NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Oliwia Lamch przegrała walkę z rakiem,
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
a np. taka hipoteza: rodzice wiedzą, że dziecko umrze - jednak zbierają $ bo myslą, że tym psoosbem się wzbogacą.

Nie możliwe ?

mordują ludzie innych dla pieniędzy, zabijają żony, braci - czy jest to niemozliwe w tym pzrypadku ? Więc należy zadbac by te pieniądze zostały spozytkowane - a nie tylko skladac kondolencje.



mam nadzieje ze bedziesz musial - nie, nie mam jej - ja sobie nie wyobrazam stac nad grobem mojego 4 latka - MYSLCIE COKOLWIEK k....

posluchaj i mysl http://www.youtu(...)L2rz04pU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 08:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a np. taka hipoteza: rodzice wiedzą, że dziecko umrze - jednak zbierają $ bo myslą, że tym psoosbem się wzbogacą.

Nie możliwe ?

mordują ludzie innych dla pieniędzy, zabijają żony, braci - czy jest to niemozliwe w tym pzrypadku ? Więc należy zadbac by te pieniądze zostały spozytkowane - a nie tylko skladac kondolencje.



mam nadzieje ze bedziesz musial - nie, nie mam jej - ja sobie nie wyobrazam stac nad grobem mojego 4 latka - MYSLCIE COKOLWIEK k....
A wiesz co to jest nadzieja nie oceniaj i nie wypowiadaj się bo jesteś pustak głąb i nie rozumiesz nic kretynie.Bolą cię pieniądze prostaku !!Oni ci je dadzą jeszcze ci dołożą tylko zwróc im córkę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 09:07  
Cytuj
pier....ony ZUS razem z NFZtem. Po co nasze szkładki skoro i tak decyzja o naszym leczeniu zależy od PANÓW DYREKTORÓW. jestem pweiwn tego że gdyby Oliwia otrzymałą pieniądze na leczenie pół roku temu, to na wiosen mogła by siębawić z dziećmi w piaskownicy.... BANDA DECYDENTÓW. rozjebać ZUS, rozjebać NFZ. Dyrektorzy ..... QRWA

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 09:10  
Cytuj
iii co wtedy ?
OFE ? (stamtad kase) (czy prywatnie)
czy co
rozjebac umiech
a pomysł na cos lepszego ?

bo wQrwia mnie taka frajernia !

czysty totalny burak aka prawdziwek polski!

sorry ale ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 11:38  
Cytuj
A jest na tym forum jakiś jeden, który jest w temacie i wie na czym polegał problem leczenia na co były te pieniądze, na kiedy ta Oliwka miała termin operacji, gdzie miała być ta operacja?

Na razie to widzę tylko lament i pieprzenie od rzeczy. Jedni o kasie inni jak to im przykro, jeszcze inni najlepiej to rozwalić cały system bo zmarło dziecko.

jest tu choć jedna osoba która zna temat i może udzielić odpowiedzi na takie pytania:
- Gdzie miała być operacja?
- Ile miała kosztować?
- Kto miał ją operować?
- Jaka miała być ta operacja, na czym miała polegać?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
A jest na tym forum jakiś jeden, który jest w temacie i wie na czym polegał problem leczenia na co były te pieniądze, na kiedy ta Oliwka miała termin operacji, gdzie miała być ta operacja?

Na razie to widzę tylko lament i pieprzenie od rzeczy. Jedni o kasie inni jak to im przykro, jeszcze inni najlepiej to rozwalić cały system bo zmarło dziecko.

jest tu choć jedna osoba która zna temat i może udzielić odpowiedzi na takie pytania:
- Gdzie miała być operacja?
- Ile miała kosztować?
- Kto miał ją operować?
- Jaka miała być ta operacja, na czym miała polegać?

Tu masz wszystko
http://oliwialamch.blog.onet.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 15:48  
Cytuj
Szanowni Panstwo!
W momencie gdy rozpoczelismy zbiorke
pieniedzy na leczenie Oliwci bylismy
bardzo zaskoczeni ze jest tyle ludzi
o dobrych sercach i jestesmy bardzo
wdzieczni za pomoc choc i tak nie udalo
sie nam uratowac naszego aniolka.Teraz
gdy czytamy wszystkie komentarze jest nam
bardzo przykro ze niektorzy uwazaja
ze wzbogacilismy sie na chorobie naszej
coreczki.Osoby ktore pisza te bzdury nie
maja pojecia co przezylismy przez caly rok
choroby Oliwci i co przezywamy teraz kiedy
odeszla.
Pieniazki ktore zebralismy przekazemy
na chore dzieci.Dajcie nam troche czasu
bo dopiero wczoraj pochowalismy
nasze dziecko.........


Dziekujemy


Rodzice Oliwci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 08:30  
Cytuj
... to się nazywa ludzka ciekawość umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2011r. 13:58  
Cytuj
Byłam na oddziale onkologicznym w Centrum Zdrowia Dziecka, trzeba tam być aby zobaczyć ogrom tragedii, walki o życie wszystkich dzieci jakie tam przebywają. DZiękuję Wam , że miałam możliwość poznania Was, Waszego najcudowniejszego Aniołka. Ta mała osoba tak wiele mnie nauczyła ....empatii , pokory do życia, ... dzieleniem się z tymi którzy bardziej potrzebują niż ja.... jestem jej wdzięczna , że pojawiła się w moim życiu. Do końca moich dni będzie w moim sercu, dzięki Oliwii stałam się lepszym człowiekiem.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

Sylwia z Warszawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2011r. 17:05  
Cytuj
Brawo Rzeczoznawco. Z okazji Nowego Roku z całego serca życzę ci, aby te pieniązki jeszcze tego miesiąca trafiły do ciebie na leczenie twojego łba. A kiedy juz podzielisz losy Oliwki pomyślimy co dalej z nimi zrobic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2011r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
chwila smutna niewątpliwie. Współczucia dla rodzny.

Ale dlaczego o jednej oliwi mówi pół podkarpacia, podczas gdy na samego raka umiera setki tysiecy dzieci o których nigdy nikt nie mówi, nie pisze artykułów itp. Na drogach ginie tyle dzieci i co ?
A tu jakies pospolite ruszenie ...

mi juz niedobrze od tej oliwki ...


ta wypowiedz nie jest niedojrzala jest hamska,jezeli kogos nie spotkala taka tragedia to nie jest w stanie jej zrozumiec,ale niech uwaza bo moze kiedys go to spotka i w tedy komus innemu moze byc niedobrze...ludzie co wy wypisujecie...
Niech administratorzy usuwają takie niedojrzałe wypowiedzi, bo sądze ze tylko niedojrzałość tym kieruje. Jak chcesz wiedziec co z pieniędzmi podejdz do jej rodziców i zapytaj.

Wiec ze choroba nie wybiera i niewykluczaj ze nie moze dotknąć kogoś z Twojej rodziny ( czego Ci nie zycze) być moze w tedy zrozumiał byś sens korzystania z kazdej, realnej pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 00:17  
Cytuj
edit : .....

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 08:16  
Cytuj
Czy modowie StalowegoMiasta potrafią kasować, zamykać tematy tylko i wyłącznie, które "szkodzą" ich wizerunkowi, którego w sumie nie mają...:]

To że użytkownicy nie mają za grosz szacunku do drugiego człowieka, nawet w obliczu takiej tragedii to jakoś mnie nie zaskakuje... ale czy Wy nie macie za grosz rozumu, żeby ten topic, zamknąć a najlepiej usunąć...

bez pozdrowień Foxy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »