NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
dobry fryzjer, damski...
~~szinej
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 20:06  
Cytuj
gdzie znajde dobrego fryzjera w Stalowej Woli?co

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 20:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~światowiec
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 23:44  
Cytuj
L oreal i tylko Paryżok

 
 
 
 
~~MONIA
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 07:57  
Cytuj
W Centrum4...studio Visage ,naprawde polecam....bardzo miła i profesjonalna obsługaok

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 15:21  
Cytuj
Salom fryzjerski "VIVIA" Czarnieckiego 14, pytać o Kasie. Polecam umiech

 
 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W Centrum4...studio Visage ,naprawde polecam....bardzo miła i profesjonalna obsługaok


No z tym profesjonalizmem u tych pań fryzjerek to nie przesadzaj. Nie umieja ścinać i tyle!!!



Konkurencja nie śpi??uśmiech Ja również polecamumiech Jak dla mnie super ścinaja i tyleumiech


Widac zaglkadasz tylko tam. Albo sama pracujesz w tym zakladzie. Ja tam obok mieszkam i czesto przechodze i widze jakie tam pustki sa. A cale lato staly panie pred zakladem i kurzyly papierochy zamiast sie o klientow satarcjezyk

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 10:01  
Cytuj
kazdy ma swoje zdanie, ja mam swoje, w kazdym badz razie przez te "pustki" w sierpniu na pasemka musialam sie umowic na konkretny dzien i godzine. A co do palenia, to ciesze sie ze wszystkie pozostale fryzjerki w stalowej nie pala papierosow, gratulacjeumiech Ja jestem bardzo zadowolona z salonu Visage, chodza tam moje kolezanki i nigdy zlego slowa nie slyszalam, pozdrawiamumiech

 
 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
kazdy ma swoje zdanie, ja mam swoje, w kazdym badz razie przez te \"pustki\" w sierpniu na pasemka musialam sie umowic na konkretny dzien i godzine. A co do palenia, to ciesze sie ze wszystkie pozostale fryzjerki w stalowej nie pala papierosow, gratulacjeumiech Ja jestem bardzo zadowolona z salonu Visage, chodza tam moje kolezanki i nigdy zlego slowa nie slyszalam, pozdrawiamumiech

Wow to rzeczywiscie przezycie dla ciebie soro musialas sie umawiac. uśmiech szok. Proponuje ci inne salony odwiedzic, prawie wszedzie (o ile dobry salon) nie wejdziesz i z biegu nie zostaniesz obsluzona. Ja chodze od kilku lat do salonu gdzie jest tyle klientow ze na miesiac naprzod trzeba sie zapisac a na slubne nawet na rok wczesniej sie dziewczyny zapisuja zeby miec miejsce. Ale skoro w sierpniu sie musialas zapisywac to dla ciebie to na pewno przezycie. Ajesli chodzi o palenie to tam gdzie dziewczyny pracuja to nie ma czasu na godzinne stanie przed zakladem pracy. Mozna palic ale jak sie ma klientow to nie robi sie tego tak czaetso jak na Centrum4mlotek

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 22:23  
Cytuj
Ja scinam w Rozwadowie u Pani Anetki to jest salon fryzjerski tam gdzie dawniej byl sklep zoologiczny od Stalowej jak skrecisz w lewo to naprzeciwko kiosku ruchu jestem bardzo zadowolona mozesz umowic sie na telefon jak nie chcesz czekac bardzo mila mloda osoba i scina bardzo dobrze .Polecam

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 17:55  
Cytuj
czasami wlasna zona jest dobrym fryzjerem, jak masz pretensje to nie masz wtedy dalekookgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~vivi
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Ja scinam w Rozwadowie u Pani Anetki to jest salon fryzjerski tam gdzie dawniej byl sklep zoologiczny od Stalowej jak skrecisz w lewo to naprzeciwko kiosku ruchu jestem bardzo zadowolona mozesz umowic sie na telefon jak nie chcesz czekac bardzo mila mloda osoba i scina bardzo dobrze .Polecam


masz może jej nr?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:23  
Cytuj
a męski fryzjer? To którego polecacie?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 22:30  
Cytuj
podaje nr do P Anetki do Rozwadowa015 642-59-46

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 08:27  
Cytuj
Hehe
Ale nakręcacie się ja jestem łysy i fryzjera mi nie potrzeba. Heheh
Powiem tak, że jeśli fryzjer jest dobry to ciężko się do niego dostać i takie ściemnianie że "panie są miłe i profesjonalne ale obecnie nie mają klientów" to mówi samo za siebie.
Moja siostra jest fryzjerem i jakoś nie narzeka na brak klientów.
Można powiedzieć że trzeba trochę wcześniej się umawiać. Jeszcze się nie zdarzyło żeby umawiała 2 klientów na jedną godzinę, ale jeśli jak ktoś tam pisał jedna "inteligentka" umówiła 3 osoby to ja takiej "babie" swoich włosów bym nie oddał (gdybym je miał) bo jeszcze zapomniałaby że już raz ścięła albo raz nałożyła coś i to już 2 godzina leci ;)

Więc uważajcie na takie internetowe polecenia ;)
Lepiej zapytać znajomych albo przetestować na własnej głowie ;)


PS moja łysina to cecha rodzinna facetów a nie wina siostry ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:47  
Cytuj
salon fryzfersko-kosmetyczny JOANNA ul. okulickiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 23:01  
Cytuj
Polecam nowo otwarty salon frzyjerski Ladies za halą targową tel.506434908good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2009r. 23:55  
Cytuj
Okulickiego 2 - tam gdzie kiedyś Lider był... tylko za cholere nie mogę sobie przypomnieć imienia kobietki... no... umie zrobić dobrze ;]

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W Centrum4...studio Visage ,naprawde polecam....bardzo miła i profesjonalna obsługaok


No z tym profesjonalizmem u tych pań fryzjerek to nie przesadzaj. Nie umieja ścinać i tyle!!!







racja,panie z tego salonu to zwykle wiesniary,ktore nie maja pojecia o tredach zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 20 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W Centrum4...studio Visage ,naprawde polecam....bardzo miła i profesjonalna obsługaok


No z tym profesjonalizmem u tych pań fryzjerek to nie przesadzaj. Nie umieja ścinać i tyle!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 23:51  
Cytuj
laska otrząśnij się!!pewnie nawet nie wiesz gdzie jest salon Visage i piszesz głupoty!!!
i wieśniarą to przede wszystkim jesteś Ty!!!
fryzjerki są miłe i sympatyczne, można pogadać i pożartować!!umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 21:34  
Cytuj
Mam pytanie ostatnio nie jestem zadowolona ze swojej fryzjerki, i chciała bym zmienić, interesują mnie pasemka i fajne ścięcie.Proszę o polecenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 21:56  
Cytuj
jeju znowu!! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 22:29  
Cytuj
Justyna z salonu Impression Polecam i ceny ma przystepne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 08:01  
Cytuj
masz może telefon do P.Justyny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 08:47  
Cytuj
Ludzie. Oczekujecie od fryzjera "fajnego ścięcia", doboru fryzury, po czym jesteście niezadowoleni. Fryzjer nie jest od tego !
To tak jak by od kowala wymagać malowania obrazu.

Za inwencję twórczą odpowiada stylista i takiego należy szukać. Pytanie czy są tacy w Stalowej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 11:08  
Cytuj
536309562

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »