NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie się ubezpieczyć ?, Pracodawca mnei nie ubezieczył !
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Czyżby nie czytali to żadni agenci ubezpieczeniowi?
prosze o konkretne oferty


A co masz pod linkiem przy moim poście? Liczysz, że ktoś będzie Ci OWU przepisywał? ;) Jasno i klarownie - konkretna oferta jest pod linkiem wyżej.
umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:28  
Cytuj

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:31  
Cytuj
A co masz pod linkiem przy moim poście? Liczysz, że ktoś będzie Ci OWU przepisywał? ;) Jasno i klarownie - konkretna oferta jest pod linkiem wyżej.
Wyslalem Ci wiadomosc na pw

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:32  
Cytuj
wiedźma czemu nie czytasz pw?umiech

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:47  
Cytuj
Gdyż ja niecierpliwa jestem i najpierw tu zaglądam. W międzyczasie puściłam info na @ ;)

Jak widać... wiedźma ze mnie wyszła ;)Chcialam dobrze, a wyszło na miotle ;)

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 23:01  
Cytuj
Dzieki, jak cos to sie odezwe..umiech

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 18:59  
Cytuj
Witam,wznawiam temat ponieważ szukamy pinie ubezpieczenia indywidualnego -niedrogo , chcemy się również zapisać i przepisać do OFE ale za kasę .Czy to jest możliwe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 10:58  
Cytuj
Jeżeli zajmujesz się "UBEZPIECZENIAMI NA ŻYCIE" to prosiłbym o przestawienie swojej oferty oraz korzyści jakie wynikają z korzystania z Twojej oferty.
Czekam na PW.

Kontakt również mile widziany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 12:54  
Cytuj
ludziki nie paczcie na opcje(też ważne) a haczyki ... ja miałem wypadek za granicą i popełniłem błąd nie dowiadując się co i jak przy ubezpieczeniu :/... gdy ów wypadek miał miejsce potrzebowałem operacji ubezpieczenie obejmowało pobyt w szpitalu oczywście w szpitalu byłem a wymóg by ubiegać się o odszkodowanie to minimum 3 dni :szok: i zwrotu było 0 zł zgon NW dotyczy tylko zejścia na miejscu jeśli zdąży dojechać karetka i trafisz do szpitala i tam zejdziesz dostaniesz (spadkobierca)0 zł ZERO !!!!!mlotek nie będę robił firmie kryptoreklamy ale ja za swój wypadek dostałem tylko zwrot za każdy % uszczerbku czyli wielkie G a ubezpieczony byłem ponad 8 lat

zanim podpiszecie umowę pytajcie o wszystko 3 razy jak ktoś powie wam ze czegoś nie wie olejcie go lub niech się dowie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
ludziki nie paczcie na opcje(też ważne) a haczyki ... (...)..


tu trzeba koniecznie przyznać rację.
Sama zajmuję się ubezpieczeniami i jak widzę z jakimi polisami klienci do mnie przychodzą to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Cena to nie wszystko - najważniejsze są warunki, bo jak już mamy wydawać pieniądze to z sensem, a nie na coś z czego nic nie wynika. A potem płacz i zgrzytanie zębów.

A co do życiówki (takiej pracowniczej), to notorycznie klienci nie wiedzą na co idą co miesiąc pieniądze z ich wypłaty. Nawet nie wiedzą w jakim towarzystwie mają wykupione ubezpieczenie.

umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 14:08  
Cytuj
CYTAT

tu trzeba koniecznie przyznać rację.
Sama zajmuję się ubezpieczeniami i jak widzę z jakimi polisami klienci do mnie przychodzą to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Cena to nie wszystko - najważniejsze są warunki, bo jak już mamy wydawać pieniądze to z sensem, a nie na coś z czego nic nie wynika. A potem płacz i zgrzytanie zębów.

A co do życiówki (takiej pracowniczej), to notorycznie klienci nie wiedzą na co idą co miesiąc pieniądze z ich wypłaty. Nawet nie wiedzą w jakim towarzystwie mają wykupione ubezpieczenie.

umiech


To z miłą chęcią posłucham Państwa porad jak się ubezpieczyć i gdzie by polisa nie była może najtańsza ale najlepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 14:29  
Cytuj
Przede wszystkim musisz mieć na to czas. Żeby porozmawiać o warunkach - agent nie jest chodzącą encyklopedią. Np jak ja czegoś nie wiem, to mówię, że się dowiem i to robię. Albo przy kliencie sprawdzam w owu jak jest taka potrzeba. umiech

Twoje pytanie Nowik jest zbyt ogólne. Podaj konkretną rzecz jaka Cię inetesuje, to odpowiem na tyle na ile mi wiedza pozwoli umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:04  
Cytuj
No właśnie opiszcie swoją propozycję - jakie jest lepsze ubezpieczenie indywidualne czy takie zbiorowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
No właśnie opiszcie swoją propozycję - jakie jest lepsze ubezpieczenie indywidualne czy takie zbiorowe?


Wg mnie indywidualne, które ma warunki zbiorowego. W tym wątku dodawałam link do jpg przykładowego produktu.
Concordia ma też dość ciekawą ofertę, ale wychodzi zazwyczaj drożej.

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »