NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Mandat od SOK-isty,
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 12:10  
Cytuj
czy dostał z was ktoś może mandat za przejście przez tory w miejscu niedozwolonym?Jeśli tak to w jakiej wysokości?Jestem ciekawa bo dziś mnie złapali,spisali ale żadnego mandatu nie dali,tyle że zastanawiam sie czy może przyjsc do domu;/

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 12:10  
Cytuj

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 12:22  
Cytuj
Jak nie dali od razu to raczej mało pradopodobne, żeby przyszedł do domu, chyba miałaś szczęście. Jak łapali moich znajomych to mandaty były od razu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 12:57  
Cytuj
mnie tez ostatnio spisali ale im się bloczki skończyły i do tej pory mandat poczta nie dotarł wiec nie ma co się martwic a bardziej rozglądać w przyszłości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 13:18  
Cytuj
Nic Ci nie przyjdzie, żeby mandat był ważny musisz go własnoręcznie podpisać co stwierdza że go przyjmujesz. Inaczej nie ma tematu... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 14:14  
Cytuj
Mandat nalozony przez sokiste moze wznosic od 50 do 5000 pln...za przejscie przez tory w niedozwolonym miejscu...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 3 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Mandat nalozony przez sokiste moze wznosic od 50 do 5000 pln...za przejscie przez tory w niedozwolonym miejscu...)


Grzywna nałożona w drodze mandatu karnego może być nałożona od kwoty 20 zł do 500 zł, w pewnych sytuacjach nawet do 1000 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 22:12  
Cytuj
10.
Chodzenie po torowisku art. 14 pkt 5 50zl
11.
Wchodzenie na torowisko, gdy zapory lub półzapory są opuszczone lub rozpoczęto ich opuszczanie art. 14 pkt 6 100zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 23:34  
Cytuj
A po co spisują jeżeli nie dają mandatu?

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 00:08  
Cytuj
a chociazby po to zeby wykazac sie przed przelozonym ze cos robili.
a moze po to, ze jak zatrzymaja drugi raz to bez mandatu sie nie obejdzie
a moze po to zeby pocwiczyli pisanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 13:12  
Cytuj
no to mam nadzieję,że poćwiczyli pisanie i nic już nie przyjdzie ;p dzięki za wszystkie info umiech Ale jeśli ktoś z was DOSTAŁ mandat to napiszcie w jakiej wysokości

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 19:56  
Cytuj
Ja dostalem ze dwa lata temu z kumplem po 30 zeta ;]
i nie zaplacilem oczywiscie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 20:54  
Cytuj
przeważnie dają mandaty 50 zł
niektórym się udaje bez mandatu
stoją samochodem z rejestracją lubelską najczęściej przy zakładzie gazowniczym
czasem pod samym wiaduktem naprzeciwko szkoły budowlanki na 1-sierpnia

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 00:56  
Cytuj
Jedyne czego się nauczyłem przez przebywanie w określonym towarzystwie w ostatnim czasie, to nigdy, ale to nigdy nie przyjmować mandatów.

Takich co mi wystawili, a nie przyjąłem w ostatnim roku jest na kwotę 1100 zł, i sprawy umorzone, bo nie byli mi w stanie niczego udowodnić.
Takich co mi nie wystawili, bo powiedziałem, że i tak nie przyjmę, też byłoby na podobną kwotę.

Można się oczywiście bać konsekwencji (też się bałem kiedyś) i płacić (też płaciłem) za byle co, a można zgrywać cwaniaka (my Polacy jesteśmy w tym dobrzy) i nie płacić.

Policjant mówi, że piłeś, a Ty, że nie piłeś. On mówi, że koło Ciebie stała otwarta wódka, a Ty, że tak po prawdzie to stała bliżej policjanta. On mówi, że spotkał Cię jak piłeś z kolegami, a koledzy zeznają, że to policjanci przynieśli wódkę. I tak w kółko...

Zatrzymuje Cię policja, niby masz siedzieć i czekać w samochodzie, aż któryś z nich podejdzie. Zatrzymali Cię, wychodzisz pierwszy i idziesz pewnym krokiem do nich, pytasz w czym problem? Ci, że przekroczyłeś prędkość np. o 60km/h, a Ty wtedy, że max to mogą Ci wypisać za wyrzucenie śmiecia przez okno 50zł bo innego nie przyjmiesz...

Najmocniejsi brną w tej zabawie dalej... Podchodzą pod takiego policjanci i mówią: dowód proszę.
Odpowiedź - nie mam.
- Imię i nazwisko?
Odpowiedź - James Bond.
- Słucham?
Odpowiedź - James Bond.
- Mów kolego jak się nazywasz, albo inaczej porozmawiamy.
Odpowiedź - Możecie mnie wziąć na dołek, wpierd*lić, ale nie ma takiej opcji, żebym powiedział Wam jak się nazywam.

Na dwa razy, kiedy byłem przy takiej sytuacji, policjanci zwątpili i sobie poszli, ale czasem też i taki policjant trafi się cwaniak...

Raz policjant zatrzymał koleżkę i go pyta... A co Pan ma w bagażniku? To koleżka do niego: Jak żeś taki ciekawy to sobie powąchaj. No to ten... zadzwonił, żeby podjechali z psem takim do szukania narkotyków. Dwie godziny czekania, aż dojedzie pies, godzina przeszukiwania auta z psem. Jak się komuś spieszy - nie polecam.

Mnie raz poprosili o dowód, po chwili zaczynają spisywać i się mnie pytają o imię i nazwisko. No lol. To mówię: Czytać nie umiesz z dowodu? No i... pół godziny przeszukiwania autka... Na szczęście mi się nie spieszyło =)

Ot takie tam historie opisałem, nie po to żeby się czymś chwalić, bo nie ma czym, tylko żebyście nie bali się mundurowych i nie dawali sobie wciskać mandatów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 09:21  
Cytuj
[cytuję dyplomatę]

Ot takie tam historie opisałem, nie po to żeby się czymś chwalić, bo nie ma czym, tylko żebyście nie bali się mundurowych i nie dawali sobie wciskać mandatów... /koniec cytatu/
***********************
Bać się kogokolwiek - nie należy, ale porady jakich udzieliłeś, raczej miały nas rozweselić, a nie - nauczyć mądrego postępowania. Doceniam humor ( lubię się śmiać i dowcipkować). Jednak nie polecałbym stosowania Twoich "porad" w praktyce. Tak policjanci jak i sędziowie w Sądach - to generalnie ludzie pozbawieni poczucia humoru. Żartowanie z nimi jest ryzykowne. Lepiej już nauczyć się "perfect" przepisów i kodeksów - na to rzeczywiście reagują - jeśli zaczynamy "strzelać" paragrafami i numerami ustaw.
A najlepiej nie włazić im niepotrzebnie w ręce. Chyba, że ktoś przepada za kręgami "żandarmeryjno-policyjnymi". W takim razie powodzenia. I na zdrowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 12:39  
Cytuj
DyplomatoRP.

Nie wiem jak to dyplomatycznie skomentować.
Może tak-gdybym był silnikiem spalinowym,pod koniec czytania Twojego wpisu,wydmuchałoby mi uszczelke pod głowicą.Klękam i podziwiam Twoją bujną wyobraznie.
Faktycznie jesteś James tyle,że BŁONT(pisownia zamierzona).Uff....
Pogromca mundurowych,wersja 2.0 z licencją na zabijanie śmiechem.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
DyplomatoRP.

Nie wiem jak to dyplomatycznie skomentować.
Może tak-gdybym był silnikiem spalinowym,pod koniec czytania Twojego wpisu,wydmuchałoby mi uszczelke pod głowicą.Klękam i podziwiam Twoją bujną wyobraznie.
Faktycznie jesteś James tyle,że BŁONT(pisownia zamierzona).Uff....
Pogromca mundurowych,wersja 2.0 z licencją na zabijanie śmiechem.


Widzisz, z wyobraźnią to jest tak, że jak nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś zarabia więcej niż 2 tysie na rękę, to nie zarobisz takiej kasy.

To, że powyższe historie wybiegają mocno poza Twoje granice wyobraźni to nie jest moja wina. Są osiedla na których pozostawiony wieczorem samochód rano niekoniecznie wygląda tak samo. Masz znajomego policjanta to zamiast żyć w przeświadczeniu, że o pracy policji wiesz wszystko spytaj go jak wygląda praca na Grenadierów, wydaje mi się, że uda mu się Ciebie oświecić.

Teraz chcesz mi ubliżyć, piszesz coś, o zabijaniu śmiechem, a jakbym Cię teraz przypadkiem spotkał na mieście, to byś mówił: przepraszam, nie chciałem, ja tylko żartowałem, nie myślałem, że to weźmiesz na poważnie, to przecież tylko forum... Więc na przyszłość waż słowa, bo Twoje dane są jawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 23:36  
Cytuj
CYTAT

Bać się kogokolwiek - nie należy, ale porady jakich udzieliłeś, raczej miały nas rozweselić, a nie - nauczyć mądrego postępowania. Doceniam humor ( lubię się śmiać i dowcipkować). Jednak nie polecałbym stosowania Twoich \"porad\" w praktyce. Tak policjanci jak i sędziowie w Sądach - to generalnie ludzie pozbawieni poczucia humoru. Żartowanie z nimi jest ryzykowne. Lepiej już nauczyć się \"perfect\" przepisów i kodeksów - na to rzeczywiście reagują - jeśli zaczynamy \"strzelać\" paragrafami i numerami ustaw.
A najlepiej nie włazić im niepotrzebnie w ręce. Chyba, że ktoś przepada za kręgami \"żandarmeryjno-policyjnymi\". W takim razie powodzenia. I na zdrowie.


Tu masz sporo racji. Jeśli ktoś chce sobie żyć spokojnie, to lepiej przyjąć taki mandat, ale warto sprawdzić czy rzeczywiście jest wypisany za to wykroczenie, którego się dopuściliśmy, bo z tym to różnie bywa. A jeśli ktoś ma powód, żeby nie lubić mundurowych (ogólnie nie lubię budżetówki) to polecam jak najbardziej powyższe sprawdzone metody jak uprzykrzyć im pracę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 03:50  
Cytuj
Pozwolę sobie na małą polemikę.Trudne słowo,ale od czego słowniki.
CYTAT
Jedyne czego się nauczyłem przez przebywanie w określonym towarzystwie w ostatnim czasie, to nigdy, ale to nigdy nie przyjmować mandatów.
--Ja też mam kolegów którzy są z "dziesioną" a z dawnego 208 mieli piętrową recydywę.Zapytaj swoich,wytłumaczą Ci o co chodzi.
--------------------------------------------------------------
Takich co mi wystawili, a nie przyjąłem w ostatnim roku jest na kwotę 1100 zł, i sprawy umorzone, bo nie byli mi w stanie niczego udowodnić.
--Jeżeli odmawiasz przyjęcia mandatu,policjanci kierują sprawę zawsze do Sądu.To Sąd prowadzi postępowanie dowodowe które oczywiście z braku dowodów winy,może umorzyć.Pytałem znajomych policjantów.To wymagane prawem postępowanie.
--------------------------------------------------------------
Takich co mi nie wystawili, bo powiedziałem, że i tak nie przyjmę, też byłoby na podobną kwotę.
--To,że mówisz odmawiam przyjęcia mandatu nie sprawi,że jak wyżej,sprawa nie zostanie skierowana do Sądu.
--------------------------------------------------------------
Można się oczywiście bać konsekwencji (też się bałem kiedyś) i płacić (też płaciłem) za byle co, a można zgrywać cwaniaka (my Polacy jesteśmy w tym dobrzy) i nie płacić.
--To,że płacę mandatów nie wynika z tego że jestem cwaniakiem.Po prostu tylko głupi daje się złapać więcej niż raz..
--------------------------------------------------------------
Policjant mówi, że piłeś, a Ty, że nie piłeś. On mówi, że koło Ciebie stała otwarta wódka, a Ty, że tak po prawdzie to stała bliżej policjanta. On mówi, że spotkał Cię jak piłeś z kolegami, a koledzy zeznają, że to policjanci przynieśli wódkę. I tak w kółko...
--Ja do tego dodasz przed Sądem,że wódkę przyniósł Elvis,dostaniesz działkę za obrazę Sądu.Są też alkomaty.
--------------------------------------------------------------
Zatrzymuje Cię policja, niby masz siedzieć i czekać w samochodzie, aż któryś z nich podejdzie. Zatrzymali Cię, wychodzisz pierwszy i idziesz pewnym krokiem do nich, pytasz w czym problem? Ci, że przekroczyłeś prędkość np. o 60km/h, a Ty wtedy, że max to mogą Ci wypisać za wyrzucenie śmiecia przez okno 50zł bo innego nie przyjmiesz...
--Każdy kierowca wie,że w przypadku zatrzymania do kontroli drogowej oprócz innych nakazów i zakazów jest zakaz wysiadania z samochodu i trzymanie łap na kierownicy.To wiedzą wszyscy,no chyba z wyjątkami.Odmowa przyjęcia mandatu -sprawa do Sądu.Zaden Sąd nie uwierzy ,że na wideorejestratorze ktoś photoschopem umieścił blachy Twojej bryki..
--------------------------------------------------------------
Najmocniejsi brną w tej zabawie dalej... Podchodzą pod takiego policjanci i mówią: dowód proszę.
Odpowiedź - nie mam.
- Imię i nazwisko?
Odpowiedź - James Bond.
- Słucham?
Odpowiedź - James Bond.
- Mów kolego jak się nazywasz, albo inaczej porozmawiamy.
Odpowiedź - Możecie mnie wziąć na dołek, wpierd*lić, ale nie ma takiej opcji, żebym powiedział Wam jak się nazywam.
--Nocny jestem,brniemy dalej.Za odmowę podania danych osobowych albo podanie fałszywych możesz zostać ukarany.Można Cię także zatrzymać w celu ustalenia tożsamości.Pytałem znajomych glin,to ulubiony powód dla którego policjanci Cię zatrzymają.Sprawa idzie do Sądu...
--------------------------------------------------------------
Na dwa razy, kiedy byłem przy takiej sytuacji, policjanci zwątpili i sobie poszli, ale czasem też i taki policjant trafi się cwaniak...
--Tego że tak było nie mogę zweryfikować.Pół punktu dla Ciebie.
--------------------------------------------------------------
Raz policjant zatrzymał koleżkę i go pyta... A co Pan ma w bagażniku? To koleżka do niego: Jak żeś taki ciekawy to sobie powąchaj. No to ten... zadzwonił, żeby podjechali z psem takim do szukania narkotyków. Dwie godziny czekania, aż dojedzie pies, godzina przeszukiwania auta z psem. Jak się komuś spieszy - nie polecam.
--O i cwaniak z miodem w uszach się pośpieszył.Widocznie było warto.
--------------------------------------------------------------
Mnie raz poprosili o dowód, po chwili zaczynają spisywać i się mnie pytają o imię i nazwisko. No lol. To mówię: Czytać nie umiesz z dowodu? No i... pół godziny przeszukiwania autka... Na szczęście mi się nie spieszyło =)
--Właściwie szczęście polegało na tym,że nic trefnego w samochodzie nie było.A jakby jakiemuś koledze który jechał z Tobą kiedyś tym samochodem wypadły jakieś prochy,to dopiero byłaby zabawa.Szkoda...
--------------------------------------------------------------
Ot takie tam historie opisałem, nie po to żeby się czymś chwalić, bo nie ma czym, tylko żebyście nie bali się mundurowych i nie dawali sobie wciskać mandatów...
--Tu masz 10 pkt.faktycznie nie ma się czym chwalić.
--------------------------------------------------------------
Po tym jak mi napisałęś,co bedzie się ze mną działo jak spotkamy się na ulicy,powinienem się przestraszyć.Uwierz, starałem się bać ale mi nie wyszło.Dopiero jak wyobraziłem sobie co czeka Ciebie,zaczynam mieć coraz większe obawy.




SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 09:15  
Cytuj
Kolega dostal niedawno mandat, przechodzil przez tory tu niedaleko akademikow Kulu. Termin 7 dni, ale zaplacil te 50zl bodajze po dwoch miesiacach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 18:38  
Cytuj
mnie raz "capneli" koło budowlanki nie miałem dokumentów i gość nie miał możliwości sprawdzić moich danych bo nawet radia nie mieli wiec zaproponował przejażdzkę na komendę policji, a ze byli "lublinem" blaszakiem a z tyłu siedział owczarek niemiecki odmówiłem wejścia do auta i mnie puścili smiech2
a tak po za tym to jest paranoja i głupota oni powinnni porządku w pociągach pilnować żeby jeden drugiego nie okradał a nie na torach jak tirówki przy drogach smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
każdy na tory włazi na własną odpowiedzialność !!!!
a że w stw tory biegną prawie przez srodek miasta to sie kutwy uparły i straszą ludzi

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
to jest paranoja i głupota oni powinni porządku w pociągach pilnować żeby jeden drugiego nie okradał a nie na torach jak tirówki przy drogach smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
każdy na tory włazi na własną odpowiedzialność !!!!
Zgadzam się w 1000000% smiech2jezyk

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 12:20  
Cytuj
Żeby nie było, to Ci odpiszę...

CYTAT
--Ja też mam kolegów którzy są z "dziesioną" a z dawnego 208 mieli piętrową recydywę.Zapytaj swoich,wytłumaczą Ci o co chodzi.


Fajnie, że znasz takich ludzi, ciekawe czy oni znają Ciebie.

CYTAT
--Jeżeli odmawiasz przyjęcia mandatu,policjanci kierują sprawę zawsze do Sądu.To Sąd prowadzi postępowanie dowodowe które oczywiście z braku dowodów winy,może umorzyć.Pytałem znajomych policjantów.To wymagane prawem postępowanie.


Mało tego. Nawet jeśli jest dowód, że przekroczyłeś prędkość to masz prawo zakwestionować po części ten dowód, bo fotoradar jak i licznik samochodu mają prawo się mylić o 10% lub więcej w zależności od modelu. W rezultacie kwota mandatu i ilość pkt Ci przysługujących może ulec zmianie.

CYTAT
--To,że mówisz odmawiam przyjęcia mandatu nie sprawi,że jak wyżej,sprawa nie zostanie skierowana do Sądu.


Miałem na myśli to, że jak powiedziałem, że odmawiam, to nie chciało im się spisywać wszystkich moich danych i odpuszczali.

CYTAT
--To,że płacę mandatów nie wynika z tego że jestem cwaniakiem.Po prostu tylko głupi daje się złapać więcej niż raz..


Jednak niektórzy przyjmują mandat za byle co, czasem źle wypisany i płacą, wciąż przyjmują i płacą...

CYTAT
--Ja do tego dodasz przed Sądem,że wódkę przyniósł Elvis,dostaniesz działkę za obrazę Sądu.Są też alkomaty.


Mówię otwarcie, wódka stała otwarta, ja byłem pod wpływem alkoholu, ale nie ma dowodu żadnego oprócz przypuszczeń policji, że cokolwiek piłem(np. wracałem z wódką z imprezy do domu). Któryś z policjantów jest w stanie zeznać, że widział, że piłem? Ktoś zrobił zdjęcie/nagranie? Jakby karali za przypuszczenia to byłby hardcore (chociaż w naszym kraju różne debilizmy istnieją)... Ja bym ich wyśmiał i poniósł wszelkie tego konsekwencje (obraza czy nie).

CYTAT
--Każdy kierowca wie,że w przypadku zatrzymania do kontroli drogowej oprócz innych nakazów i zakazów jest zakaz wysiadania z samochodu i trzymanie łap na kierownicy.To wiedzą wszyscy,no chyba z wyjątkami.Odmowa przyjęcia mandatu -sprawa do Sądu.Zaden Sąd nie uwierzy ,że na wideorejestratorze ktoś photoschopem umieścił blachy Twojej bryki..


Nie spotkałem się z konsekwencjami, za wysiadanie z samochodu. Zazwyczaj to policjanci nie wiedzieli co się dzieje i czemu ktoś idzie w ich kierunku.

CYTAT
--Nocny jestem,brniemy dalej.Za odmowę podania danych osobowych albo podanie fałszywych możesz zostać ukarany.Można Cię także zatrzymać w celu ustalenia tożsamości.Pytałem znajomych glin,to ulubiony powód dla którego policjanci Cię zatrzymają.Sprawa idzie do Sądu...


Jak masz wolny wieczór i chcesz ich wyśmiać to tak robisz, a później jak chcą to Cię zatrzymają albo nie, jak nie masz czasu to tak nie cwaniakujesz - proste.

CYTAT
--Tego że tak było nie mogę zweryfikować.Pół punktu dla Ciebie.

Opisałem te przypadki, w które łatwiej uwierzyć, bo wątpię, żebyś uwierzył, że gdy przyjeżdża radiowóz i wychodzą funkcjonariusze pada tekst 'żeby spie.. z powrotem do suki', czy inne mocniejsze.

CYTAT

--O i cwaniak z miodem w uszach się pośpieszył.Widocznie było warto.

--Właściwie szczęście polegało na tym,że nic trefnego w samochodzie nie było.A jakby jakiemuś koledze który jechał z Tobą kiedyś tym samochodem wypadły jakieś prochy,to dopiero byłaby zabawa.Szkoda...


Trzeba wiedzieć, kiedy można sobie na coś pozwolić, żeby ponieść jak najmniejsze konsekwencje.

CYTAT
--Tu masz 10 pkt.faktycznie nie ma się czym chwalić.


A jednak wciągnęła Cię ta urzekająca historia...

CYTAT
Po tym jak mi napisałęś,co bedzie się ze mną działo jak spotkamy się na ulicy,powinienem się przestraszyć.Uwierz, starałem się bać ale mi nie wyszło.Dopiero jak wyobraziłem sobie co czeka Ciebie,zaczynam mieć coraz większe obawy.


Nie obiecuj, nie obiecuj =)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »