NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Krawcowa - suknie ślubne - szukam, Szukam dobrej krawcowej, która odszyje mi suknie ze zdjęcia.
Posty: 5
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 20:55  
Cytuj
Witam.

Szukam dobrej krawcowej, która odszyje mi ze zdjęcia suknie ślubną Genova firmy Pronovias. Byłam już u Pani w Nisku na Warchołach i na ulicy Oklulickiego w Stalowej, ale nie jestem zbyt przekonana. Może któraś z Was szyła też suknie "ze zdjęcia" i zechce się podzielić opiniami ?umiech
Będę wdzięczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 20:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 23:21  
Cytuj
Witam!
Moja koleżanka szyła suknię w salonie na Okulickiego, obok pizzerii Da Grasso, na wzór San Patricka i była bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 23:46  
Cytuj
Dobra krawcowa jest w hotelu stal tylko teraz nie pamiętam jak się nazywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 00:21  
Cytuj
Słyszałam, że dobrze szyją w Violeqe na Okulickiego, co sobie kto wymyśli,ja mam ślub w październiku i też rozważam szycie sukni z katalogu,wiec odwiedzę wszystkie salony i zobaczę co proponują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 09:02  
Cytuj
W hotelu Stal byłam wczoraj, ale okazało się, że Pani się przeniosła gdzieś na Siedlanowskiego. Ktoś wie może gdzie dokładnie?
Powiedzcie mi czy za uszycie tej sukni (link poniżej) krawcowa powinna brać aż(?) 1600 zł ? Wydawało mi się że będzie taniej. Jeśli nie znajdę tańszej krawcowej to chyba będę szukała używanej...
http://www.bestb(...)ova.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 16:27  
Cytuj
jeżeli zrobi to dobrze zgodnie z twoimi oczekiwaniami to1600 złjest ceną do przyjęcia .musisz jednak pamiętać aby wszystkie ustalenia zrobić przy pierwszej rozmowie inie zmieniać zdania pod koniec szycia

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »