NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Oliwia Lamch przegrała walkę z rakiem,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 14:49  
Cytuj
To kara za zdradę narodu. Gdyby mieszkali w Polsce, do choroby mogłoby w ogóle nie dojść! Jeśli nawet, lekarze wykryliby ją szybciej. Przypominam - nie znamy dotąd czynnika rakotwórczego. Polacy zawsze będą czuć się gorzej od innych. Nie tłumaczmy się brakiem pracy.

Jesteś idiotą. Idiotą popkultury.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 14:49  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Popkultura nakazuje, aby nie pytać o sprawy finansowe w takich sytuacjach. Wolno wyłącznie składać kondolencje i pójść posłusznie na pogrzeb, żeby się pokazać. To przesądy i zabobony! Życie toczy się dalej i trzeba podejmować działania, aby uniknąć w przyszłości tak przykrych wydarzeń. Co do kasy - to jest istotne - skąd wiem, że rodzina tego nie przepije albo ktoś z ich znajomych nie wyjedzie na Wyspy Zielonego Przylądka na wczasy na kilka lat albo nie przehula w McD?

Nie dałem grosza na leczenie. Planowałem dać, ale brak danych o podjętych działaniach i bieżącego zapotrzebowania na fundusze zniechęcał mnie do inwestycji. Poza tym - brak zbiórki pod kościołami, tylko czekali na forsę na koncie.

CYTAT (Sz******)
Zmarła 29 grudnia w stalowowolskim szpitalu.
Ach tak. Tam ją dobili. W pierwszej kolejności do szpitala powinien zajrzeć prokurator.

CYTAT (Sz******)
Przypomnijmy, że Oliwia zaczęła chorować w styczniu. Wtedy jeszcze mieszkała z rodzicami i bratem w Anglii, gdzie cała rodzina Lamchów wyjechała za chlebem.
To kara za zdradę narodu. Gdyby mieszkali w Polsce, do choroby mogłoby w ogóle nie dojść! Jeśli nawet, lekarze wykryliby ją szybciej. Przypominam - nie znamy dotąd czynnika rakotwórczego. Polacy zawsze będą czuć się gorzej od innych. Nie tłumaczmy się brakiem pracy.

Jestes żałosny daje głowe ,że jesteś mądry tylko przed kompem .
Szkoda słów by komentować wypowiedzi takich pojebów jak ty.(na dużą litere nie zasługujesz)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 15:04  
Cytuj
"Nie dałem grosza na leczenie. Planowałem dać, ale brak danych o podjętych działaniach i bieżącego zapotrzebowania na fundusze zniechęcał mnie do inwestycji. Poza tym - brak zbiórki pod kościołami, tylko czekali na forsę na koncie." Zastanów się tylko człowieku co ty pier*** gdybyś tylko chciał wpłacić pieniądze to byś je wpłacił, ponieważ nawet w szkołach zbierane były pieniądze, ale wystarczyło się przejść i mieć chęć niesienia pomocy. Mało tego na każdym telebimie w Stalowej Woli, (zarówno na ulicznych, jak i w autobusach) wyświetlane były między innymi numery konta, na które można było przelać pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Popkultura nakazuje, aby nie pytać o sprawy finansowe w takich sytuacjach. Wolno wyłącznie składać kondolencje i pójść posłusznie na pogrzeb, żeby się pokazać. To przesądy i zabobony! Życie toczy się dalej i trzeba podejmować działania, aby uniknąć w przyszłości tak przykrych wydarzeń. Co do kasy - to jest istotne - skąd wiem, że rodzina tego nie przepije albo ktoś z ich znajomych nie wyjedzie na Wyspy Zielonego Przylądka na wczasy na kilka lat albo nie przehula w McD?

Nie dałem grosza na leczenie. .



Ciebie najmniej powinno to interesować, nie wspomogłeś to zamknij ryja z takimi pytaniami. Apeluje do kogoś z SM aby usunął wszystkie takie wypowiedzi. Smark nie widzi powagi sytuacji.

Andrzejek oczywiście ze chorzy wymagającego leczenia otrzymają pomoc, tylko ze wykonanie zabiegu na odpowiednim sprzecie czeka ich często kolejka, ewentualnie własna kieszen i wizyta w prywatnych gabinetach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 16:57  
Cytuj
Andrzejek oczywiście ze chorzy wymagającego leczenia otrzymają pomoc, tylko ze wykonanie zabiegu na odpowiednim sprzecie czeka ich często kolejka, ewentualnie własna kieszen i wizyta w prywatnych gabinetach.

Nie wiem dokładnie jakiego leczenia wymagała ta mała ale jeśli nie wchodził w grę przeszczep to nie ma kolejki jeśli życie tego dziecka było zagrożone. Dlatego nie rozumiem co się stało.
A jak by chodziło o życie mojego dziecka to na pewno bym nie czekał na "lepszy sprzęt". Każda sekunda jest ważna jeśli chodzi o życie. Dlatego nie rozumiem dlaczego czekali i do czego czekali u jakiego lekarza, w jakiej klinice czy szpitalu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 17:14  
Cytuj
dla tych co się tak bardzo boją o zebrane pieniądze, rodzice Oliwki zapewnili ze przekaża je dla potrzebujących dzieci ktore są chore, swoją drogą mentalnośc niektorych ludzi mnie przeraża :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 17:51  
Cytuj
Podejrzewam że zawsze tak jest że jak zbierane są pieniądze na leczenie danego dziecka i ono umiera to pieniądze te nie zostają u rodziców zmarłego dziecka tylko muszą być one przekazane na potrzeby innych chorych także chorych dzieci

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek oczywiście ze chorzy wymagającego leczenia otrzymają pomoc, tylko ze wykonanie zabiegu na odpowiednim sprzecie czeka ich często kolejka, ewentualnie własna kieszen i wizyta w prywatnych gabinetach.

Nie wiem dokładnie jakiego leczenia wymagała ta mała ale jeśli nie wchodził w grę przeszczep to nie ma kolejki jeśli życie tego dziecka było zagrożone. Dlatego nie rozumiem co się stało.
A jak by chodziło o życie mojego dziecka to na pewno bym nie czekał na \"lepszy sprzęt\". Każda sekunda jest ważna jeśli chodzi o życie. Dlatego nie rozumiem dlaczego czekali i do czego czekali u jakiego lekarza, w jakiej klinice czy szpitalu?


Kto czekał? Rodzice czekali? Wiedziało o tym całe miasto i nie tylko ,poruszyli góry , a Ty uważasz ,że czekali ?
Na tą chorobe zapada w Polsce dosłownie kilka osób rocznie , wiec nie powinno dziwic nikogo ,że niema u nas sprzetu wartego ciezkie miliony euro.
Sprzętem takim dysponuje kilka osrodków na swiecie.
Uważasz, że dostać sie do takiej kliniki to takie "chop siup"
Życzę Ci byś nigdy nie musiał stawać przed takim problemem.
pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 21:25  
Cytuj
Mam nadzieję, że nie będę musiał nigdy stawać przed takim problemem. Zwyczajnie zadaje takie pytania bo nie mieści mi się to w głowie. Gdzie miała być wykonana ta operacja? To nie są złośliwe pytania. Po prosu chcę wiedzieć bo dla mnie to nie pojęte. Ktoś tu pisał że rodzice dziękowali za wpłaty i mówili, że mają już wystarczająco środków. Co więc poszło nie tak?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 22:12  
Cytuj
Andrzej, to są uroki nowotworu...
Dzisiaj jest lepiej a za godzinę kompletnie źle.. posiadając nawet ogromny majątek i lecząc sie w najlepszych klinikach na świecie z nowotworem można ale nie musowo koniecznie wygrać.. to paskudna choroba, poza tym widocznie taka była wola Boska a dla niego niema pieniędzy.. widocznie tak miało być.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 22:24  
Cytuj
rak jest uleczalny niemal w 100 % I fazie rozwoju o ile zostanie zdiagnozowany odpowiednio szybko . Im mija wiecej czasu tym gorzej. Zlosliwa odmiana wersja choroby to juz inna historia ale medycyna zna i szczesliwe zakonczenia jak przypadek pewnej pani z Torunia - byla w ktoryms z programow talk show, dostala raka piersi , pozniej miala przerzuty do organow rodnych . Udalo sie jej przezyc , bo miala szczescie, dobrego lekarza , wola Boga badz wszystko sie polaczylo w calosc . Wykrywalnosc raka w Polsce jest najnizsza sposrod wszystkich panstw UE - raport KE i nowotwor ma byc glowna przyczyna umieralnosci Polakow.

Nie warto juz sie spierac , dziewczynka umarla i zaden genialny wywod nie przywroci zycia. Szczerze wspolczuje rodzicom, nie wyobrazam sobie bolu jaki musza przezywac i nikt chyba nie wie dlaczego tak male dzieci umieraja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 22:29  
Cytuj
Ciarki mnie przechodzą jak czytam te komentarze "mondrych" małolatów,którzy nie maja chyba dzieci .. i niestety serca,ani szacunku do człowieka!!!!
Co za brednie wypisujecie,że miałem przelać pieniądze ...ale ???????

My wpłaciliśmy na konto znaczną sumę pieniędzy,ale ani przez mysl mi nie przeszło co teraz zrobia z tymi pieniędzmi rodzice!
Jesteście tępakami i s****mi wypowiadając sie w ten sposób.
Teraz sie utwierdziłam w przekonaniu,ze w większości na tym forum to gówniarze z IQ nie przekraczającym temperatury powietrza na zewnątrz!!!

Moje 10 -cio letnie dziecko na wieść o śmierci małej Oliwki popłakało sie rzewnymi łzami,mimo że to była obca osoba, a wiecie dlaczego??? Bo całą swoja nagrodę za wyniki w szkole przekazało na ratowanie małej Oliwki,która była troszkę starsza od jej siostry!!!
Postanowiła pomóc,bo nie chciałaby NIGDY!!!! ,żeby taki okrutny los spotkał jej siostrzyczkę!!!!

Dla mnie jest to niepojęte jak można komentować w ten sposób!!Pomódlcie sie za małą,aby "tam" było jej lepiej,jej rodziców,by byli silni i za siebie,bo nikt nie wie co go czeka!!!

Szlag mnie trafił,po przeczytaniu tych waszych "wypocin" i chorych wypowiedzi.

Do Siego Roku,aby takich tragicznych zdarzeń było jak najmniej!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 22:52  
Cytuj
Proponuje zamknąć ten topic... z szacunku dla rodziny ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 23:24  
Cytuj
Temat do zamknięcia. Nie odwrócimy procesu martwicy komórek w organizmie Oliwki ani jej nie wskrzesimy. Przynajmniej nauka na obecnym etapie rozwoju nie zna metod przywracania ludzi do życia.

CYTAT
rak jest uleczalny niemal w 100 % I fazie rozwoju o ile zostanie zdiagnozowany odpowiednio szybko
Najważniejsza jest profilaktyka. W historii Oliwki czytamy, że angielscy lekarze nie rozpoznali choroby. To na co ją leczyli???

Obecnie społeczeństwo chce wszystkie szkoły po prostu "zaliczyć" po najniższej linii oporu. Później lekarze zapominają teorię albo nie umieją jej połączyć z praktyką. Ot polski zacofany system szkolnictwa.

Pomyślmy, jak więcej nie dopuścić do takiej sytuacji i jak skutecznie leczyć nowotwory. Na portalu kopalniawiedzy.pl wielokrotnie czytałem o innowacyjnych metodach, głównie laserowych, choć bywają nietypowe (terapia genowa, środki pomocnicze). Wszystko przed nami - to duże wyzwanie dla polskich inżynierów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 00:32  
Cytuj
Wy głąby i durnie prostaki zastanówcie się co piszecie .Ta rodzina przez ostatni rok przeszłą tak wiele ,że nie życzę nikomu ,może tylko głąbom co piszą banialuki .NIE PISZ NIC JAK MASZ PISAĆ BZDURY .z skąd sie biorą tacy ludzie jak ci co piszą bzdury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 00:38  
Cytuj
CYTAT
Podejrzewam że zawsze tak jest że jak zbierane są pieniądze na leczenie danego dziecka i ono umiera to pieniądze te nie zostają u rodziców zmarłego dziecka tylko muszą być one przekazane na potrzeby innych chorych także chorych dzieci
TOBIE DEBILU DADZĄ TE PIENIĄDZE O TO SIĘ MARTWICIE DEBILE .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 00:43  
Cytuj
Wychodzą hieny stalowowolskie martwią sie pieniędzmi a nie tym że rodzice stracili dziecko ,brat siostre dziadkowie wnuczkę .Nie chce mi sie czytac tego co piszecie rzygać się chce .Jesteście puści i żałośni ,TROCHĘ WSPÓŁCZUCIA I WYROZUMIENIA WSTYD MI ZA WAS!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 01:05  
Cytuj
CYTAT
To kara za zdradę narodu. Gdyby mieszkali w Polsce, do choroby mogłoby w ogóle nie dojść! Jeśli nawet, lekarze wykryliby ją szybciej. Przypominam - nie znamy dotąd czynnika rakotwórczego. Polacy zawsze będą czuć się gorzej od innych. Nie tłumaczmy się brakiem pracy.

Jesteś idiotą. Idiotą popkultury.
GŁĄBIE I DEBILU ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 10:05  
Cytuj
aska20101, mogę cię o coś prosić? "wycisz się" umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 11:44  
Cytuj
a np. taka hipoteza: rodzice wiedzą, że dziecko umrze - jednak zbierają $ bo myslą, że tym psoosbem się wzbogacą.

Nie możliwe ?

mordują ludzie innych dla pieniędzy, zabijają żony, braci - czy jest to niemozliwe w tym pzrypadku ? Więc należy zadbac by te pieniądze zostały spozytkowane - a nie tylko skladac kondolencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 12:25  
Cytuj
Ludzie dajcie już sobie spokój nie macie z czego sensacji robić;/

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 12:34  
Cytuj
Nikt nie robi sensacji

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
Nikt nie robi sensacji

Jak nikt nie robi to po co wogóle powstał ten temat i jak już powstał to jeszcze te głupie wypowiedzi;(

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 00:17  
Cytuj
CYTAT
a np. taka hipoteza: rodzice wiedzą, że dziecko umrze - jednak zbierają $ bo myslą, że tym psoosbem się wzbogacą.

Nie możliwe ?

mordują ludzie innych dla pieniędzy, zabijają żony, braci - czy jest to niemozliwe w tym pzrypadku ? Więc należy zadbac by te pieniądze zostały spozytkowane - a nie tylko skladac kondolencje.

Ty chyba z PISu jestes.
Teorie spiskowe - OGARNIJ SIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 08:36  
Cytuj
zamknijcie temat najlepiej skasujcie !!!! - skonczcie bzdurne wypowiedzi - trzeba bylo zobaczyc to cierpienie rodzicow, rodziny i innych - slow brak wiec koniec z tym co wiekszosc nawet sobie nie wyobraza i juz !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »