NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rachunki za prąd....,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 11:48  
Cytuj
Mam pytanie:
Czy da w jakiś sposób rade zmniejszyć wartości na tych zasranych "prognozowanych" rachunkach za prąd.
Dodam, że w zeszłym roku mieszkało u mnie na kwadracie więcej osób. Teraz mieszkam sam, a nie chcę płacić do przodu.
Może ktoś rozpracowywał taki temat i się podzieli jak się do tego zabrać, bo jak znam życie to w placówce pod Tesco będą mieli wszystko w dupie...

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 11:48  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 11:50  
Cytuj
Jedyne wyjście to poczekać na inteligentne liczniki, ale to jeszcze kilka latjezyk

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 12:05  
Cytuj
idziesz do intelignetnej placdówki k/tesco i mówisz że prognnoza zła i chcesz podac stan licznika ipłacisz za zzużycie realne. W byłym domu vprognoze zrobili tak sensownie że jest od roku 1000zł nadpłaty i cały czas prostujemy w ten sposób prognozy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 12:45  
Cytuj
rachunki za prąd są teraz koszmarem wielu z nas...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 12:51  
Cytuj
bo te prognozy to okant d... wytłuc. Po zamieszkaniu dostałem prognozy po 30-50zl bo nikt nie używał energii. po pół roku 300zł doplaty i w sumie do dzisiaj te prognozy kiepskie a mam stałe zzuzycie 150zł/2mce +/- 10zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 13:06  
Cytuj
też pałciłem wg. prognoz
ale po odczycie wyszło że dopłata wyniosła prawie sześć stów bez paru złotych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 19:58  
Cytuj
Wszystko to porypane,ale to nie wina energetyki u nas.Wieszacie psy na ludziach.Przerabiam ten temat często,ponieważ płacę kilka rachunków.Zbliża się termin płatności,spisujessz licznik,idziesz jak tu piszą koło Tesco,podajesz stan licznika i płacisz zużycie faktyczne.To wszystko,trzeba tylko ruszyć dupsko z domu,a nie pisać bzdury na necie.Chore jest to,że jako klient trzeba chodzić do dostawcy,który żyje z naszych pieniędzy,a nie odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »