NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet w okolicy starostwa,
Posty: 88
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 18:08  
Cytuj
Witam. Mam prośbe. Mieszkam w okolicy starostwa na ul. Podleśnej. Czy jest ktoś może kto mógłby za niewielką opłatą podpiąć mnie do netu? Np. jakas mała sieć z neostrady itp.W swoim laptopie widzę pare sieci i stąd moje pytanie. Interesuje mnie kierunek, (patrząc od strony starostwa) na automobilklub. Dzięki9 z góry za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 18:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:45  
Cytuj
przecież macie na siedlanowskiego ze starostwa hotspot, karta radiowa i masz za darmo internet ;-) co prawda mała przepustowość ale do gg i poczty wystarczy, o ile pamiętam to tam jest 128kb na użytkownika

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 23:08  
Cytuj
No właśnie, Tylko jest jeden problem, Mam okna w kierunku automobilklubu i do tej pory odbieram z odbicia. Jest z tym różnie, raz lepiej raz gorzej z naciskiem na gorzej. Zmiana lokalizacji anteny nie wchodzi w rachubę. Jedynie podpięcie się poprzez wi-fi do jakiegoś AP czy routera. Może ktoś o dobrym sercu pozwoliłby za niewielką opłata przyłączyć się do netu. Tym bardziej, że wokoło jest parę nadajników o dosyć mocnym sygnale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »