NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Fotelik samochodowy --- jaki???,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 14:55  
Cytuj
Powiedzcie mi jakich fotelikow samochodowych dla dzieci uzywacie i jakie polecacie.
Wiadomo najwazniejsze jest bezpieczenstwo dziecka i na to zwrocilbym chyba nakwieksza uwage ale cena tez zeby nie byla z kosmosu.
Fotelik bez ISOFIXa wagowo od 9kg (dziecko roczne).
Jesli ktos ma do sprzedania to prosze o info na PW lub ewunieq_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 14:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 16:00  
Cytuj
A ja szukam takiego fotelika nosidelka dla 2 tygodniowego bobasa jak ktos ma w rozsadnej cenie to prosze o info na pw

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 17:13  
Cytuj
Witam!
Rok temu też stałam przed podobnym wyborem - jaki bezpieczny. Przecież bezpieczeństwo moich skarbów jest najważniejsze. Trafiłam na forum prowadzone przez ekspertów - polecam - wymienione są prawie wszystkie modele foteli, a co najważniejsze - dowiemy sie też czy pasują do określonego auta.

http://forum(...)owe.html

Nasz wybór stanął na Maxi Cosi Priori - z perspektywy czasu wiem, że to był doskonały wybór. Jest obszerny, wygodny, synek nigdy w nim nie marudzi. Fajnie rozklada sie do spania - i co najważniejsze - wystarczy na długo -, bo do ok 5 lat.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 08:52  
Cytuj
To może pomóc - bardzo dużo informacji.
Też planuję kupić -z tym, że większy - i naprawdę można tam znaleźć informacje, które pomogą w wyborze.

http://fotelik.info/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
To może pomóc - bardzo dużo informacji.
Też planuję kupić -z tym, że większy - i naprawdę można tam znaleźć informacje, które pomogą w wyborze.

http://fotelik.info/


Dla starszaka mam Cybex Solution S 15-36kg- nie był bardzo drogi a ma 4*. Synkowi sie podoba, chętnie w nim podróżuje, nie opada mu główka kiedy śpi.Rozklada sie minimalnie - ale dla starszaczka nie ma to juz tak wielkiego znaczenia jak u malucha.
Polecam równie gorąco co MC Priori.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 16:08  
Cytuj
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1609088

W stalowej woli możliwy odbiór osobisty więc odpadają koszty przesyłki.
Maja foteliki zarówno dla maluszków oraz większych dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 16:38  
Cytuj
Na tej stronie mają foteliki od razu z wynikami testów ADAC przy każdym modelu, a dodatkowo będziesz miał od nich do pomocy konsultanta na czacie. Ja od nich kupowałem takie urządzenie jak baza family Fix, która w moim przypadku montowana jest do modelu Cabrio Fix, ale z tego co widziałem to do innych modeli też może pasować, zresztą nie o to mi chodziło. Generalnie ten akurat sklep to ja Ci polecam, ponieważ sam mam z nim naprawdę pozytywne skojarzenia. Doradzają bardzo fajnie i tak po ludzku, nawet widać, że nie chodzi im o naciągnięcie na droższy model, tylko właśnie wybranie i doradzenie tego najodpowiedniejszego dla Twojego dziecka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2011r. 18:14  
Cytuj
Najlepiej kupiś fotelik w Anglii na ebay.co.uk są o połowe tańsze. Dwa lata temu sprzedawałem na Allegro Bebe Confort TT po 420zł a w sklepie byłu prawie po 800zł. Obenie naprzykład na ebay.co.uk
Maxi-Cosi Tobi Group 1 60-70 funtów
Bebe Confort Iseos TT max 60funtów
foteliki są ze zwortów lub klient nie odebrał przesyłki.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać konkretne aukcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 08:57  
Cytuj
Będę miał niedługo do sprzedania fotelik w klasie chyba to jest do 15-16 kg, bo przymierzam się do kupna większego.
Wybór padł na Maxi Cosi Air Protect za ok. 550 zł.
Więc jeśli ktoś byłby zainteresowany nabyciem to proszę o kontakt - zrobimy zdjęcia i itd., bo nawet nie pamiętam firmy.
Dziecko ma teraz 3,5 roku, a przesiadło się do niego jak miało ok. 1 roku.
Kontakt albo na PW albo wg danych poniżej.

Tel. 601 322 778,
15/6874931
Email: biuro_(at)_bezpieczne-zycie.pl


CYTAT
Powiedzcie mi jakich fotelikow samochodowych dla dzieci uzywacie i jakie polecacie.
Wiadomo najwazniejsze jest bezpieczenstwo dziecka i na to zwrocilbym chyba nakwieksza uwage ale cena tez zeby nie byla z kosmosu.
Fotelik bez ISOFIXa wagowo od 9kg (dziecko roczne).
Jesli ktos ma do sprzedania to prosze o info na PW lub ewunieq_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »