NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca mobilny doradca w banku, Praca mobilny doradca w banku
Posty: 18
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 16:05  
Cytuj
Pragne ostrzec wszystkich przed oferta pracy na tym drugim portalu stalówki z ofertami pracy. Jest tam mianowicie ogloszenie pracy na mobilnego doradce w banku i numer telefonu podany..Kiedys pracowalo tam moich dwóch znajomy..To jest bank db kredyt kolo hali targowej inaczej sie nazywa deuche bank czy cos takiego. Praca tam to masakra!!!!Uwiezcie mi to co przezyli tam moi znajomi to szok!!Jak opowiadali mi co tam sie dzialo to az uszy mi wiedly..Szefowa ktora udaje sie za wielka kierowniczke nawet liczyc nie umie potrzebuje do tego kalkulatora hahaa.smiech na sali!!!Udaje ze ma tyle pracy a caly dzien dzwoni do znajomych..!!Nie wiem jak ona dostala ta posade!!I wogole totalny mobbing!!!Czepia sie wszystkiego!!
I sam bank tez bez rewelacji. Zeby tam dostac kredyt trzeba byc milionerem!!Okropne warunki jesli taki doradca ma podpisac z kims umowe!!Bylam/lem tam kiedys z ciekawości i uslyszalem/lam jak traktuje i odnosi sie do pracownikow..MASAKRA!!Daja umowe na 3 miesiace na czas probny a pozniej wyrzucaja cie jak smiecia!!Odradzam wszystkim!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 16:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2010r. 07:52  
Cytuj
Cześć. Ale czy kogoś to jeszcze dziwi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »