NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Renoma Stalowowolskiej Policji,
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj
Znajoma mojej znajomej znajdowała się wczoraj na przystanku autobusowym koło Staszka i do niej właśnie przyczepił się pijany gość.Później było już tylko gorzej.I znajoma zawiadomiła naszą kochaną policję-jakież było jej zdziwienie gdy na wołanie o pomoc nikt się tym nie zainteresował.Niebiescy to totalnie olali.Pytam po co wy jesteście? W normalnych krajach Europy policja ma za zadanie pomaganie ludziom a w Polsce to nadal jest strach przed niebieskimi Co o tym myślicie, czy wam też się zdarzyło podobnie.Czekam na komentarze.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 23:03  
Cytuj
taka jest cala policja zaklopotany, zamiast scigac takich oszolomow to przyczepia sie do babci ktora przechodzi przez jezdnie w niedozwolonym miejscuokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 23:13  
Cytuj
Znajoma mojej znajomej, bez "gluchy telefon" w nazwisku mowila, ze widziala jak na prystanku awanturowala sie pijana baba, jakis gosc chcial ja powstrzymac przed dewastacja wiaty, policjanci tez probowali ale babka nie dawala za wygrana, trzeba bylo ja do izby podwieźć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Wszawy Leoś
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 06:28  
Cytuj
A jedna znajoma mojej znajomej mówiła, że widziała UFO.....3m sie3m siegoodmlotek

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 18:47  
Cytuj
policja nie ma zadnej renomy, ja bym ta chora instytucje rozgonil na cztery wiatry i wtedy dopiero cos zbudowal nasza lepsza POLICJEokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:03  
Cytuj
Ta... prokuratorem zrobic prawdziwego, a za funkcjonariuszy dac 'ziomali' z bejsbolami... juz to widze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:12  
Cytuj
wystarczy dac policji uprawnienia takie same jak na zachodzie Europy lub w USA i bylby porzadek w kraju

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:12  
Cytuj
no i to jest rozwiazanie jestem ZA okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:30  
Cytuj
czy ja wiem czy faktycznie policja jest, aż tak znieczulona hm wydaje Mi się że trochę tu jest zamalowane jak naprawdę było, ponieważ zdarzyła Mi się sytuacja kiedy to ja byłam napadnięta o godzinie 22 nie daleko swojego bloku i policja natychmiast przyjechała a nawet nie jeden radiowóz a dwa Więc śmiem twierdzić że trochę sobie mieszkaniec pomalował tą sytuację.

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 19:31  
Cytuj
Jeszcze przed chwila pisales, ze wolalbys policje zlozona ze swoich ziomali a teraz chcesz jednak zachowania starej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Poreby
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 22:02  
Cytuj
Pozdro dla chłopakow z Popiełuszki hehe

 
 
 
 
~~dsfdsfsd
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 01:38  
Cytuj
CYTAT
taka jest cala policja zaklopotany, zamiast scigac takich oszolomow to przyczepia sie do babci ktora przechodzi przez jezdnie w niedozwolonym miejscuokgood

A chcesz zeby bacie samochod przejechal?

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 10:57  
Cytuj
Ale jak może babcie przejechać skoro siedzi z tyłu?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »