NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola w Ruchu Poparcia Palikota,
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 19:59  
Cytuj
zapraszam wszystkich chętnych uczestniczyć w życiu społecznym i politycznym naszego miasta i kraju, którzy wyrażają chęć przyłączenia się do społeczności Ruchu Poparcia Palikota

wszystkich chętnych zapraszam na strony RPP

http://spolecznosc.ruchpoparcia.co/


http://ruchpoparcia.rzeszow.pl/



Dziękuje i zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 20:44  
Cytuj
Ty tak na poważnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 23:12  
Cytuj
apokalipsa jest już blisko ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 00:08  
Cytuj
stop dla pedalcow i innych odmiencow podobnych do palikota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 00:24  
Cytuj
Mimo, że często jego wypowiedzi mnie irytowały uważam, że to wbrew pozorom całkiem inteligentny człowiek na tle kretynów z mandatami. Osobiście, nie wiem czy coś zdziała, ale życzę mu dobrze, bo w naszym kraju nie zmienia się nic. Więc jakby mu się udało wszystko rozpier*olić to bym się cieszył. Mielibyśmy szansę zbudować coś nowego, od podstaw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
Mimo, że często jego wypowiedzi mnie irytowały uważam, że to wbrew pozorom całkiem inteligentny człowiek na tle kretynów z mandatami. Osobiście, nie wiem czy coś zdziała, ale życzę mu dobrze, bo w naszym kraju nie zmienia się nic. Więc jakby mu się udało wszystko rozpier*olić to bym się cieszył. Mielibyśmy szansę zbudować coś nowego, od podstaw.

Już budowaliśmy nowe od podstaw i skład był jakoś tak zawsze ten sam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 07:39  
Cytuj
Już budowaliśmy nowe od podstaw i skład był jakoś tak zawsze ten sam umiech[/cytat]


no właśnie budowaliście daliście nam komunizm łapanki NKWD stan wojenny potem solidarność i jego a potem jego następnego aż wreszcie ich dwóch niezniszczalnych lecz prawda jest taka iż jeden nie żyje drugi jest opętany no brawo za fantazje naprawdę zbudowaliście


co do RPP to nikt nie wiąże się z Palikotem tu chodzi o jego program i to co każdy z nas możne zdziałać a wiadomo za lepiej działać mając za sobą np partie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
wbrew pozorom całkiem inteligentny człowiek na tle kretynów

Każdy z tych co bawią się polityką jest inteligentny, ten też nie wyjątek. Ale po co pić z szamba?

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 08:29  
Cytuj
Widzę, że bardziej Cię kręci od merytorycznej dyskusji obrzucanie się gównem więc nie pociągnę wątku o szambie.

Co do Palikota to jeżeli udałoby mu się coś zniszczyć to byłbym zadowolony, tak jak mieszkańcy lewobrzeżnej Warszawy są zadowoloneni, że nie mieszkają w tym syfie, który jest po prawym brzegu Wisły. Trzeba było zniszczyć pół miasta, żeby pozbyć się tego co dziś jest jest na chociażby Szmulkach.

Kiedyś w partiach byli idealiści, mieli jakieś poglądy, przedstawiali nam jakieś wartości. Czasy się zmieniły, już nie walczymy o wolność taką jak kiedyś. Dziś dla ludzi wartością jest krzyż i jego bronienie. Czy ktoś walczy o coś więcej? Chyba jedynie o swojego prawa, bo tego nam egoistom zawsze mało. Prawo do adopcji przez małżeństwa homoseksualne, prawo do małżeństw homoseksualnych.

Skoro ktoś ten chory system myślenia byłby w stanie zniszczyć, pokazać społeczeństwu jak obrać nową drogę w przyszłość to ja go poprę, czy to będzie Palikot czy inni polityk. No ale inni jak na razie siedzą przy swoim bo im tak dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:39  
Cytuj
rozumiem iż nikt nie jest zainteresowany no cóż widocznie tak musi być miasto umiera a ludzie z nim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »