NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Play,
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 10:30  
Cytuj
Powiedzcie mi użytkownicy Playa - czy warto jest przejść do tej sieci? Mam dobrą ofertę, mam kilka telefonow w innej sieci i powiem ze koszta obniżam o prawie połowę. To mnie nęci, ale powiedzcie jak z siecią, zasięgiem, internetem w telefonie? Z gory dzieki ;]

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 10:30  
Cytuj

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 10:45  
Cytuj
Jesli chodzi o internet w telefonie to w tych nowych taryfach ktore sa od kilku dni internet dziala zarowno na nadajnikach macierzystych play jak i plus


Co do zasiegu to telefon automatycznie przelacza sie z plus na play i na odwrot ja jestem zadowolony



http://telepolis.pl/news.php?id=20620


http://blogplay.pl/2011/02/taryfy-all-inclusive-czyli-play-bez-limitow/


http://blogplay.pl/2011/02/jak-wybrac/

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 11:06  
Cytuj
Dzieki

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 11:08  
Cytuj
ja też polecam jestem już trzeci rok i zero zastrzeżeń a jest dużo i tanio obecnie posiadam firmowa 75zł przez cały okres umowy 20% rabatu na abo i przez pierwsze 13m-cy 50%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 12:06  
Cytuj
Jeśli interesuje Cię duża liczba minut to polecam. Dodam, że minut, za które w dużej części płacą osoby do Ciebie dzwoniące - jest to pewna niedogodność. Jesli niezawodność zasięgu to odradzam. Zasięg lubi się gubić w najmniej oczekiwanych sytuacjach (w centrum Krakowa na przykład)
Ponadto zdarzają się sytuacje ze zbyt krótkim terminem na zapłatę faktury, ale to akurat da się z nimi załatwić.
Fakt można ustawić zasięg Plusa (polkomtela)z tym, że mało kto ma świadomość tego, że nie jest to pełnowartościowy zasięg, gdyż Polkomtel udostępnia odpłatnie tylko część swojej infrastruktury Playowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 12:14  
Cytuj
TomaszFM, jestem w Playu od tygodnia, wcześniej miałem numer w Plusie, który został przeniesiony. Ustawiłem zasięg na sztywno w Plusie. I muszę powiedzieć, że nie widzę żadnej różnicy w technicznej jakości połączeń pomiędzy tym co jest teraz, a co było wcześniej w Plusie. Nawet podczas jazdy wszędzie jest zasięg i nie zanika. Plus ma największy techniczny zasięg w Polsce. Również polecam Playa, bo darmo można gadać wewnątrz sieci korzystając jednocześnie z najlepszej infrastruktury w kraju, czyli Polkomtela. Plotki głoszą, że Polkomtel i P4 docelowo się wchłoną i będzie to jedna firma, albo jakaś spółka.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 12:29  
Cytuj
Skąd te informacje o ewentualnej fuzji?
Byłoby to ciekawe rozwiązanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 12:32  
Cytuj
Na jakimś portalu telekomunikacyjnym wyczytałem, że jakiś koncern z Danii czy Szwecji chce wykupić Polkomtela, a ten skandynawski koncern ma jakieś związki z P4.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 20:19  
Cytuj
obnizenie rachunkow o polowe, w to wierzę !!!
telefon w firmie z plus'a byl (a nawet 3telefony) 5 lat
jak przyszedl koniec kolejnej umowy to dali taka oferte ze smiech na sali
a play na dzien dobry 2,5 raza wiecej umiech (minuty, koszty, nowy model za 1PLN nie za 300PLN)

"...Ponadto zdarzają się sytuacje ze zbyt krótkim terminem na zapłatę faktury, ale to akurat da się z nimi załatwić."
jak nabardziej , zadzwonilem i "poprosilem" jezyk, ze nie zycz sobie rachunkow 2 dni przed terminem a i zdarzalo sie po, sprawe zalatwilem tak ze dostaje rachunki za potwierdzeniem odbioru, oczywiscie nic to nie kosztuje, dodam ze juz zaden nie dotarl puzniej niz 7 dni przed terminem platnosci jezyk

najgorzej mnie wpienialy dziesiatki smsow,z prosba o kontakt, zanim numer przeszedl do play
nawet plusa nie stac na to aby zadzwonic do klienta i przedstawic cos konkretnego !
najlepsza opcja umiech moja siostra tez uciekla z plusa, podanie zostalo wyslane o przeniesieniu numeru do play, nie zdazyla wyjsc z salony PLay'a juz byl sms z prosba o kontakt z plusem jezyk

osobiscie najgorszy zdzierca na rynku to ORANGE nie polecam !
ERA, olalem za dopisywanie numerow do bilingu (rachunku), do firm w polsce i zagraniaca o ktorych nie mialem nigdy pojecia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 18:00  
Cytuj
ja nie mialem problemu z zasiegiem jesli chodzi o krk takze dziwi mnie taka informacja. jedyny problem jaki jest z zasiegiem to okolice janowa lub. tam jest problem z zasiegiem zarowno play jak i plus, stw bez zarzutu dziala na 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RNI
RNI
RNI
Posty: 8
Dołączył: 15 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 18:34  
Cytuj
kolego zubr czy jakos tak
jestes ... ,...,...
nie bede Cie obrazal ale czytajac twoje wypowiedzi na tym forum zauwazylem ze wypowiadasz sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.jesli chodzi o ten temat to ktos wyzej napisal kompetentnie (mozna przestawic zasieg z play na plusa i wtedy zasieg jest naprawde dobry)oczywiscie na zasieg maja wplyw takie rzeczy jak telefon itp
za najwiekszy minus play uwazam to ze roznowy do play sa bardzo drogie.do innych sieci 29gr do play 79gr.ale z drugiej strony niech sie o to martwi ktos kto do ciebie dzwoni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:29  
Cytuj
widac ze RNI sie odezwalo jak jestes PO***** to twoj problem, mam 2 tel nokie n95 i se w995 jesli stac cie choc na jeden z nich to juz sie ciesz, mam abonament firmowa a w drugim tel mam playfresh. to ze ty ograniczasz sie do jednego tematu a mianowicie piasku w piaskownicy to nie znaczy ze inni tez. telefony automatycznie przemieniaja nadajniki play/plus ale akurat w rejonie o ktorym mowie anie nie dziala play ani plus bo znajomy ma tel z plusa i tez nie ma zasiegu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
za najwiekszy minus play uwazam to ze roznowy do play sa bardzo drogie.do innych sieci 29gr do play 79gr.ale z drugiej strony niech sie o to martwi ktos kto do ciebie dzwoni

To nie jest wina Play, że rozmowy są takie drogie, tylko zasiedziałych operatorów sieci minus, orżnąć i cholera. MTR dla w/w sieci wynosi 16,7gr, dla Play od stycznia 2011 to 32,5gr. Można sobie policzyć, ile wynosi "marża" operatora - dzwoniąc w obrębie W3: (29/16,7 - 1) * 100% = 73%. Dzwoniąc do Play: (79/32,5 - 1) * 100% = 143%. Dwukrotnie większa marża. A teraz najlepsze: zdecydowana większość ludzi uważa, że takie ceny są spowodowane chciwością Playa, a okazuje się, że rzeczywistość jest zgoła odmienna. To starzy operatorzy was dymają w przysłowiowe 4 litery, a tylko dzięki Play, który rozruszał skostniały rynek, nie jest to dymanie bez wazeliny. ;) Jako bonus podam ciekawostkę, że P4 jako chyba jedyny operator jest za zerową stawką MTR. ;)

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:34  
Cytuj
o i kilka ciekawych danych, ale z tego co slyszalem to UE ma uregulowac wlasnie te stawki i maja byc rowne do wszystkich sieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RNI
RNI
RNI
Posty: 8
Dołączył: 15 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:36  
Cytuj
panie zubrze.nie bede sie znizal do twojego poziomu i pisal co o tobie mysle.jak miara czloweka jest dla ciebie to jaki ma telefon,samochod skad jest itd to zycze ci powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:40  
Cytuj
niestety poziom rni mowi sam za siebie a moj poziom jest za wysoko dla ciebie i to ty nie masz pojecia o tym co piszesz w tematach, na forum pisze sie tak jak jest aby inni mieli prawdziwe dane a nie dane firm ktore zachwalaja swoje produkty, ogolnie zasieg play jest ok, kazda siec ma jakies "dziury" z tego co wiem to zadna siec nie ma 100% pokrycia. a jesli ktos chce sprawdzic zasieg to najlepiej kupic starter za 5zl i zobaczyc czy jest tam gdzie z niego kozystasz wydasz 5zl i zajmie ci to gora kilka godzin a moze duzo pomoc zanim podpiszesz umowe. ja mam play juz 2 umowe i jak narazie nie zamierzam zmieniac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 23:03  
Cytuj
Stawka MTR 32,5 obowiązuje w sytuacji w której ktoś z W3 dzwoni do Play. Z Twojej wypowiedzi wynika jakoby było odwrotnie.
W związku z tym Play jest nadal na lekko uprzywilejowanej pozycji, choc faktycznie różnice w wysokości MTR delikatnie się zmniejszyły, natomiast ceny połączeń z W3 do Play utrzymują się na tym samym poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 19:26  
Cytuj
No może faktycznie napisałem to trochę niejednoznacznie, ale zainteresowani i tak wiedzą o co chodzi. Co do uprzywilejowanej pozycji P4 względem W3 to jest to konieczne, gdyż w przeciwnym wypadku Play nie mógł by się rozwinąć. Starzy operatorzy bez skrupułów pożarliby go wykorzystując fakt, że oni mają już rozwiniętą infrastrukturę.

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 20:00  
Cytuj
ps czytalem gdzies o fuzji orange i era umiech
ciekawe co z tego wyjdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 20:02  
Cytuj
To nie fuzja Orange i Era tylko chcą powołać wspólną spółkę od sieci. Nie wiadomo, jak to rozumieć, czy będzie wspólna sieć czy wspólne maszty, a anteny osobne.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 23:03  
Cytuj
z tego co wiem to ere przejela niemiecka siec t-mobile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2011r. 22:42  
Cytuj
mam play od 3 miesięcy nie narzekam wręcz przeciwnie przedtem płaciłam 50 zł na miesiąc w mix a teraz mam o wiele więcej za 30 zł (abonament na 1 rok bez tel 49zł /2 + pakiet sms 5 zł ) mam 50 zł na koncie na rozmowy i sms + 100 min + 100 sms (pakiet sms)po wykorzystaniu wszystkiego liczy normalnie
a z fakturą nie zapłaconą przez 2 miechy masz light bo sie jeszcze nie czepili

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2011r. 23:36  
Cytuj
A twoi znajomi też są zadowoleni gdy muszą płacić podwójnie w swojej sieci za połączenia z tobą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 00:55  
Cytuj
madras
szczerze, a co mnie to k... ryba
ma sprawe zadzwoni umiech
w druga manke jak do ciebie by trza bylo placic podwujnie bo tak operator wymyslil
to co zmienil bys operatora, ze zwgledu na znajomych ?
śmiszne !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 08:38  
Cytuj
polecam Play !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »