NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
RNI-zacznijcie sie bac!!,
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 18:30  
Cytuj
Fakt, RNI często przesadzają z fantazją, ale i nie jeden RST też przesadza...

Chciałbym podziękować pani z RNI, która dzisiaj w południe przepuściła mnie na pasach koło pksu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 20:53  
Cytuj
dziś pod tesco. brak miejsc nie ma gdzie zaparkować RNI dali rade i zostawili wolne miejce na skuter: http://img71(...)nix.jpg/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
dziś pod tesco. brak miejsc nie ma gdzie zaparkować RNI dali rade i zostawili wolne miejce na skuter: http://img71(...)nix.jpg/




Czlowieku jak Ty w to miejsce nie dasz rady wjechac autem to prawko chyba na gieldzie kupowales.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:20  
Cytuj
akurat mnie nie dziwi jeżewski drajwerze ze ty sie tam wcisniesz. twoja tjunerska polowka by tam wszela. kazy inny nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
akurat mnie nie dziwi jeżewski drajwerze ze ty sie tam wcisniesz. twoja tjunerska polowka by tam wszela. kazy inny nie



Pustaku popatrz sie na linie oddzielajace.

Ktos jak to malowal to wie jakie auta wejda, a jak sie prawko kupuje to nawet z wjazdem 10m szerokosci nie da rady wjechac.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:29  
Cytuj
ech tłuku. po to sa linie zeby celowac miedzy pomiedzy jedna a druga a nie stawac na nie. wjade i co mam sie przeciskac zeby wysiasc szpara czy drzwiami pasazera? w jezowym mozna stwac na sztorc pod gs-em jak lubicie. jesli cieciu tak parkujesz to sam masz kupione prawko za kiełbache i boczek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:37  
Cytuj
z tego co widac to wycelowali w swoje pola. a ty glabie jak nie potrafisz jezdzic to rob zdjecia i siedz i gnij przed kompem bo tyle pewnie potrafisz.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:45  
Cytuj
spokojnie panowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 21:55  
Cytuj
mada... nie goraczkuj się ! popatrz jak stoi ten czerwony fiacik RST ?!? on nie wjechał na linie co? wybiórcza spostrzegawczość.... ale jakie oburzenie?!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 22:03  
Cytuj
ferenc - fiacik stoi ok miedzy jedna a druga linia. poza tym nawet gdyby zboczyl z kursu to ma maly gabarycik i nie byłby zawalidrogą w przeciwieństwie do RNI-JEZOWE którzy nauczyli sie parkować w "polach". Tylko pamietaj jeżewski to nie pole - to parking tu są pewne zasady!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
piszesz tak o rni a rst wcale nie jest lepsze wczoraj gosc z jedno kierunkowej skercal w lewo i to bez kierunku z prawego pasa to ze macie swiatla w stalowej woli to nie znaczy ze umiecie jezdzic bo stalowa wola to betonowa wioska!!!!!!!!11


HA HA wiocha to NISKO! u nas nie ma ULICY TOROWEJ ! weźcie wszystkie wieśniaki z NISKA po co wchodzicie na STALOWE MIASTO skoro to BETONOWA WIOCHA ĆWOKI !! HA HA HA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 22:46  
Cytuj
po prostu mi was wszystkich żaaal ! JAK MOŻNA robić taką AFERĘ z jednego zdjęcia które zrobił jakiś ZIOMEK co ledwo zdał prawko?!;/ YYYYYYYY nie czaje was! wiadomo każdy na każdego lubi najeżdżać
! ale dajcie sobie siana ! R N I .. I... R S T takie same błędy robicie ! gdyby ktoś ze stalowej mieszkał w nisku to by było że z RST nie umieją jeździć ! a że mieszkacie "W MIEŚCIE " No to nie znaczy że możecie KOZACZYĆ!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Fakt, RNI często przesadzają z fantazją, ale i nie jeden RST też przesadza...

Chciałbym podziękować pani z RNI, która dzisiaj w południe przepuściła mnie na pasach koło pksu ;)


A ja chciałby pogratulować debilowi z RNI który dzisiaj,koło Lux-a na Okulickiego omal nie zabił swoim "opelem" facetki na przejściu,jak też pani Kierownicy ,na "niskowych" blachach,parkującej przedwczoraj na miejscu dla niepełnosprawnych przy Biedronce w Rozwadowie.Widocznie zazdrosci uprawnień.Niech pogada z debilem z "opela" to jej to załatwi.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 00:44  
Cytuj
Ludzie te pasy wymalowane są w celach orientacyjnych po to by łatwiej było parkować kiedy parking jest nie zatłoczony!! Jak jest tłok, to skąd wiadomo, że ktoś przypadkiem nie stoi krzywo lub okrakiem na linii, dlatego, bo nie było innego miejsca z tymi 20cm po obu stronach żeby się jakoś wydostać z samochodu. Ja RST nie bronię kierowców z RNI, tylko domagam się zdrowego rozsądku!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 01:01  
Cytuj
zdrowy rozsadek umiech

jezdzimy jak umiemy, luuub jak nas nauczono umiech

kaleczymy jak umiemy , luuub nas nie douczono umiech

jezdimy jak umiemy , bo tak nam pasuje umiech

jezdzimy jak umiemy , i TO O NAS SWIADCZY umiech

pirat, głąb, lamus, laik, kulturalny, cierpliwy, miłośierny umiech

niech kazdy dopasuje do siebie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 13:16  
Cytuj
Pisząć ze RST jezdzi jak RNI, ze niczym sie od siebie nie roznimy bo RST tez robi błędy poprostu obrazacie ucywilizowanych driverów z kultura osobistą.

Większosc z nas czasami w soboty znajduje sie w okolicy ulicy Okulickiego, wystarczy postac 10 minut i poprzygladac się jak radza sobie RNI. Ja ostatnio doszlam do wniosku, ze powinni miec zakaz wstępu w sobote do Stalowej Woli, szczegolnie w okolicy targu. Bazar w Rudniku tez działa, droga prawie taka sama więc po co robic z siebie błazna za kólkiem i niszczyć uklad nerwowy innym - przystosowanym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 13:48  
Cytuj
aż żal dupe ściska, miałaś wypadek stłuczke czy coś współczuje bo to nic przyjemnego, nie znam szczegółow i dokladnej genezy tego zajścia ale po komentarzach widac że Ty uwazasz ze winy nie ponosisz w nawet najmniejszym stopniu (mowie tu o jezdzie na tak zwanym ogonie - moim zdaniem ALBO sie zachowuje bezpieczna odległość od auta za ktorym jedziesz albo go WYPRZEDZASZ i tyle Ty chyba wybrałas cos pomiedzy)skoro jestes taka święta idź załóż babce sprawe cywilna umotywuj to tym ze masz uraze do prowadzenia (lęk strach wstręt) a kierować musisz, umów sie z adwokatem ze jezeli przegrasz to nie pobierze honorarium a jesli wygrasz to wtedy zajmie pewną cześć a nie tutaj piszesz smęty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 17:36  
Cytuj
jak mozna obrazic wsioka ktory dopiero kilka lat mieszka w wielowsi a pochodzi z okolicznej wioski a kultory osobistej nie ma nawet nabytej wiekszosc z was cale godziny spedza na sobotnim rynku do tego jeszcze z babcia i dziadziem takich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 22:53  
Cytuj
Ha bójcie się RST jezyk Znam wielu "Koni trojańskich" jeżdżących RNI z tablicami RST smiech2 A I RST w RNI, też potrafi krwi napsuć :/

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 01:14  
Cytuj
Risto88, naucz sie czytac ze zroumieniem bo grozi Ci analfabetyzm funkcjonalny.

Ja nie wjechalam niku w dupe, TYLKO W LUSTERKU WSTECZNYM WIDZIALAM JAK ZA CHWILE WJEDZIE MI TIR, KTÓRY LEDWO WYCHAMOWAŁ!
A RNI nic dziwnego nagle bez sygnalizacji zatrzymało sie na jezdni bo mobilefone zadzwonil, juz mi sie niechce wyjasniac w kazdym badz razie RNI powinno jezdzic nietylko do kosciola...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 01:15  
Cytuj
wtf? zazwyczaj rozumiem ale tego nie zrozumialamumiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 01:20  
Cytuj
CYTAT
jak mozna obrazic wsioka ktory dopiero kilka lat mieszka w wielowsi a pochodzi z okolicznej wioski a kultory osobistej nie ma nawet nabytej wiekszosc z was cale godziny spedza na sobotnim rynku do tego jeszcze z babcia i dziadziem takich


nie chodzi tu o to kto z wielowsi a kto z aglomeracji wsi i tak dalej, ale zasady nalezy przyswajac i starac sie byc kulturalnym na drodze, spojrzec wystarczy na rozwinięte miasta, ludzie maja doskonałą kominikacje miedzy soba nawet prowadzac auto i nie tylko mimikę i rece do tego wykorzystują ale przedewszystkim sygnalizatory w które wyposażone sa samochody....czy to naprawdę tak dużo???

Rni stwarza zagrożenie, gdyby tak nie było... nie powstawały by tego typu tematy, jak grzyby po deszczu.
Niby nisko tak blisko stalowej, to juz można rzec prawie stalowe bo dzieli nas zalediwe 10 km, ale jakos TSA, rt, RTA nie robia sobie takich jaj. No panowie i panie, zdrówko! na syna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 02:40  
Cytuj
aspazjanka a gdzie ja napisalem ze wjechalas jej w dupe? zacytuj prosze pisalem o jezdzie na ogonie to inna sprawa
po drugie troche konsekwencji w tym co piszesz - najpierw piszesz ze zostalas drasnieta w zderzak czyli jakas "stluczka" byla (dodam ze wiem o co chodzi czyli z udzialem ciezarowki a pani na blaszkach RNI byla pośrednią przyczyną tego wg Ciebie - pisze bo znowu sie mi oberwie że analfabeta jestem) potem już piszesz że ciężarówka ledwo wyhamowała no ale dobra powiedzmy ze wiem o co chodzi ;)
.....
po trzecie piszesz cos tam o kulturze na drodze i mniemam że za taką siż uważasz tylko jakos tutaj tego nie bylo widać a żeby być kulturalnym na drodze to trzeba być w ogólnym znaczeniu kulturalnym...
swoją droga gratuluje tak celnego oka np. ze passat i coś tam jeszcze z tego i tego roku - szkoda że miesiąca jeszcze nie zdradzilasumiech
PS. nie będzie mi nikt analfabetyzmem grozil kto pisze WYCHAMOWAL przez CH i nie jestem wcale czepialski w tym momencie
i ja bym na tyle mial i przy okazji UDANEGO SYLWESTRA ŻYCZE WSZYSTKIM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 08:59  
Cytuj
madafaka i aspaazjanka wedle nowych przepisów rozpoznamy po zielonych listkach od now. roku
Miłej zabawy szczochy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 16:49  
Cytuj
http://img825.imageshack.us/i/zdjcie0002f.jpg/


Wszystkim śmiejącym się z niżańskich kierowców polecam to parkowanie pod Tesco. Zaznaczyłem pasy aby były widoczne ponieważ na samym zdjęciu marnie widać.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »