NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Montaż talerza,
Posty: 3
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 20:45  
Cytuj
Witam

Jak w temacie. Czy ktoś się spotkał z problemami ze strony administracji związanymi z przykręcaniem talerza od telewizji cyfrowej do elewacji budynku? Zaznaczam, że nie mam balkonu jak zresztą większość na osiedlu Zatorze. Budynek należy do administracji znajdującej się na ul. Dmowskiego 1a.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 20:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 21:20  
Cytuj
Jeśli budynek był ocieplany to pewnie nie pozwolą. Jeśli sąsiedzi mają talerze a budynek nie jest ocieplony to ja bym robił i o nic nie pytał. Mieszkam na osiedlu Pławo, u mnie budynek był ocieplony więc został mi dach. Oficjalnie nie pozwolono mi poprowadzić przewodu z dachu do mnie bo szpeci budynek. Jakoś sobie poradziłem, nikt się nie czepia. Może masz przynajmniej kratkę przy oknie "balkonowym". Jeśli jest od strony południowej to są takie stojaki które nie trzeba montować do ściany. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 22:04  
Cytuj
Blok jest stary. Był odmalowany, ale nie ocieplony. Nikt właśnie antenki nie ma. Nie ma też drzwi balkonowych. A co do szpecenia bloku to bardziej chyba szpecą wieszaki na pranie każdy z innej parafii umiechBlok to taki zielony koło urzędu pracy. A antenkę chce zamontować nie od strony głównej szosy, tylko z tyłu bloku. Zastanawiam się po prostu czy pytać administratora czy olać i najwyżej czekać na wezwanie do demontażu, Albo tak jak piszesz walnąć ją na dachu, ale z tego co wiem to jest nielegalne no i niewidoczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 22:30  
Cytuj
Mam nadzieję że tam gdzie chcesz zamontować antenę to strona południowa (inaczej nic nie złapiesz) umiech Mnie akurat pozwolili zamontować na dachu, problem był tylko zwisający przewód ( pokombinowałem i nie jest wcale widoczny). Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 22:38  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź. Jutro pójdę się zapytać. Strona to Południowy - Zachód, więc może złapie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 19:28  
Cytuj
A moze antene zamontowac na dachu a kabel puscic szybem wentylacyjnym (kominem)?. Do takiego rozwiazania nikt by sie nie przyczepil napewno
Pozdrawiam Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2010r. 07:40  
Cytuj
Jeśli chodzi o antenę satelitarną to ja napisałem pisemko do administracji że chcę zamontować antenę i żeby mi wyrazili zgodę. Oczywiście się zgodzili (blok nieocieplony). Mam podkładkę i "życzliwi" sąsiedzi mnie mogą cmoknąć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »