NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
31 grudnia - 1 stycznia,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 18:05  
Cytuj
Socjologiczny przykład zbiorowej choroby afektywnej dwubiegunowej. Corocznej smiech2

Dziś euforia, szczęście, zabawa, a jutro depresja, puste ulice, szarość, niespłacone kredyty i potłuczone szkło oraz boląca głowa. Jak robić, żeby w tym wszystkim nie uczestniczyć?

PS. A tak przy okazji mojego kolorowego avatarka jezyk

http://kobie(...)cja.html

Trzeba nie mieć kompleksów, żeby się przyznać, że się lubi lub słucha disco polo

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 18:05  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 18:16  
Cytuj
iść spać zażywając odpowiednią dawkę leków nasennych aby nie wybudziły Cię odgłosy?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 18:29  
Cytuj
Wyłącz TV, puść metalcore na maksa i zaraz po 1:00 idź spać umiech

Takie jest społeczeństwo - chleje przez kilka godzin, by dojść do stanu równowagi z bólem głowy przez kilka dni. Jeżeli pijesz - pijesz z wyboru, czy dlatego, że wszyscy piją i nie przystoi nie wypić za zdrowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 18:35  
Cytuj
Piję aby paść.
Padam aby wstać.
Wstaję aby pić.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Socjologiczny przykład zbiorowej choroby afektywnej dwubiegunowej. Corocznej smiech2

Dziś euforia, szczęście, zabawa, a jutro depresja, puste ulice, szarość, niespłacone kredyty i potłuczone szkło oraz boląca głowa. Jak robić, żeby w tym wszystkim nie uczestniczyć?

PS. A tak przy okazji mojego kolorowego avatarka jezyk

http://kobie(...)cja.html

Trzeba nie mieć kompleksów, żeby się przyznać, że się lubi lub słucha disco polo




Ale ty musisz być starym zgredem, że nawet Sylwester Ci przeszkadza.
Mimo wszystko najlepszego w nowym roku:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 19:10  
Cytuj
Ależ mi Sylwester wcale nie przeszkadza. Zastanawiam się jedynie nad zbiorową chorobą tych 2 dni jezyk
Czyż nie jest tak, jak napisałam?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Ależ mi Sylwester wcale nie przeszkadza. Zastanawiam się jedynie nad zbiorową chorobą tych 2 dni jezyk
Czyż nie jest tak, jak napisałam?



A co cię to obchodzi jak ludzie świętują nowy rok? Jedni w domach inni na imprezach.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:13  
Cytuj
Jest dokładnie tak jak napisałeś ! ! !
ale żebyśmy nie byli tylko krytykami to można wspólnie pokazać alternatywne wersje sylwestra.....

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
A co cię to obchodzi jak ludzie świętują nowy rok? Jedni w domach inni na imprezach.....



Następny kandydat na moderatora się znalazł. Wiecie co, stwórzcie sobie kółeczko wzajemnej adoracji, zróbcie listę zagadnień, o jakich można rozmawiać na tym portalu, ogłoście to publicznie i wszystko będzie jasne. Natomiast teraz odpowiem, że to co mnie interesuje to moja sprawa, a jeśli nie masz nic wnoszącego do tematu to nie pisz w nim.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:22  
Cytuj
To ty się teraz zachowujesz jak pseudo moderator. Można pisać tylko tak jak ty sobie tego życzysz. Każde zdanie odmienne jest złe i ty go nie przyjmujesz tylko krytykujesz. Odbiło ci?
Ludzie chleją co tydzień dla niektórych nie ma znaczenia czy to sylwester czy zwykły weekend. W sobotę piją do nieprzytomności a w niedziele maja kaca, a w poniedziałek zapychają do roboty. Tak jest nie od wczoraj.Niektórzy z tego wyrastają inni już nie potrafią żyć inaczej. Ale przypieprzać się do nich z tekstami pseudo socjologa? Porażka:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:27  
Cytuj
Poodbijajmy sobie piłeczkę, a co tam.
Nie kochaniutki, to mój temat, bo sobie go założyłam. Jeśli w ten sam sposób właziłabym w twoje tematy i pytała co cię obchodzi jakieś zagadnienie, wtedy mógłbyś nazwać mnie pseudo moderatorem. Mogę się przypieprzać do kogo chcę i o co chcę. Chyba, że już w międzyczasie zmieniono Konstytucję RP, ale nic o tym nie wiem.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:44  
Cytuj
podawajcie lepiej te alternatywne sposoby na sylwestra (jeżeli chcecie oczywiście)

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 20:45  
Cytuj
Myślę, że prywatka jest najlepsza, ale bez alkoholu i bez przeginania pały, jeśli chodzi o godziny nocne. Trzeba pobawić się z umiarem, wyspać, aby jutro był taki sam dzień jak dziś umiech

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »