NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Alior Bank,
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:19  
Cytuj
No, takie było zamieszanie wokół tego banku. Wziął ktoś już stówę?

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:19  
Cytuj

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
 
 
 
 
~~red
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 06:06  
Cytuj
Tak. zakładasz konto bez karety, lejesz 100 na swoje konto w innym banku. i tyle. Po sprawie.
cool girl

 
 
 
 
~~derek
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
Tak. zakładasz konto bez karety, lejesz 100 na swoje konto w innym banku. i tyle. Po sprawie.
cool girl

zrobiłas tak? nie wydaje mi się. jak ktos tego dokona naprawde a nie sie bedzie wychwalał to pogadamy.

 
 
 
 
~~red
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:49  
Cytuj
Ale ty swir jesteś. Jak piszę, że zrobilam w ten sposob to znaczy, ze tak zrobiłam. Jak nie robiłeś Mędrcu podwórkowy ankietki, to mozesz założyć konto z mojego polecenia - dostaniesz 50 zł (ja też). cool girl

 
 
 
 
~~KTOS
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 12:49  
Cytuj
Dokładnie tak mozesz zrobic 50 bedzie twojegood

 
 
 
 
~~derek
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Ale ty swir jesteś. Jak piszę, że zrobilam w ten sposob to znaczy, ze tak zrobiłam. Jak nie robiłeś Mędrcu podwórkowy ankietki, to mozesz założyć konto z mojego polecenia - dostaniesz 50 zł (ja też). cool girl


zalóż...dostaniesz napisz o tym a gdybanie to sobie wsadz...pomiedzy ksiazkimlotek

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 18:06  
Cytuj
zalóż...dostaniesz napisz o tym a gdybanie to sobie wsadz...pomiedzy ksiazkimlotek[/cytat]

Założyłem, dostałem .. Coś jeszcze????

 
 
 
 
~~derek
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 18:55  
Cytuj
CYTAT


zalóż...dostaniesz napisz o tym a gdybanie to sobie wsadz...pomiedzy ksiazkimlotek


Założyłem, dostałem .. Coś jeszcze????[/cytat]

jasnemlotekzaklopotany

 
 
 
 
~~nara
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:23  
Cytuj
alior bank - sprytne patrzcie jak sie rozreklamowal dobrze czy zle gadaja na jego temat ale ile osob juz gadajezyka z ta stowka hehe myslicie ze tak od sie wam ktso 100 dajezyk tzreba wypelnic ankiete ( ktora pomoze im w kreowaniu dobre marki), podac swoje dane( zeby mieli gdzie reklamy wysylac) a na koncu musisz zalozyc u nich rachunek jezyk

 
 
 
 
~~Marcel
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
alior bank - a na koncu musisz zalozyc u nich rachunek jezyk


CO TY PISZESZ. MUSISZ ZAŁOZYC RACHUNEK OCZYWISCIE ZA DARMO 100 ZŁ KASUJESZ I PO TYGODNIU REZYGNUJESZ OCZYWISCIE ZADARMO, A 100 ZŁ CI ZOSTAJE TAKA JEST PRAWDA ALE ,ŻE MAJA NAPRAWDE DOBRĄ OFERTE TO LUDZIE ZOSTAJA SŁYSZAŁEM JUZ O TYM OD WIELU OSÓB.

 
 
 
 
~~nara
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 12:30  
Cytuj
tak to przebiegal0 - najpier zadali mi pytania o banku, pozniej poprosili o dane a na koncu napisalai ze jak zaloze rachunek to dostane 100 ,jakby tak bylo to wszyscy by tak robili zakladali brali stowe i konczyli wspolparce jaki zysk by bank na tym mial?

 
 
 
 
~~Marcel
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
tak to przebiegal0 - najpier zadali mi pytania o banku, pozniej poprosili o dane a na koncu napisalai ze jak zaloze rachunek to dostane 100 ,jakby tak bylo to wszyscy by tak robili zakladali brali stowe i konczyli wspolparce jaki zysk by bank na tym mial?


NIE CHODZIŁO TU O ZYSK TYLKO O ZAPOZNANIE KLIETA Z OFERA BO JEST DOBRA. SKORO NA TO ICH STAC TO CHYBA DOBRZE LUDZIE POBIRA 100 ZŁ. I SAMI DECYDUJA CZY IM SIE TEN BANK PODOBA CZY NIE.JA TAK ZROBIŁEM I NIE ZAŁUJEgood

 
 
 
 
~~Marcel
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
,jakby tak bylo to wszyscy by tak robili zakladali brali stowe i konczyli wspolparce jaki zysk by bank na tym mial?


NIE CHODZIŁO TU O ZYSK TYLKO O ZAPOZNANIE KLIETA Z OFERTĄ BO JEST DOBRA. SKORO NA TO ICH STAC TO CHYBA DOBRZE LUDZIE POBIRĄ 100 ZŁ. I SAMI DECYDUJA CZY IM SIE TEN BANK PODOBA CZY NIE.JA TAK ZROBIŁEM I NIE ZAŁUJEgood

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »