NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowowolskie portale, Jakas cenzura ?
Posty: 3
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:05  
Cytuj
Zastanawiam się nad cenzurą stalowowolski portali.
Dlaczego żyjąc w czasach wolności słowa niewygodne komentarze czytelników są usuwane?

Oglądając TVN nie usłyszymy nic dobrego na PiS ale to wyższa sfera.

Ale na takich miejskich portalach istnieje cenzura?? współpraca z władzami ? czy tzw. kolesiostwo?

Dając przykład sta lowke.net napisałam krytyczny komentarz na Pana Szlęzaka nie został opublikowany po chwili napisałam ten sam tekst na Pana Zaborowskiego po minucie się ukazał. Sam fakt że komentarze przechodzą weryfikacje daje coś do myślenia.Tu najbardziej widać kto komu w tyłek wchodzi.

Na stalowym mieście również da się zauważyć podobne przypadki.

Teraz chciałabym się dowiedzieć od jakiegoś mądrego moderatora o co w tym wszystkim chodzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:07  
Cytuj
Odpowiedź masz w mojej sygnaturce.
III RP to karykatura PRLu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:35  
Cytuj
A ja chcialbym sie dowiedziec jakiej jestes w koncu plci. Piszesz "napisałam", ale jak juz dowiedziec się to czytamy "chciałbym"

Moze wyjasnisz sam/sama o co w tym poscie chodzi?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:41  
Cytuj
Portale są prywatne, mogą cenzurować co chcą.
Nic pozytywnego o PiS nie ma bo co mają pisać o partii która nawet w święta pie#$li o katastrofie ? Płyta im się zacięła czy co?
A największa cenzura jest na rydzykowych mediach, spróbuj napisać pozytywny komentarz o rządzie na portalu gazety polskiej. Tam cenzura jak za stalina.

Wyborca, ciesz się że prl widziałeś tylko na ekranie tv.


CYTAT
A ja chcialbym sie dowiedziec jakiej jestes w koncu plci. Piszesz \"napisałam\", ale jak juz dowiedziec się to czytamy \"chciałbym\"

Moze wyjasnisz sam/sama o co w tym poscie chodzi?good


Najwyraźniej napisanie tak długiego tekstu przerasta jednego wyznawcę PiSu, potrzeba minimum dwóch smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:48  
Cytuj
fractal, PZPR to przedszkole, a PO to szkoła wyższa, jeśli chodzi o styl, działanie, manipulacje ciemnymi masami.
Gdyby Goebbels miał taki PR i media jak ma PO, to Niemcy do dziś myślałyby, że wygrały II wojnę światową.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:51  
Cytuj
Wybacz pisałam przed obiadem i zjadłam "a" nie czepiaj się literówek umiech

A tak z innej beczki Polski Obywatelu nigdy nie oddałam głosu na PiS i póki co nie zamierzam oddać, więc zamiast czepiać się literówek jak to robią dzieci w podstawówce zacznij uczyć się czytania ze zrozumieniem, jak dzieci w gimnazjum które powinny mieć już to za sobą ! Może wtedy więcej nikogo nie obrazisz !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 18:50  
Cytuj
Do PolarnyStefek ;
jak bys dobrze umiał czytać to pisze chciałabym a nie chciałbymumiech naucz sie czytać i wszystko będzie ok;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 19:39  
Cytuj
Tya... to zauwaz ze krokpokroku w swoim drugim poście, ktory wisi nad Toba sama pisze ze zgubila a. Moglabys sie domysleć, ze jej post zostal EDYTOWANY. Ale rozumiem, ze jestes do tego za ciemna. Wszyscy przeciez na tym forum juz wiedza ze skonczylas medyczna szkole policealna mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 21:00  
Cytuj
trzymajmy się tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
trzymajmy się tematu.


Oho, widzę że cenzura nie śpi. Skasowane posty jak najbardziej były na temat.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »