NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sylwester pod mdk, warto??,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:26  
Cytuj
Siemka warto wybrac sie na sylwestra pod MDK?? idzie ktos?? czy lpiej wybrac sie gdzies w okolice typu TBG, ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:31  
Cytuj
A byłeś kiedykolwiek w sylwestra pod MDK ?

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:41  
Cytuj
ja miałem tam niezapomnianego sylwestra 15 lat temu ... w trakcie typowej domówki ktoś wpadł na pomysł żeby prze trzeźwieć i podejść na pokaz ogni sztucznych ... no to poleźliśmy ... pomiędzy fajerwerkami jakiś debil zaczął rzucać petardami w ludzi inny wpadł na pomysł żeby sobie rzucić butelką ... a gdzieś w okolicy 1 w nocy zaczęła się zadyma tłukło się ze 30 osób na raz (w tym i moja skromna osoba) ... z rozciętą wargą (zakrwawioną koszulą) i ręką wróciłem na domówkę umiech... jak jest dziś nie wiem ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 19:15  
Cytuj
el.Banan ale napisz czy warto iść?;p miałem podobnego sylwestra kilka lat temu w Krakowie ale mimo wszystko wspominam go bardzo dobrze.
Będzie jakaś gwiazda w tym mieście?

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Będzie jakaś gwiazda w tym mieście?


będzie!!
betlejemska 24 grudnia smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 07:43  
Cytuj
Pamietam jak dobrych pare lat temu, na kanale informacyjnym EURONEWS w telewizorni, w sekcji "non comment", pokazywano jak sylwestra open-air spedzaja ludzie w Europie. W Paryzu, Amsterdamie, Kopenhadze, ludzie wesolo podrygiwali w takt muzyczki, ogladali jakies wystepy, ogolnie wesola zabawa, Peace and Love etc.
Nastepny w kolejce byl Krakow. Wygladalo to jak atak sowieckiej piechoty zmotoryzowanej na Grozny (Czeczenia). Ryki, krzyki, huk petard, dym i widocznosc na 5 metrow, lezace na ziemi ciala. W tle oczywiscie "kurrr....aaaa! kurrrr...aaaa!". Tak to wlasnie jest, polacy to swolocz i tyle, tak samo co roku jest pod MDK, w sumie najlepiej by bylo polozyc ok 23.58 ogien artyleryjski na ten plac, stalym bywalcom by to nie przeszkodzilo he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 09:16  
Cytuj
jedno co warto to upić się warto umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 13:08  
Cytuj
nie opowiadaj ze pod MDK w sylwestra jest tak samo jak 10 lat temu... Jedyne co mozna zoabczec pod MDK w Stalowej Woli to fajerwerki, zlozyc zyczenia innym napic sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Pamietam jak dobrych pare lat temu, na kanale informacyjnym EURONEWS w telewizorni, w sekcji \"non comment\", pokazywano jak sylwestra open-air spedzaja ludzie w Europie. W Paryzu, Amsterdamie, Kopenhadze, ludzie wesolo podrygiwali w takt muzyczki, ogladali jakies wystepy, ogolnie wesola zabawa, Peace and Love etc.
Nastepny w kolejce byl Krakow. Wygladalo to jak atak sowieckiej piechoty zmotoryzowanej na Grozny (Czeczenia). Ryki, krzyki, huk petard, dym i widocznosc na 5 metrow, lezace na ziemi ciala. W tle oczywiscie \"kurrr....aaaa! kurrrr...aaaa!\". Tak to wlasnie jest, polacy to swolocz i tyle, tak samo co roku jest pod MDK, w sumie najlepiej by bylo polozyc ok 23.58 ogien artyleryjski na ten plac, stalym bywalcom by to nie przeszkodzilo he he


byłeś kiedykolwiek na sylwestrze gdzieś na zachodzie Europy? nie widziałeś jakie zadymy w Paryżu odchodzą, tam dopiero dzicz jest.. i nie mówie tu o Polakach nie nie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
byłeś kiedykolwiek na sylwestrze gdzieś na zachodzie Europy? nie widziałeś jakie zadymy w Paryżu odchodzą, tam dopiero dzicz jest.. i nie mówie tu o Polakach nie nie umiech


Przyznam sie ze nie bylem i byc moze masz racje - wiadomo ze teraz czasy sa niespokojne na zachodzie europy, bambusow pelno arabusow i innego smiecia wiec nic dziwnego ze dymy sa piekne umiech Nie wierze zeby rdzenni Belgowie czy Francuzy rozpieprzali swoje miasta. To na bank te kolorowe egzemplarze czlekopodobne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 22:31  
Cytuj
Miałem plan w tym roku skoczyć do pragi lub Paryża ale po tym co się oczytałem na portalach turystycznych zostaje w pl. W mediach po prostu nie pokazują co zwlaszcza we wfrancji robią kolorowi obywatele... masakra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 17:53  
Cytuj
Cytuję: /l.Banan ale napisz czy warto iść?;p miałem podobnego sylwestra kilka lat temu w Krakowie ale mimo wszystko wspominam go bardzo dobrze.
Będzie jakaś gwiazda w tym mieście?/
***********************
Kto nie ma nic lepszego do roboty - może tam zaglądnąć. Ludzie młodzi zawsze znajdą tam dla siebie coś ciekawego.
Jak pogoda jest zła - to trzeba mieć zdrowie by tam pobyć dłuższy czas. Ale zobaczyć można. W wypadku niemiłych wrażeń zawsze można się wynieść po angielsku.
W porównaniu z Krakowem organizacja takich imprez i ich poziom są rzeczywiście (często) żenująco niskie. Dotyczy to repertuaru, poziomu wykonawców, poziomu odbioru ( publiczności), oprawy imprezy i jej zabezpieczenia.
Byłem w Krakowie na kilku imprezach na Rynku. Trudno mi było do czegoś się czepić. Miłe wspomnienia. Wielkomiejski rozmach . Kultura widzów i wykonawców. Szczególnie przygotowanie imprezy było wzorowe, organizacja, zabezpieczenie przez policję ( dyskretne, ale profesjonalne). Większość spraw porządkowych wykonywali przeszkoleni w tym celu cywile. W kamizelkach i oznakowani. Kulturalni i grzeczni - ale zdecydowani. Ciągły minus jak jestem w Krakowie - to brak szaletów publicznych. Same toye - nie rozwiązują sprawy. Są dobre na budowie, ale nie dla większości gości. W Stalowej nikt się tym nie przejmuje. Widok zasikanych klatek schodowych w pobliżu , załatwiający się w czasie imprezy dosłownie na widoku publiczności - to typowe obrazki. Twierdzę ,że poziom kulturalny miasta można ocenić po stanie ( ilości , dostępności) właśnie - jego toalet publicznych. Na wsi - po otoczeniu i porządku za stodołami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 20:23  
Cytuj
jak dla mnie warto ...jedynie na fajerwerki lampkę szampana ale na max 2 godzinki ... i to sporą grupą umiech ... gwiazd nie było (nie liczę tych które widziałem przez moment po kopniaku w głowę smiech2 ) czy teraz są ... nie wiem ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 22:14  
Cytuj
na zachodzie rzucaja plastikowymi kubkami , nie butelkami od szampana umiech
nikt ze szkłem nie ma raczej wstępu na taką masówke !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 07:35  
Cytuj
ja zebrałem puszkę na czoło/na szczęście/,oczy ocalały.

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 09:47  
Cytuj
byłam 2 lata temu na sylwestra w Paryzu i powiem że choc bylismy cała grupa to jak wracalismy to miałam troche pietra nie jestem rasistka ale niektórych ciemnoskórych naprawde sie balam, szczególnie jak widziałam ze zza kutki wystawał mu nóż, w ogole to strasznie sie nam przygladali, szczegolnie na dziewczyny o blond włosach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 16:31  
Cytuj
historia z forum rodem jezyk
NIE WARTO! wyjść o północy pooglądać fajerwerki to owszem. na 15 minut i z powrotem
w Rzeszowie owszem warto

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 17:11  
Cytuj
Jakoś spędzam go prawie co roku w Stalowej to jeszcze nigdy nie byłem poszkodowany umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »