NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Restauracja SEZAM, co o niej sądzicie , RENIA
~~WENO
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 01:53  
Cytuj
cool girlHEJ RAZEM Z PARTNEREM PLANUJEMY WESELE I MYSLIMY O ,,SEZEMI'' CO WIECIE O TYM LOKALU I OBSLUDZE SLYSZALEM POZYTYWNE ZDANIA I NEGATYWNE . Z G
ORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
mod. tytuł j-r

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 01:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~Robinson
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 03:10  
Cytuj
ZeZAM? Wichura jak cholera... Wiocha jednym slowem. Śtućne kwiotki, obsługa niczym z chłopoków z "Disco Polo" , no i jedzenie jak u Pani Zosi z zapieckapotluczony

 
 
 
 
~~fredy
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
ZeZAM? Wichura jak cholera... Wiocha jednym slowem. Śtućne kwiotki, obsługa niczym z chłopoków z \"Disco Polo\" , no i jedzenie jak u Pani Zosi z zapieckapotluczony



gosciu ale pier...olisz lokal jest super i ma wysokim poziomie ,żarcie lux.

 
 
 
 
~~ZŹŻ
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 08:53  
Cytuj
Żarcie dobre, luksusowo ale troche drogo smiech2

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 09:49  
Cytuj
małe porcje...

 
 
 
 
~~weselnik
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 11:08  
Cytuj
Blichtr i pazłotko już zestarzałe. Styl - lata 80te. Chyba 90% wesel w RST odbywa się w tym lokalu. Wszystkie takie same. Sięgnij po cos bardziej oryginalnego, romantycznego, że by nie było obciachu przed ludźmi z Polski A. Tyle, że nie bardzo jest co. jakis czas temu byl jeszcze Zamek. Teraz trzeba by chyba najbliżej zaglądnąć do Sandomnie wiemierza.

 
 
 
 
~~neon
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
małe porcje...



GLUPIS !!!!!!!ALBO NIGDZ TAM NIE BYLES.zaklopotany

 
 
 
 
~~weselnik
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 13:13  
Cytuj
Proszę obrażaj mnie, nie zmienia to faktu, że byłem tam około 15 razy na ipprezach z okazji różnych uroczystości.
Z drugiej strony wygląda na to, że tobie nie zadrzyło sie byc nigdzie na weselu poza podkarpaciem.zdegustowany

 
 
 
 
~~weselnik
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 13:13  
Cytuj
Proszę obrażaj mnie, nie zmienia to faktu, że byłem tam około 15 razy na ipprezach z okazji różnych uroczystości.
Z drugiej strony wygląda na to, że tobie nie zadrzyło sie byc nigdzie na weselu poza Stalową/podkarpaciem.zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 13:39  
Cytuj
bylem tam i moje wrazenia sa srednie , poziom jak na stalowke moze byc , jedzenie jak ktos nie ma za wielkich wymagan tez dobre,ogolnie w ocenie od 1-6 ja bym postawil +4 jest to tylko moja opinia naraokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Tenio
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 14:44  
Cytuj
Wiocha do kwadratu, razem z Zośką babą ze wsi, zero gustu, ciągle to samo menu i obsługa taka sama tandetna jak i cały ten "moloch" postawiony wraz z ruskimi pirogami za... "hotełem":szok:

 
 
 
 
~~syzum
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 17:40  
Cytuj
ta 3 wesela naraz a wy się podniecacie DNO
jako gość spoko można wybierać w weselu jak lipa będzieok

 
 
 
 
~~XXXXXX
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 20:17  
Cytuj
cool girlO wypraszam sobie lokal jest ok zarcie bardzo dobre i wogule fajni kelnerzy tam pracuja a najbardziej ci dwaj bracia ten wysoko czarny i mniejszy troszke grubszy. NAJBARDZIEJ lubie jak mnie obsluguja sa mili widac ze yo jedna krew pozdro dla nich

 
 
 
 
~~jan
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 20:27  
Cytuj
sezam to jedno wielkie badziewie

 
 
 
 
~~Gina
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Wiocha do kwadratu, razem z Zośką babą ze wsi, zero gustu, ciągle to samo menu i obsługa taka sama tandetna jak i cały ten \"moloch\" postawiony wraz z ruskimi pirogami za... \"hotełem\":szok:



Masz rację Tenio, Wiocha ja chu.good

 
 
 
 
~~matura
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 09:34  
Cytuj
Nawet nikt u nich studniówek nie organizuje w przyszłym roku bo są drodzy.
Teraz na topie lokale w Janowie Lubelskim.
Chytry 2 razy traci.

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:08  
Cytuj
Buractwo jak cholera, przedmówca ma rację Hotel Królewski w Janowie Lubelskim jest super, wystarczy się przejechać i porównać lokale. Bełzaki myślą że wszystkie rozumy pozjadali, niech przejadą się do Janowa to im kopara opadnie. SEZAM idzie na ilość a nie na jakość.

 
 
 
 
~~bubi
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 08:30  
Cytuj
Wystrój Sezamu przypomina remizę strażacką z początku lat 90-tych,a jedzenie może być,chociaż nie wiem co powiedzą goście z Polski A.

 
 
 
 
~~renia
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 10:39  
Cytuj
hej dzieki za pomoc wiec sie zastanowie czy robic wesele w sezamie ja wiem sama po sobie ze tam jest jeden kelner nie mily na pewno jak bede robic wesele to nie bedzie on obslugiwal napakowany bladyn pozdro dla wszystkich3m sie
3m sie

 
 
 
 
~~Segi
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 15:21  
Cytuj
Ten blondyn, to dopiero Burok!:szok: I pseudo ciota podobno:szok:

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 12:15  
Cytuj
burak ze Żzaklopotanywirek i tyle

 
 
 
 
~~~~alien
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 19:04  
Cytuj
CYTAT

gosciu ale pier...olisz lokal jest super i ma wysokim poziomie ,żarcie lux.


Słuchajcie nie wiem jak obsługują przyjęcia weselne, ale ogólnie o lokalu mam złe zdanie. Często korzystam z różnych restauracji i innych lokali gastronomicznych i uważam, że w SEZAMIE:
- obsługa KIEPSKA (koles z utlenionymi wlosami - pozdrawiam) - Pamiętaj bez napiwku możesz zostać wyrzucony ;)
- czas oczekiwania - najdłuższy jaki można spotkać (nawet 1 godz. dla drugiego dania)
- wystrój - szkoda moich słów
- smak oferowanych dań: znośny, czasami Carpacio zamarznięte umiech

Sam oceń!!!

 
 
 
 
~~walwa
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 03:25  
Cytuj
do alien a jak bys chcial dostac carpacio z cieplej poledwicy hu..a wiesz a piedolisz lokal wpozio a jak chcesz dostac dobre jedzenie to trzeba poczekac to nie jest bar szybkiej obslugi wiec idz do baru kaprysu tam dostaniesz od reki dlamnie sezam ma dobre jedzenie tylko czasem bez dekoracji
ok

 
 
 
 
~~Suonko
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 17:53  
Cytuj
A Zośka dalej jedzie na szmacie w holu???good

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2009r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
cool girlHEJ RAZEM Z PARTNEREM PLANUJEMY WESELE I MYSLIMY O ,,SEZEMI\'\' CO WIECIE O TYM LOKALU I OBSLUDZE SLYSZALEM POZYTYWNE ZDANIA I NEGATYWNE . Z G
ORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
mod. tytuł j-r




NIE POLECAM !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »