NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer MB,
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 22:07  
Cytuj
Co sie stalo z pracownia fryzur MB? Gdzie sa fryzjerki? Bylo tyle doswiadczonych pan a teraz chyba same uczennice? Moze polecacie jakiegos dobrego fryzjera bo cena sie nie liczy a efekt i zadowolenie TAK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 21:21  
Cytuj
Polecam Panią Ewelinę, pracowała kiedys w MB, później na chwilę wyjechała, ale znów pracuje od kilku miesięcy w MB

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 14:13  
Cytuj
Chodziłem prawie pół roku do MB, bo jak już się cenią, to i powinni nawet coś na głowie zrobić jak trzeba.

Co zauważyłem. Pan Marek nawija bez sensu, a robota się wlecze. Miały być dobre fryzjerki, a czułem się jakby mnie jakieś praktykantki z 2 klasy technikum fryzjerskiego strzygły.

I od razu mówię, nie jestem z konkurencji, jestem (byłem) po prostu klientem i moja działalność nigdy nie miała i raczej nie będzie miała związku z fryzjerstwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 22:53  
Cytuj
ja polecam salon top styl nigdy nie wyszlam z tamtad nie zadowolona

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 22:53  
Cytuj
ja polecam salon top styl nigdy nie wyszlam z tamtad nie zadowolona

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 08:06  
Cytuj
A gdzie jest salon top styl??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 10:02  
Cytuj
Top Styl jest na białych domach.Dla mnie bez rewelacji. Polecam salon pani Grażyny Trzuskot. Znajduje się on w wieżowcu na wprost pksu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
ja polecam salon top styl nigdy nie wyszlam z tamtad nie zadowolona

Tak tu się zgodzę. Długo szukałam fryzjera, gdzie jest fajna atmosfera, fryzjerka nie strzyże patrząc na zegarek bo następny klient. Fryzjerka z TopStylu, naprawdę o mnie zadbała, bym dobrze się czuła w salonie. Doradziła mi, redukcje fryzury na którą miałam ochotę, choć lekko nie pasowała do mnieumiech I obcinając, modelując wcale nie śpieszyła się bo inna pani czekała już w kolejce. Jestem zadowolona, tylko. No właśnie zawsze jest jakieś ale. Trochę mnie cena zdziwiła. Bo włosy mam krótkie i gdzie nie byłam u fryzjera za samo ścięcie i modelowanie, bez mycia płaciłam maks 25zł, a w TOPStyl no trochę więcej. To jest jeden ich mankament, ale myślę że abym była zadowolona, wolę wydać więcej niż później płakać.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 12:34  
Cytuj
troche wiecej tzn ile? chce sie wybrac do top styl- fryzure chce zeby mi doradzili - czy moge liczyc na ich profesjonalizm? wlosy mam poldlugie chce skrocic max do ramion. obciecie i modelowanie - jaki koszt?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 13:54  
Cytuj
Zaplacisz ok +/- 50zł. wiem to bo koleżanka z pracy u nich była i miała wlaśnie włosy połdługie i zapłaciła ok 52z

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 15:14  
Cytuj
A co myślicie o METAMORFOZIE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 21:39  
Cytuj
Ludzie co sie porobilo z pracownia MB tam same praktykantki ktore nie potrafia ostrzyc meśzczyzny gdzie jest stary personel pani Aga pani Dorotka ,taka niska pani Justynka ludzie czy one gdzies pracuje w stw?????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 21:47  
Cytuj
pani Aga jest w Metamorfozie z tego co sie orientuje a podobno Pani Justyna cos swojego otworzyla czy otwiera cos takiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »