NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
klub NNN,
~~mamamia
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 10:09  
Cytuj
lokal może i fajny ale kelnerki oszukują jak tylko się da...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 16:09  
Cytuj
Mam pytanie umiech Orientuje sie ktos czy w NNN sa nadal wieczory z karaoke ? Kiedys wiem ze cos takie bylo. Prosze o sensowne odpowiedzi umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gda2
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
są, a ze ścian spogląda na nas StaloweMiasto umiechok

 
 
 
 
~~bywalec
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 18:29  
Cytuj
Czesto bywam w NNN i nik mnie nigdy nie oszukal,obsluga jest spokook,a karaoke na razie nie ma,moze powroci kiedys,lokal miesci sie w pierwszej trojce stalowowolskich lokali,tak trzymac!!!

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 18:44  
Cytuj
a pozostała dwójka z trójki to jakie ?

 
 
 
 
~~mrrr;p
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 02:14  
Cytuj
nie wiem jak w nn ale w piatki teraz w maxie sa wieczory karaokesmiech2zianie

 
 
 
 
~~Sarkozy
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 16:39  
Cytuj
Wiocha!!!smiech2

 
 
 
 
~~Narkozy
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Wiocha!!!smiech2


i piwo z deka drogie, 7 zeta za szklankę to troche przesada zaklopotany

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 20:52  
Cytuj
przynajmniej nie chodzą tacy jak Ty, którym szkoda 7zł na piwo, a tacy to zazwyczaj małolaci.
W żadnym lokalu nie ma tak miłej obsługi, pełna kulturka.

 
 
 
 
~~imprezowicz
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
przynajmniej nie chodzą tacy jak Ty, którym szkoda 7zł na piwo, a tacy to zazwyczaj małolaci.
W żadnym lokalu nie ma tak miłej obsługi, pełna kulturka.


akurat w tym lokalu zero kultury, nie dość że piwo drogie to na ostaniej imprezie zgubiłem kurtkę i telefon placze

 
 
 
 
~~Bloger
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 22:51  
Cytuj
Obsługa już nie taka jak na początku, naprzyjmowali takich dzieci z "budek z hamburgerami" i klasa lokalu spadła na psy. Właściciel chyba nie wie tego że dobry barman, czy kelner to wizytówka lokalumlotek

 
 
 
 
~~Bebi
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
Obsługa już nie taka jak na początku, naprzyjmowali takich dzieci z \\\"budek z hamburgerami\\\" i klasa lokalu spadła na psy. Właściciel chyba nie wie tego że dobry barman, czy kelner to wizytówka lokalumlotek


Mówisz o tym \"szczurku\" z Bajer Baru?:szok:

 
 
 
 
~~Bloger
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 12:30  
Cytuj
Taaaak, teraz robi przekręty w NNN. smiech2

 
 
 
 
~~ehhh
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 12:32  
Cytuj
piwo chyba 6zl kosztuje ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 14:06  
Cytuj
nie wiemzgadzam sie kelnerz beznadzieja glupkowaty usmiech na twarzy a na dodatek karty nie znaja. niewiem co w tym lokalu robia tacy kelnerz. jeszcze tan gosciu szpakowaty nom stop za barem masakra
zdegustowany

 
 
 
 
~~fghfh
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:53  
Cytuj
akurat w tym lokalu zero kultury, nie dość że piwo drogie to na ostaniej imprezie zgubiłem kurtkę i telefon



I czyja to niby wina? Tylko i wylacznie twoja.

 
 
 
 
~~juh
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 16:43  
Cytuj
w nnn smierdzi. maja fatalna wentylacje. albo powinni ja poprawic albo zakazac palenia.

 
 
 
 
~~bywalec
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:30  
Cytuj
jak wam sie nie podoba to zawsze mozna zmienic lokal,polecam Europejską, tak i wentylacja dziala,i ładnie pachnie,i kelnerki są super,i ogolnie jest zajefajniegoodsmiech2

 
 
 
 
~~Bloger
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
jak wam sie nie podoba to zawsze mozna zmienic lokal,polecam Europejską, tak i wentylacja dziala,i ładnie pachnie,i kelnerki są super,i ogolnie jest zajefajniegoodsmiech2

Jeśli się już pretenduje do "najlepszych" i (niestety) najdroższych knajp, to w ich interesie jet to by ludzie czuli się komfortowo i po wyjściusciana niech się nie śmierdzi jak z Europejskiej. Prawda?

 
 
 
 
~~Bydle Wielkie
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 21:11  
Cytuj
A to NNN to co to jest? Ni to klub, ni Pub, ni Restauracja, ni Kręgielniazaklopotany

 
 
 
 
~~Quartz
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 22:03  
Cytuj
To jest bar chybanie wiem

 
 
 
 
~~thagos
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 09:16  
Cytuj
ja tam sobie NNN chwalę i na obsługę raczej nie narzekam; tak jak ktoś tu napisał: to jeden z lepszych lokali w S.W.

 
 
 
 
~~TDK
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 10:54  
Cytuj
Najdroższy nie znaczy najlepszy. No chyba że dla okolicznych "buraków"sciana

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:34  
Cytuj
TDK to wymień chociaż jeden lepszy lokal od NNN, napewno nie ma takiego w stalowej. Gdzie są kręgle, restauracja, i dyskoteka.

 
 
 
 
~~Logia
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
TDK to wymień chociaż jeden lepszy lokal od NNN, napewno nie ma takiego w stalowej. Gdzie są kręgle, restauracja, i dyskoteka.

Brakuje jeszcze panienek co to "lodziarkami" je nazywają, sklepu -typu- wszystko po 3 zeta, automatu z "balonami", darkroom'ów na szybki numerek itd. Oj brakuje jeszcze sporo, bab ze swojskimi jajami przy wejściu jeszcze brakujegood

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »