NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
szukam mieszkania do wynajęcia, prosze o informacje
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 14:43  
Cytuj
Kiedy ludzie zrozumieja ze kaucja to zabezpieczenie wlasciciela np. przed zadluzeniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 14:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 14:45  
Cytuj
Jak sami będą właścicielami i będą wynajmować komuś obcemu swoje mieszkanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 14:50  
Cytuj
Spoko i tak jesteście mądrzejsi, widzę ze nawet własną rodzinę byście oskubali z ostatniego grosza.... powodzenia życzę, żebyście się nie znaleźli w sytuacji kiedy wam będzie pomoc potrzebna bo wtedy natraficie na takich samych jak wy i przepadniecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:00  
Cytuj
Ale o czym ty stecyk w ogole mowisz? "Będzie wam pomoc potrzebna". Zlituj sie czlowieku... to ze nie ma ktos gdzie mieszkac potrzebuje mieszkania do wynajecia to ja od razu mam oddac je za darmo bez kaucji a pozniej zostac z dlugami? A czy jak nie masz kasy i idziesz do sklepu to wyzywasz wlasciciela tylko dlatego, że kaze Ci za chleb placic? I jest on okrutny bo Ty potrzebujesz pomocy...? ja rodziny z ostatniego grosza bym nie oskubał i nic takiego w zadnym poscie na tym forum nie napisałem, wrecz przeciwnie uwazam ze ludziom w zyciu sie pomaga i niejednemu nie raz pomoglem, ale obcemu mieszkania za darmo nie mialbym najmniejszego zamiaru oddac. Wesolych swiat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:08  
Cytuj
Spoko niech ceny będą adekwatne do stanu, lokalizacji. Nikt nie każe za darmo oddawać, ale tez bez przesady, co po niektóre ceny odstępnego to na takim poziomie jak w Krakowie za mieszkanie z wyższym standardem niż u nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:11  
Cytuj
ale o czym w ogóle dyskusja ? zazdroscicie ze ktos ma mieszkanie - a raczej dwa mieszkania - i jedno chce wynająć ? A Wy nie macie zadnego ?

no zaraz zaraz - a ktos sobie moze i 10 tys za wynajem chciec - TO JEST JEGO WLASNOSC !! JEGO I TYLKO JEGO !! i moze z tym robic co mu sie zywnie podoba.

a Ty jeden z drugim albo płacisz mu 10 tys. albo NIE i koniec tematu.

mamy wolnosc, to sobie wywalczylismy. Nie ma komuny. Wolnosc rynku. I ktos moze ze swoja wlasnoscia robic CO CHCE.

A co cie obchodzi ze cena nie adekwatna do stanu, ze w srodku grzyb ? ogladasz mowisz dziekuje i KONIEC. Szukasz innego - a jak nie ma to mozesz i pod most isc, ale nie WAZ sie grabic czyjegos mienia ! Nie bluznij pzreciwko komus tylko dlatego ze on ma 2 meiszkania a Ty zadnego.


wynajecie mieszkania, zwlaszcza jakiejs rodzince z dzieckiem niedaj boze samotnej matce to ogromne ryzyko. Bo nie tylko ze pzrestanie Ci placic - ale nie bedziesz mogl jej z wlasnego meiszkania wywalic ... takie mamy prawno. Stalowa Wola to slaby jak na razie osrodek akademicki. Wiele studentow meiszkan nie wynajmuje. I moze to jest powodem tak wysokich cen - ryzyko jest wpisane w ta cene.

to jest straszne - ze nie mozna potem z wlasnego mieszkania wyzucic pasozytow - nad tym tzreba ubolewac, anie nad odstępnym czy inna kaucja 3 tys.

moze ktos nie chce za 400 zł zysku sobie nerwów szargac i po sadach chodzic ? JEGO PRAWO !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:17  
Cytuj
Stecyk pretensje do deweloperów, że nie chcą mieszkań budować. W Stalowej Woli jest mało mieszkań na sprzedaż i na wynajem stąd ta cena. Jak mam mieszkanie warte 120 tysięcy i miał bym je wynająć za 300 zł/m-c czyli 3600 zł/rok. jak sprzedam to mieszkanie to mam z lokaty 4% (a można na rynku lepsze znaleźć) 4800/rok. Co wybierasz? A jak bym miał rodzinie wynajmować to jest zupełnie inna sprawa. Rodzina dba jak o swoje i zazwyczaj po wyprowadzeniu się kogoś z rodziny nie muszę wydawać 1000 zł na odnowienie mieszkania.
Widziałem kilka mieszkań po lokatorach. To właściciela krew zalewała jak to oglądał aż nie chce się szukać nowych lokatorów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Spoko i tak jesteście mądrzejsi, widzę ze nawet własną rodzinę byście oskubali z ostatniego grosza.... powodzenia życzę, żebyście się nie znaleźli w sytuacji kiedy wam będzie pomoc potrzebna bo wtedy natraficie na takich samych jak wy i przepadniecie.


najpierw piszesz ze oskubalbym rodzine, a pozniej ze cena powinna byc adekwatna. Ok, cena jak najbardziej powinna byc adekwatna, wiec szukam mieszkania ktore jest wart swojej ceny i jest ona adekwatna, a nie wyzywam na forum od zlodziei kazdego kto kaze sobie placic za swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 19:52  
Cytuj
A ja myślę że dla chcącego nic trudnego, da sie znalesc mieszkanie z okazyjnymi oplatami . Ja wynajmuje dwu-pokojowe mieszkanie z osobna kuchnia toaleta i lazienka wyremontowane i w pelni umeblowane bez odstepnago za same oplaty i to w spokojnym sasiedztwie. Wlasciciel mieszkania jest zagranica i wzamian za oplaty i pilnowanie mieszkania odpuscil odstepne. No i nie musze sie martwic bo wroci najpredzej za 8 lat .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »