NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Restauracja SEZAM, co o niej sądzicie , RENIA
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 08:00  
Cytuj
Byłem tam na 3 czy 4 weselach i było super. Obsługa 1 klasa i przedewszystkim dokładnosc - p oweselu lista ile kg czego zostało i co z tym robimy.

Każdy litr picia, każdy kg wędliny, zupy itp wszystko wyliczają. i pod tym względem dokładność super i cały czas kelnerki się krzątają pytając o herbatę czy kawę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 08:00  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 11:21  
Cytuj
Sezam jest przereklamowany
jadlam tam pierogi byly owszem smaczne ,ale ten rzeczony wspomniany kelner ;-( malo przyjemny jakis gburowaty ani "dziekuje" ani "czy smakowalo"
malo przytulnie , brak jakis fajnych oddzielonych miejsc gdzie moznaby we dwoje sobie porozmawiac jezyk

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
rzeczony wspomniany kelner ;-( malo przyjemny jakis gburowaty
malo przytulnie , brak jakis fajnych oddzielonych miejsc gdzie moznaby we dwoje sobie porozmawiac jezyk


i tu się zgadzam
mało przytulnie....
ale to jest restauracja a nie kawiarnia czy knajpka
ponadto cenowo nie jest tanio(może i lepiej)
nie wspomnę,że daleko od domku....
więc albo własnym samochodem (nic się nie można napić wtedy jezyk )
albo taxi(dochodzi koszt opłaty za dojazd cool )
także restauracja owa niezbyt nadaję się na intymne spotkania
a raczej na imprezy w wielkim stylu smiech2
choć u nas wydaje mi się są lepsze restauracje good

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 14:48  
Cytuj
zaoszczedzic mozna na taksowce urzadzajac romantyczny spacer do domku , w ten sposob nadrobimy brak intymnosci w lokalu ;-)
owszem to jest restauracja ale jakies przytulne kaciki dla dwojga bylyby rowniez na miejscu ,kazdy z nas chce troszke prywaty nawet w miejscu publicznym jesli ma ochote na chwileczke zapomnienia w towarzystwie kogos kochanego :cwaniak:

mi bardziej podoba sie Marcato pieknie urzadzone jedzonko smaczne , panie kelnerki bardzo mile, dbaja o konsumenta ,brak jeszcze niektorym profesjonalizmu ale to przyjdzie z czasem

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 17:01  
Cytuj
CYTAT

mi bardziej podoba sie Marcato pieknie urzadzone jedzonko smaczne , panie kelnerki bardzo mile, dbaja o konsumenta ,brak jeszcze niektorym profesjonalizmu ale to przyjdzie z czasem


a gdzie jest to Marcato?
może sprawdziłabym na wolnych dniach jezyk

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 17:40  
Cytuj
Marcato znajduje sie przy ul. Jana Pawla ,dawna Pokusa

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 21:48  
Cytuj
Byłem na weselu w Sezamie i ogólnie jestem zadowolony, jedyny minus jaki zaopserwowałem to skromne półmiski na stołach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »