NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
RNI-zacznijcie sie bac!!,
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
http://img825.imageshack.us/i/zdjcie0002f.jpg/


Wszystkim śmiejącym się z niżańskich kierowców polecam to parkowanie pod Tesco. Zaznaczyłem pasy aby były widoczne ponieważ na samym zdjęciu marnie widać.


Endrju, no bardzo fajnie tylko dlaczego on jest na chodzie tzn jest odpalony, swieca mu sie swiatła
hahahahahhaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 17:53  
Cytuj
Bo są odblaskowe i flash był włączony? xD Jak nie rozróżniasz światła odbitego od światła emitowanego na tym zdjęciu to radzę udać się do okulistyumiech

http://www.doaut.pl/foto.php?sub2=24b1cbc0245c61297be690a30b5e1ad2.jpg Przykładowy model lampy do tego auta.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
http://img825.imageshack.us/i/zdjcie0002f.jpg/


Wszystkim śmiejącym się z niżańskich kierowców polecam to parkowanie pod Tesco. Zaznaczyłem pasy aby były widoczne ponieważ na samym zdjęciu marnie widać.


Endrju, no bardzo fajnie tylko dlaczego on jest na chodzie tzn jest odpalony, swieca mu sie swiatła
hahahahahhaha



ASPAZJANKA

Jak sie kupuje prawko to o tym sie nie wie , jezeli chodzi sie na kurs to sie wie ze kazde auto ma jakis klosz odblaskowy.

Wez sobie latarke i przyswies na kazde auto z tylu to bedziesz widziec ze sie swieci.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 22:46  
Cytuj
Jeżusiu rozumiem że to świecenie latarkami to jakaś masowa wiejska zabawa po zmroku ? A co do kierowców z Niska to muszę stwierdzić że w moim przypadku wielu okazuje się na tyle kulturalnych iż o wiele częściej przepuszczają oni przechodniów na pasach, niż kierowcy ze Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 23:32  
Cytuj
jusek musicie się zdecydowac z tym oszołomem-prowokatorem super newsa o nizanskich chamach ta niby drasnięta ty niby trącnięta.
z wami wszystko OK?
moze nowe przepisy wam cos pomogą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 09:07  
Cytuj
wy dalej k...a swoje

powiem tak RNI nie umie jezdic ,
ale RST za h...a ni eumie parkowac!

LJA,LZA kojazy mi sie BMW i CALIBRA !!!
TSA, planeta !
RMI,RTA, tez planeta umiech
i leżaki Rl,,, k..a jak jest lezansk jezyk
RKL umiech planeta "wruuuuuuuuuuc" Arkadia umiech


i paru frajerow LBL umiech
oni dalej myśla ze są z lublina umiech

pozatym zero skojarzen umiech

dla pogodzenia was , sam jezdze czasami autem mojej na RNI umiech

i nikt nie trąbi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 13:36  
Cytuj
dla pogodzenia was , sam jezdze czasami autem mojej na RNI umiech

i nikt nie trąbi umiech
[/cytat]

to chyba jestes dobry w tym co robisz ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 15:32  
Cytuj
Jak stalowa wchłonie nisko skończy się ta bitwa na tablice ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Bo są odblaskowe i flash był włączony? xD Jak nie rozróżniasz światła odbitego od światła emitowanego na tym zdjęciu to radzę udać się do okulistyumiech

http://www.doaut.pl/foto.php?sub2=24b1cbc0245c61297be690a30b5e1ad2.jpg Przykładowy model lampy do tego auta.


wiesz Andrzej szkoda mi Cię, tracisz czas na wstawianie zdjęć lampy i tak widac ze zdjęcie zrobione było specjalnieumiech gdybym miala fotografowac parkowanie RNI nie starczyloby mi czasu na inne rzeczy. Lewi jestescie i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 20:22  
Cytuj
aspazjanka jak już się wyżalilaś to napisz jak sie incydent z tym "jednoczesnym wyhamowaniem ciężarówki a zarazem draśnieciem w zderzak"(hehe) skończył, bo aż jestem ciekaw ....byli panowie sierżanci z drogówki czyście sie dogadali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
aspazjanka jak już się wyżalilaś to napisz jak sie incydent z tym \"jednoczesnym wyhamowaniem ciężarówki a zarazem draśnieciem w zderzak\"(hehe) skończył, bo aż jestem ciekaw ....byli panowie sierżanci z drogówki czyście sie dogadali?


po pierwsze to nie żalę się, żalš się to wdowy na cmentarzu.

to miał byc taki delikatny apel do RNI zeby zdali sobie sprawe z tego ze nie potrafiš się odanależc w nawet tak mało ucywilizowanym miescie (czy wielowsi jak kto woli) jak stw.
ja opisalam przypadek, jeden z wielu, który mnie poirytował, zachowalam tym razem spokój...ostatni raz.

Pozdrowienia w Nowym Roku zyczę wszystkim a specjalne zyczenia trybienia tego co sie dzieje na ulicy życze serdecznie wszystkim driverom z Niskaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 13:09  
Cytuj
No tylko "miastowi" RST jak przyjadą do Niska to potrafią tylko na zakazach jeździć, mówie o ulicy koło suchojada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 16:08  
Cytuj
marmagula
a jak ku...a u was sie da inaczej ?

tamta krzyzowka + ulica, dawno powinna byc zmieniona !
na "normalną" !

widziałaś/es znak ???
bo ja po 15 latach ......
po raz 1szy, bo nowy umiech
i mi sie w oczy rzucił umiech

aa i kierowcy ZMKS, to tez ze stalowki ??
bo jednego widziałem :0
ktory tam cioł pod prad umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 16:38  
Cytuj
z tego co ja pamiętam ta ulica dawniej była "normalna" w sensie dwukierunkowa ale teraz jest dom handlowy zaparkować też gdzies trzeba więc dobrze że jest jednokierunkowa, poza tym ZMKS też musi stamtąd jakoś wyjechać a gdyby byla normalna to sobie tego nie wyobrażam byłby jeden wielki paraliż
Moim zdaniem w nisku są wiele większe problemy wymagające zmiany chociażby skręt z ulicy tysiąclecia w glowackiego (zwłaszcza jadąc w kierunku rzeszowa)gdzie jako kierowca skręcający w lewo musisz się wychylić maxymalnie w prawo żeby nie spotkac się z "TIREM" ścinającym ostro zakręt, kwestia jest jeszcze taka że po prawej stronie ktoś tam mieszka i sobie tuj nasadził one już sa wysokie i kompletnie nic nie widac, wiem że każdy u siebie na podwórku może robić co chce ale to troche komplikuje sprawe, ponadto nawet jak skrecasz w prawo tez mozesz sie spotkac z tirem który przekracza ostro oś jezdni...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 19:41  
Cytuj
No a tam dalej na wyjeździe z 11 listopada, pod górke to też znaku nie widziałeś ??? No chyba ze cudowni kierowcy z RST mają specjalne przywileje i nie musza stosować sie do znaków, a tak wogole to polecam iść do dobrego okulisty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »