NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Remanent w sklepie z odzieżą używaną, jak to zrobić?
Posty: 1
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 21:47  
Cytuj
Witam! Proszę o pomoc jak zrobić remanent w sklepie z odzieżą używaną. Towar kupuję na kg a sprzedaję na sztuki i nie wiem jak sobie to wszystko wyliczyć.Czy mam ważyć np spodnie odzielnie, bluzki oddzielnie itd? Dodam jeszcze, że jestem na ryczałcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2011r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 01:25  
Cytuj
Rozliczasz się chyba w/g ryczałtu, bo tak wskazuje Twój sposób rozliczenia podatkowego.
- W ogóle nie rozumiem Twojego pytania - czy to jest nowy przejaw "kacowego zaćmienia noworocznego" ?? - Życzę Tobie wszystkiego najlepszego w obecnym roku, więcej bystrości i dużo ...
niższych cen dla klientów ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 13:11  
Cytuj
Viceroy jakiś Ty mądry,a nie rozumiesz pytania.Jak się grzecznie ktoś pyta należy grzecznie odpowiedzieć lub nie zabierać głosu jak się nie ma pojęcia.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2011r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Witam! Proszę o pomoc jak zrobić remanent w sklepie z odzieżą używaną. Towar kupuję na kg a sprzedaję na sztuki i nie wiem jak sobie to wszystko wyliczyć.Czy mam ważyć np spodnie odzielnie, bluzki oddzielnie itd? Dodam jeszcze, że jestem na ryczałcie.


Witam.

Z tego co mi wiadomo to wygląda to tak; (być może coś się pozmieniało)
Jeśli jesteś na ryczałcie robisz remanent w cenach brutto. Jeśli kupujesz odzież na kg i sprzedajesz na szt. to zważ cały towar jaki masz na stanie i pomnóż go przez kwotę (za kg) po jakiej nabywałeś/aś towar przy ostatniej dostawie.

.. tak na marginesie pytanie; nie masz umowy z biurem rachunkowym na prowadzenie księgowości? koszt ok. 150zł miesięcznie a myślę, że warto zainwestować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »