NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Placek po węgiersku,
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2015r. 22:51  
Cytuj
W galerii Prima w prima kuchni jest bardzo dobry.cena standardowa czyli 15 z wołowinka. Pycha. Na prawdę idzie sie najesc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2015r. 22:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2015r. 23:38  
Cytuj
Powiem wam tak: mój mąż ma czujnik świeżości w brzuchu i jak coś jest nie tak, to 15 do 30 minut daje o sobie znać. I nie ma przeproś. umiech Po jedzonku w Primie nic mu się nie dzieje, a to dobry znak. Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Ostrzegam miłośników placków po węgiersku przed jedzeniem takowych w restauracji Słoneczna (przy wejściu do parku miejskiego). To "coś" nazwane w karcie plackiem po węgierku nawet koło niego nie leżało. Skupię się na samym sosie bo to kluczowy składnik. Mięso w nim zawarte było z gatunku nie jednego stworzenia, nie wiem z ilu i z jakich, ale mix konkretny. Wspomniane mięso posiadało tyle glutowatych przeszkód, że mój wszystkożerny pies by się zastanawiał czy to jeść. Sos papryki nie posiadał (przynajmniej na całej mojej porcji jej nie uświadczyłam), natomiast posiadał kminek i to w ilości hurtowej (albo "się sypło" albo kucharka go lubi). Przy każdym kęsie czuć tylko kminek. Kolor sosu blady brąz - coś jak jasny pieczeniowy, na pewno nic z palety czerwieni (brak papryki robi swoje). Jednym słowem dramat. Za te 14 zł smaczniejsze by było 14 suchych bułek.


Tam tak zawsze co imieniny ciotki mojego slubnego to impreza w tym lokalu no ona ma "za plotem" a on robi to samo zamawia placka po wegiersku niewiem chyba z nadzieja ze kminku braknie i wkoncu wolowina sie pojawi.. a za kazdym razem rozczarowanie mlotek

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
W galerii Prima w prima kuchni jest bardzo dobry.cena standardowa czyli 15 z wołowinka. Pycha. Na prawdę idzie sie najesc


Jadlem wczoraj! Nie powala, plus ze sos paprykowy z miesem wolowym a nie tlusta wieprzowina (troche barkowalo obrobki cieplnej mieso troche twarde), a sam placek do dupy a szkoda bo w sumie placki ziemiaczane to banalny przepis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
W galerii Prima w prima kuchni jest bardzo dobry.cena standardowa czyli 15 z wołowinka. Pycha. Na prawdę idzie sie najesc

Pyszny to on był jak w Kuchni Prima gotował Pan Konrad, teraz placek tam jest tylko dobry. Można by go nawet uznać za bardzo dobry, gdyby nie to, że ktoś niezbyt rozgarnięty postanowił polewać go keczupem i skutecznie zagłusza tym smak i zapach placka.
BTW, jakieś 2 lata temu zamówiłam placek po węgiersku z pizzerii Verona, ale z plackiem po węgiersku miało to tyle wspólnego, że polane było śmietaną. Reszta to: małe, sztuczne placki z torebki, sos smakujący głównie chemią (zakładam, że też jakiś torebkowy gotowiec), mięso z ... kurczaka :szok: Od tej pory nie eksperymentuję - placki po węgiersku robię w domu, a z pizzerii zamawiam tylko pizzę - przynajmniej wiem, czego się spodziewać umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 18:31  
Cytuj
Placki po wegiersku dobre robie ja☺gooddla siebie w domu i wiem co jem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 18:17  
Cytuj
Cztery strony o placku po węgiersku umiech Czysta kryptoreklama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2015r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Cztery strony o placku po węgiersku umiech Czysta kryptoreklama umiech


Temat założony dawno, ja go odkopałam, żeby nie zakładać nowego. Lokal najbardziej wychwalany niestety już nie istnieje :-(, ale nawet jak istniał to reklamy nie potrzebował. Natomiast antyreklama należy się plackom w lokalu o którym wspominałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 13:41  
Cytuj
Zdecydowanie polecam placki w Romie !!!! Pysznosci umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »