NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Top Gym,
Posty: 3
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 15:05  
Cytuj
Ludzie nie chodźcie do tego dziadostwa !!!!!! Właścicielom w głowie sie poprzewracało !!!!! Nic nie inwestują, nic nie robią żeby ćwiczyło się dobrze a ciągle wprowadzają jakieś swoje durne , chore regulaminy !!! To nieprawda, że jest siłownia z klimatyzacją - to atrapa, która leży w kącie tam gdzie jest aerobik, siłownia dla kobiet jest tak zdewastowana że nie da się ćwiczyć, wszystko jest stare, zużyte, trzęsie się a poza tym całe to dziadostwo stoi w takim przeciągu że można tylko rozchorować się. Właściciel sam coś majstruje przy niby nowym solarium !!!!! Strzeżcie się szkodliwego promieniowania z- nie korzystajcie z tych rupieci !!!!! sala do aerobiku nie ma nawet porządnego - normalnego sprzętu do grania, zanim się nagrzeje mija 1/3 aerobiku. A klimatyzacją na tej sali jest dziura wybita w ścianie od strony siłowni męskiej !!!!Nie dość że śmierdzi przez nią to jeszcze wieje po plecach - trzeba ją zatykać czym się da !!!!
Pod prysznic nie radzę wchodzić można się utopić - wszystko jest pozatykane !!!!!!! Brak normalnych, podstawowych warunków sanitarnych !!!!!Gdy przeczytałam(łem) ich stronę można się załamać taką ilością nieprawdziwych informacji o super warunkach tam panujących - jak mi nie wierzycie sprawdźcie sami !!!!! lub zapytajcie się kto tam jeszcze chodzi ?????
A ich regulamin !!!! obejmuje tylko i wyłącznie obowiązki klientów bez podania żadnych praw klienta a może należałoby napisać także o wywiązywaniu się ze swoich obietnic i obowiązków przez właścicieli tego pożal się Boże klubu????




//moderowano tytuł - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 15:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Ludzie nie chodźcie do tego dziadostwa !!!!!!


Nie wiem bo nigdy nie bylem w TOP GYM - nie chce sie wiec wypowiadac, natomiast powiem pare slow o innych miejscach.

1. nie znam nazwy - chodzi o pakernie na pietrze w "JUBILACIE" - jak tam wlazlem to wszystkie dresy/karki tak sie popatrzyly ze az sie za portfel zlapalem. Pozatym smierdzi a babka za kontuarem olewczo podchodzi do klienta - ma sie wrazenie typu "spieprzaj dziadu"

2. KAITO - otwierana z wielkum hukiem, coz to mialo nie byc. Polazlem tam dobrych pare miesiecy temu. Po pierwsze - okolica to straszna hawudepownia ma sie wrazenie ze bez gazrurki albo kosy to nie masz tam czego szukac. Wejscie jak do jakiejs meliny. Przed wejsciem stoi jakas zulica i pali fajke ja kompletnie zdezorientowany - ona do mnie "wchodz pan juz cwicza" no to ja sru wbijam a tam kurwa ciemno jak w dupie. Swiatla chyba z oszczednosci zgaszone. Smierdzi strasznie a jakies karki dresy stoja i sie gapia wzrokiem typu kosa w plecy. Zlapalem sie za moj grubasny portfel i dalem noge.

Generalnie z miejsc w ktorych bylem to moge polecic tylko klub pana karateki Kaczora. Skromnie ale porzadnie a sam wspomniany gospodarz jest wporzo pomocnym gosciem.
Dziwne ze na dosc duze miasto tylko jedno miejsce jest w miare OK. Byc moze ktos zna lepsze miejscowki i sie podzieli opinia??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 17:51  
Cytuj
To i tak odważny jesteś bo ja do Kaito nawet nie weszłam bo się normalnie bałam, że coś po drodze niezbyt miłego mnie spotka. W jubilacie byłam raz, akurat wielu ludzi tam nie było, a smród fakt już na schodach bił. Swego czasu chodziłam do bushido i byłam zadowolona. Choć tam również bzem nie pachnie, chociaż pewnie jak w każdej siłowni. Plusem w bushido jest to że w razie jakichś pytań panowie pracujący tam są chętni do pomocy.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 18:50  
Cytuj
Pierd...sz aż głowa mała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
Swego czasu chodziłam do bushido i byłam zadowolona. Choć tam również bzem nie pachnie, chociaż pewnie jak w każdej siłowni.


Wlasnie - niekoniecznie; mialem okazje pare razy byc w Rzeszowie w takim fitnes klubie o nazwie Orbital czy jakos tak i musze powiedziec ze tam jest naprawde SWIEZO. Czyli sie da.

CYTAT
Plusem w bushido jest to że w razie jakichś pytań panowie pracujący tam są chętni do pomocy.


Dokladnie, to jest bardzo duzy plus Bushido.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
Ludzie nie chodźcie do tego dziadostwa !!!!!! Właścicielom w głowie sie poprzewracało !!!!! Nic nie inwestują, nic nie robią żeby ćwiczyło się dobrze a ciągle wprowadzają jakieś swoje durne , chore regulaminy !!! To nieprawda, że jest siłownia z klimatyzacją - to atrapa, która leży w kącie tam gdzie jest aerobik, siłownia dla kobiet jest tak zdewastowana że nie da się ćwiczyć, wszystko jest stare, zużyte, trzęsie się a poza tym całe to dziadostwo stoi w takim przeciągu że można tylko rozchorować się. Właściciel sam coś majstruje przy niby nowym solarium !!!!! Strzeżcie się szkodliwego promieniowania z- nie korzystajcie z tych rupieci !!!!! sala do aerobiku nie ma nawet porządnego - normalnego sprzętu do grania, zanim się nagrzeje mija 1/3 aerobiku. A klimatyzacją na tej sali jest dziura wybita w ścianie od strony siłowni męskiej !!!!Nie dość że śmierdzi przez nią to jeszcze wieje po plecach - trzeba ją zatykać czym się da !!!!
Pod prysznic nie radzę wchodzić można się utopić - wszystko jest pozatykane !!!!!!! Brak normalnych, podstawowych warunków sanitarnych !!!!!Gdy przeczytałam(łem) ich stronę można się załamać taką ilością nieprawdziwych informacji o super warunkach tam panujących - jak mi nie wierzycie sprawdźcie sami !!!!! lub zapytajcie się kto tam jeszcze chodzi ?????
A ich regulamin !!!! obejmuje tylko i wyłącznie obowiązki klientów bez podania żadnych praw klienta a może należałoby napisać także o wywiązywaniu się ze swoich obietnic i obowiązków przez właścicieli tego pożal się Boże klubu????


---
Jako siłownia TOP GYM odnosimy się do niesłusznych zarzutów ANONIMOWEJ osoby:
\"Właścicielom w głowie się poprzewracało !!!!! Nic nie inwestują, nic nie robią żeby ćwiczyło się dobrze a ciągle wprowadzają jakieś swoje durne , chore regulaminy !!!\"

W grudniu br. siłownia zakupiła bardzo drogie bieżnie w liczbie 4 sztuk czym nie może się pochwalić żaden klub w tym mieście. Ponadto do końca tego roku zostanie otwarta kolejna, trzecia już nowa sala, która powiększy siłownię o dodatkowe 150 m.kw. Wiązało się to z dużymi kosztami jednak nie są one przerzucane na klientów gdyż karnet na siłownię bez ograniczeń kosztuje najmniej w Stalowej Woli czyli 40 zł.
Regulamin istniał od dawna na stronie internetowej, jednak w miesiącu grudniu zdarzyła się epidemia wśród Pań, które z nieważnymi karnetami, nawet z sierpnia (!) próbowały wejść na siłownię i aerobiki. Zostały one potraktowane przez nas w sposób wyjątkowy, tzn. każdej z nich uznaliśmy nieważne karnety. Zapewne jest to jedna z tych Pań, która za to na forum nam za to dziękuje.


\"To nieprawda, że jest siłownia z klimatyzacją - to atrapa, która leży w kącie tam gdzie jest aerobik, siłownia dla kobiet jest tak zdewastowana że nie da się ćwiczyć, wszystko jest stare, zużyte, trzęsie się a poza tym całe to dziadostwo stoi w takim przeciągu że można tylko rozchorować się. (...) sala do aerobiku nie ma nawet porządnego - normalnego sprzętu do grania, zanim się nagrzeje mija 1/3 aerobiku. A klimatyzacją na tej sali jest dziura wybita w ścianie od strony siłowni męskiej !!!!Nie dość że śmierdzi przez nią to jeszcze wieje po plecach - trzeba ją zatykać czym się da !!!! \"

Na siłowni jest klimatyzacja i to działająca, kto był, ten wie. Na sali aerobikowej drugi klimatyzator czeka na zamontowanie. Jest wentylacja składająca się z 2 wentylatory o dużej mocy. Od dawna nie ma już siłowni dla kobiet, bo cieszyła się ŻADNYM zainteresowaniem a sprzęt do ćwiczeń znajduje się na siłowni w ciepłych salach, gdzie nie ma przeciągu ale Pani nie wie, bo nigdy tam nie ćwiczyła.
Pani zapewne chciałaby aby za 45 zł, bo tyle kosztuje karnet na 8 wejść na aerobiki łącznie z siłownią bez ogr. miesięcznie, można było ćwiczyć na sprzęcie ze złota wysadzanego kryształami Svarowskiego. Niestety na siłowniach sprawdza się tylko żelazo.


\"Właściciel sam coś majstruje przy niby nowym solarium !!!!! Strzeżcie się szkodliwego promieniowania z- nie korzystajcie z tych rupieci !!!!!\"

Właściciel przygotowuje nową wspomnianą wcześniej trzecią salę. Solarium było i jest u nas od 2002 roku, więc nie jest nowe i nikt z nas nie mówił (!), że jest nowe.Proszę to udowodnić.

\"Pod prysznic nie radzę wchodzić można się utopić - wszystko jest pozatykane !!!!!!! Brak normalnych, podstawowych warunków sanitarnych !!!!!\"

Nie wiemy, co pani ma na myśli mówiąc o warunkach sanitarnych. To co Pani mówi to zwykła bzdura. Na siłowni jest czysto mimo, że zdarzają się za to kradzieże zwykłego płynu do mycia podłogi czy WC(!).
Prysznic działa i zawsze działał normalnie. Niestety niektórzy klienci zamiast lać wodę do brodzika leja ją na zewnątrz zapominając od czego jest kurtyna. Nie jesteśmy od tego żeby uczyć niektórych klientów kultury. To świadczy tylko i wyłącznie o nich.


\"A ich regulamin !!!! obejmuje tylko i wyłącznie obowiązki klientów bez podania żadnych praw klienta a może należałoby napisać także o wywiązywaniu się ze swoich obietnic i obowiązków przez właścicieli tego pożal się Boże klubu????\"

Jeżeli nie pasuje Pani regulamin i woli Pani anarchię to zapraszam do założenia klubu z \"prawdziwego zdarzenia\" czyli każdy robi co chce: nie zmienia butów, wchodzi za darmo, niszczy sprzęt, bo to przecież nie jego a Pani niech pokrywa wtedy wszystkie koszty, czynsze, rachunki.
co do obietnic: siłownia nie składała nikomu żadnych obietnic. Proszę nam to wyjaśnić o jakich obietnicach Pani mówi? Prawa klienta są powszechnie znane, proszę sobie zajrzeć do odpowiedniej ustawy. Regulamin reguluje jedynie reguły w klubie po to żeby był porządek.


Prawda jest taka, że w naszym mieście działalność prowadzi się bardzo trudno, co widać niejednokrotnie na tym forum. Klient chce za bezcen mieć luksusowe warunki na jego zasadach a jeśli tego nie dostaje bezpodstawnie oczernia publicznie właściciela, czego ta Pani jest doskonałym przykładem. Klub działa już ponad 10 lat i w całej jego historii przewinęło się kilka tysięcy zadowolonych klientów. Przypomnę, że na stronie www jest podany adres mailowy i każdy może zgłosić swoje uwagi czy propozycje zmian. Jak widać jednak Pani nie skorzystała z tej możliwości wobec tego dajemy jej szansę. Prosimy o telefon do jutra tj. 22.12.2010 do godziny 12:00 na nr 796 757 880 celem wyjaśnienia nam tych oszczerstw w przeciwnym razie kierujemy się do Administratora tego forum o podanie adresu IP a następnie sprawa trafia jutro na policję i do adwokata.
Nie możemy sobie pozwolić aby jedna osoba próbowała oszczerstwami niszczyć wiele lat ciężkiej pracy i efekty poniesionych inwestycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 08:24  
Cytuj
Bardzo mi miło że odniesiono się do moich spostrzeżeń na temat TOP GYM. Muszę przyznać, że konsekwentnie właściciel upiera się przy tym co ma być zrobione, już chyba od lata - na stronie internetowej - wkrótce sauna !!! wkrótce solarium ( no właśnie co z tym solarium, czy napisałam(łem) nieprawdę ???????)Nie wiem czy pojawiły się "bardzo drogie bieżnie", nie doczekałam(łem) się tego cudownego w końcu mam nadzieję nowego sprzętu. Ale nieprawdą jest że nie ma takich bieżni w Stalowej Woli !!!!
Klimatyzacja ma być!!!!???? Ciągłe zapowiedzi między innymi w formie ogłoszeń porozwieszanych w korytarzach klubu pojawienia się czegoś nowego, nie reagowanie na osobiste uwagi skierowane do personelu o złym stanie większości sprzętu oraz istniejących sal do świczeń bez reakcji właściciela - to niestety prawda.
Podaje się nr telefonu !!!!! niesamowite - do tej pory nie można było skontaktować się bezpośrednio z właścicielem a teraz po jednym wpisie taka bulwersacja???? Jedna osoba ma zniszczyć wiele lat ciężkiej pracy ???? Dlaczego ????? Przecież jeżeli jest inaczej lub mam nadzieję, że w końcu to co było obiecane zostanie zrobione jeden marny komentarz w niczym nie zaszkodzi.
I mam na końcu prośbę. Proszę mnie nie staszyć sądem tylko swoje siły przeznaczyć na zrobienie czegoś dobrego, żeby podwyższyć poziom swoich usług dla tych wszystkich, którzy naprawdę chcą zdrowiej żyć - a jest ich coraz więcej !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Prosimy o telefon do jutra tj. 22.12.2010 do godziny 12:00 na nr 796 757 880 celem wyjaśnienia nam tych oszczerstw w przeciwnym razie kierujemy się do Administratora tego forum o podanie adresu IP a następnie sprawa trafia jutro na policję i do adwokata.
Nie możemy sobie pozwolić aby jedna osoba próbowała oszczerstwami niszczyć wiele lat ciężkiej pracy i efekty poniesionych inwestycji.




Oczywiście jeśli zawiadomienie o dokonanym przestępstwie trafi na policję administrator portalu ma obowiązek ujawnić wszystkie posiadane dane włącznie z IP po otrzymaniu odpowiedniego pisemka umiech

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 09:34  
Cytuj
Mario nie jestem klientem TOP GYM, najlepiej takie małe robaczki jak ty potrafia opluc kogos w necie, w glowach to sie przewraca takim szczurom jak ty!!! co to sie dzieje, ze z kazdym zalem lamus leci przed komputer??? NIeodsniezone chodniki, chujowy top gym, zupa za slona, i cisnienie na ludzi, ktorzy cos ogarniaja.Ktos sie pyta, jaki sklep otworzyc, pomyslow internautów masa, jak juz sklep zostanie otworzony to ciec jeden z drugim napisze ze sprzedawczyni ma wasy, w przymierzalni smierdzi sledziem a okna sa zamalowane i ogolnie syf i ubóstwo. Dajcie na wstrzymanie, Żyłka by ci pękła gniocie? jak byś tych swoich żali nie wylał na forum??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 10:06  
Cytuj
nawet jezeli to prawda :] to czego ty bys chcial za 40 zeta ? :] plac 160+ zeta za miesieczny karnet jak w miescie i bedziesz mial takie warunki o jakich marzysz :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 10:18  
Cytuj
Nie wiem jak jest teraz w Top Gym, bo nie chodzę. Ale jak chodziłam jak było po drugiej stronie ulicy, nie mam żadnych zastrzeżeń ani do obsługi( trenerów) ani samej osoby Szefa. Bardzo miło się tam chodziło, zwykle pytanie i udzielona odpowiedz. Mario zapewne jesteś kobietą o podłożu materialistycznym, gdzie należny się wszystko za nic, a najlepiej, jakby Cię wożono limuzyną z czerwonym dywanem i Szef top Gymu otwierał drzwi za te 40- złotych. Nie pasuje nie chodź, znajdź sobie coś innego. A jak rodzice kultury nie nauczyli to musisz się podszkolić: Mam problem idę do szefa, dyrektora, prezesa danej instytucji, klubu i kawa na ławę a nie w necie! Skoro na tyle jesteś Odważna umów się i wyjaśnij może Szef Top Gymu pokażę i udzieli wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące cię pytania... Pozdrawiam całą załogę z TOP GYM w szczególności p. Asie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 14:22  
Cytuj
Witam, jestem klientem Top Gym'u od 7 lat. Powiem bez ogrodek ze to co przeczytalem bardzo mnie zdenerwowalo;/ rzadko sie zdarza aby spotkac sie na codzien z tak wielka niesprawiedliwoscia i zawiscia. Uważam ze wlasciciele sa w porzadku, niejednokrotnie bylem swiadkiem jak ida na reke pania ktore zjawialy sie wieczorami, kapalem sie za kazdym razem gdy wychodzilem z pakierni i jakos grzyba nie dostalem wiec nie wiem co mial na mysli MARIO mowiac o złych warunkach sanitarnych. gdyby kazdy zmienial obuwie jak przystalo i umial trafic guma do kosza to nie bylo by problemu, argument o syfie jest smieszny i nie na miejscu. Krytykujac innych zastanów sie 10 razy bo przez swoje widzi-misie nie tylko mozesz komus zaszkodzic ale takze zranic ludzi ktorzy ciezko tam pracuje po to abys ty mogł/mogla zadbac o swoje zdrowie. nie podoba sie to nie chodze, ciekawy jestem czy gdybys byla zadowolona to zalozylabys post o top gym zeby go promowac na miescie. pewnie nie. no wlasnie. narzekac potrafia wszyscy a wylewanie zalu na stalówce jest zalosne chyba ze masz mniej niz 10 lat. wtedy cie rozgrzesze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »