę i gryźć ściany, czy jakos tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 10:32  
Cytuj
Evo jeśli jesteś znana z antypatii do Szlęzaka i jeśli chcesz dorzucić jakiś kontrowersyjny temat to wrzuć to bezpośrednio. Każdy inteligentny człowiek jeśli zobaczy coś w TVM Stalowa Wola a nie oglądnie całości to zerka czy przypadkiem nie ma tego na ich stronie stronie albo na YouTube.
Najpierw dziewczyno zobacz do końca o co chodziło a później będziesz plotkować. Typowe jest wymyślanie własnego zakończenia umiech

Wskazówka jak znaleźć stronę internetową TVM Stalowa Wola:
- otwierasz swoją przeglądarkę internetową,
- powinna Ci się otworzyć jakaś strona,
- na górze strony jest taki pasek w którym można pisać (tam powinny być takie wyrazy typu "http://" lub "www",
- w tym pasku wpisujesz "http://tvm.tvkdiana.pl"

Jeśli wskazówki okażą się niewystarczające to napisz. Postaram się bardziej.

PS Szlęzak mówił o sobie, że jeśli nie dostałby pracy i miałby być na garnuszku MOPSu to zrobiłby wszystko żeby się samemu utrzymywać i nawet mógłby trawę żreć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 10:05  
Cytuj
CYTAT


PS Szlęzak mówił o sobie, że jeśli nie dostałby pracy i miałby być na garnuszku MOPSu to zrobiłby wszystko żeby się samemu utrzymywać i nawet mógłby trawę żreć.

*******************************
Biedny "Prezydęt". Jak sobie go wyobrażę z sianem sterczącym z obu stron wychudłych ust, zapadniętymi bokami i łukowatym grzbietem, patyczkami kończyn, żebrami wystającymi spod prostego - proletariackego smokingu - to łzy cisną mi się do oczu. Ludzie miejcie trochę miłosierdzia. Stwórzmy fundację dla byłych prezydentów. Budujmy już dla nich skromne wille i tanie 6-gwiazdkowe baro-restauracje. By nie musieli po latach trudu i wyrzeczeń dla dobra miasta i jego obywateli - żuć trawy. Ufundujmy już teraz jakiś skromny pojazd na emeryturę. Np. stary , pocziwy , dwuletni Roll-royce.
Wiadomo, że na samej trawie - człowiek nie doczołga się do restauracji na piechotę.
Może Owsiak coś by pomógł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:02  
Cytuj
Ja tego wywiadu w całości nie oglądałam, usłyszałam o tym żarciu trawy i ścian i nie wiedziałam dokładnie o co chodzi. Więc zapytałam. A tu naraz rzucili się na mnie wielbiciele Pana Prezydenta, żebym nie przekręcała a nawet nie plotkowała. Ani nie przekręcałam, ani nie plotkowałam. Zapytałam. Teraz wiem o co chodziło. Wypowiedź mi się nie podoba. Nasuwa mi się pytanie, czy gdyby Pan Prezydent miał dzieci to one też by musiały żuć tę trawę itd....?
Ale nie będzie żuł, bo tyle zarabia że na stare lata coś odłoży.
Jeszcze podwyżka była.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »