NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szukam oszczędności czyt. ropa, ;-)
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 00:30  
Cytuj
Szukam oszczędności czyt. "ropa" ;-)
Jak ktos ma w nadmiarze tego "trunku" zapraszam na priv ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 00:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 10:42  
Cytuj
Przylaczam sie do tematu :-)))
A jak znam zycie to nie tylko i ja chetny bede.
Osobiscie kazda ilosc przygarne :-)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 11:58  
Cytuj
róznież przyłaćzam sie od tego.
każda ilośc kontakt priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 12:23  
Cytuj
tanio tzn po ile byście chcieli kupować? za litr?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 12:23  
Cytuj
A pomyśleliści chociaz przez chwile o tym iz to zwykle zlodziejstwo!!! ten po sprzedaje z pewnoscia okradl swojego pracodawce - a wy kupujac bierzecie w tym udzial - to karalne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 12:39  
Cytuj
Najlepsza i najtańsza ropa jest z ruskich tirów panowie smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Ozi
Ozi
Ozi
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 12:49  
Cytuj
Podjedź na parking dla tirów i spróbuj się dogadać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
A pomyśleliści chociaz przez chwile o tym iz to zwykle zlodziejstwo!!! ten po sprzedaje z pewnoscia okradl swojego pracodawce - a wy kupujac bierzecie w tym udzial - to karalne


nawet mnie nie rozsmieszaj, przy tych zarobkach i cenie paliwa to żadne przestępstwo, jak bym zarabiał godziwe pieniądze jak w innych krajach to uwierz tankował bym jak człowiek na Stacji....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 18:40  
Cytuj
Gratuluje poczucia humoru parszywy złodzieju - nic nie usprawiesliwia złodziejstwa!!!!
PS. A skoro mało zarabiasz przesiadz sie na rower

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 18:53  
Cytuj
Widzę, że wielu nie stać na diesla. To po co je kupowaliście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 19:03  
Cytuj
Po wypowiedziach niektórych osób widze, że polskie złodziejskie panstwo ma i bedzie sie miało dobrze. To ze ponad 50% ceny paliwa to haracz dla państwa to to juz nie jest złodziejstwo tak? niestey spora czesc spoleczenstwa woli byc dymana i powiedziec "przesiadz się na rower" taka wypowiedz to skrajny debilizm

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
"przesiadz się na rower"



Ktoś tak "powiedział"?

Jedź zatankować gdzie indziej skoro nasze podatki i akcyzę w Polsce uznajesz za jakąś wyjątkową.

http://www.e-pet(...)w-europa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 19:29  
Cytuj
Szukajcie "oszczędności" na forum. To "dobre" miejsce. Kierowcy tirów tu siedzą i chętnie ukradną swojemu szefowi kilka litrów ropy żeby pomóc jakiemuś forumowiczowi.

Co byście nie pisali i jakie tłumaczenie na to macie, pamiętajcie że to jest kradzież.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 19:39  
Cytuj
Jesli pubiczne potepienie zlodziejstwa nazywasz debilizmem - nie wiem w kim takim razie jestes ty ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 20:25  
Cytuj
Złodziejstwo w białych rękawiczkach


Obrazek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 20:36  
Cytuj
Tez bym kupil do ciagnika, ale nie zadnego opalu tylko rope okolo 100 litrow

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:02  
Cytuj
Ja jestem typowym Polakiem, tak jak powiedziałaś na tygodniu kradnę jestem zazdrosny, zawistny itd ale zawsze w niedzielę przed mszą ide do spowiedzi i się spowiadam z grzechów a zaraz potem grzeję do pierwszej ławyumiech. Dlaczego zołzo jedną rzecz nazywasz złodziejstwem a inna nie? Co podatek narzucony przez państwo to nie złodziejstwo? Gdyby Polacy godnie zarabiali nie uciekaliby się do takich praktyk.
Niestety Panowie jeśli ktoś ma źródełko to myslę ze ma dla siebie. Jak narazie dla mnie pozostaje bliska bo tam najtaniej...

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:14  
Cytuj
Jeżyk, nie ma się czym chwalić.
A co do tematu, to nie mieszaj polityki do tego. Nie ma wytłumaczenia dla okradanie własnego szefa. Złodziej będzie zawsze złodziejem niezależnie od sytuacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:26  
Cytuj
Dobra widze że zostałem złodziejemumiech Nigdy w życiu nie kupiłem na lewo litry paliwa no bo jak niby miałbym to wliczyc w kosztyumiech a propo spowiedzi t o była lekka ironia bo znam takich co tak robią. Od lat zatrudniam pracowników i im chyba dobrze płace bo mnie nie okradają ani nie odchodzą z mojej firmy więc zacznijmy moze od tego... Dajcie ludziom dobrze zarobić to i na stacjach będą tankować... dla mnie to proste i logiczne

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:27  
Cytuj
a może ktos wspomoże kierowce TIRa i odsprzeda mu rope bo sie nie zmieścil w normie "jazda po górach" bo pryncypaly twierdzą że Tirek 32 litry ma palic ,jak przepal to zlodziej. ps. kto kogo okrada? kierowca czy szef???????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:30  
Cytuj
wszyscy piszą o okradaniu szefa -jacy ci szefowie biedni nie stać ich na zapłacenie swojemu pracownikowi godziwej pensji tylko ochłapy 800 zł a sami jeżdzą dobrymi autkami i płaczą że zus-y duże płacą ale dobra fura musi być bo jak podjedzie czymś gorszym to ciułacz anie prezes firmy(ratuj dziada),wczasy za granicą bo w Polsce to robole jeżdzą ,to samo do naszego parlamentu i tym podobnym żyć z podatników można i naciągać ich jak gumę naco się da i dokąd sie da .Jak macie zapasy to kupujcie ile się da bo oni by się dwa razy nie zastanawiali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Dobra widze że zostałem złodziejemumiech Nigdy w życiu nie kupiłem na lewo litry paliwa no bo jak niby miałbym to wliczyc w kosztyumiech a propo spowiedzi t o była lekka ironia bo znam takich co tak robią. Od lat zatrudniam pracowników i im chyba dobrze płace bo mnie nie okradają ani nie odchodzą z mojej firmy więc zacznijmy moze od tego... Dajcie ludziom dobrze zarobić to i na stacjach będą tankować... dla mnie to proste i logiczne



Optymista, skąd wiesz że cię nie okradają? Przed chwilą jeszcze usprawiedliwiałeś takie zachowanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
wszyscy piszą o okradaniu szefa -jacy ci szefowie biedni nie stać ich na zapłacenie swojemu pracownikowi godziwej pensji tylko ochłapy 800 zł a sami jeżdzą dobrymi autkami i płaczą że zus-y duże płacą ale dobra fura musi być bo jak podjedzie czymś gorszym to ciułacz anie prezes firmy(ratuj dziada),wczasy za granicą bo w Polsce to robole jeżdzą ,to samo do naszego parlamentu i tym podobnym żyć z podatników można i naciągać ich jak gumę naco się da i dokąd sie da .Jak macie zapasy to kupujcie ile się da bo oni by się dwa razy nie zastanawiali.


Tu chodzi o sprzedaż zapasów, jak się je ma. Jak ktoś ma zapasy to już ich nie potrzebuje kupować. Chyba że jest chomikiem:-))))

Gdzie ty pracujesz że szef ci płaci 800 zł. na 3/4 etatu pracujesz? A może zwyczajnie nie masz pojęcia o tym co piszesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:45  
Cytuj
Andrzejek ta kwota jest przykładowa ja wiem co robię i ile mam za swoją pracę wołać więc nie cwaniakuj że cię stać na tak wiele zarabia się w stalowej mało a ceny są jakie są podejrzewam jak by ktoś sprzedawał tanio ty jesteś pierwszy w kolejce. bez urazy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
jak by ktoś sprzedawał tanio...


Jeśli tematem są "oszczędności" to może nie mylmy sprzedaży z handlem kradzionym towarem stanowiącym koszty zmienne firmy. Pracodawca aby utrzymać się na rynku odpowie obniżeniem kosztów stałych. Albo splajtuje i rodzaj kosztów będzie mu obojętny. Pracownikom raczej nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »