NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
150 zł za prywatną poradę lekarską!, Prywatna wizyta u urologa kosztowała mnie 150zł !
Posty: 6
Dołączył: 20 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 08:49  
Cytuj
Byłem ostatnio u urologa prywatnie w Stalowej Woli, wizyta kosztowała 150zł, jestem zszokowany, z tego co się orientuję to np. w Lublinie lekarz z kliniki z tytułem doktora prywatnie bierze 100zł albo w Rzeszowie tak samo, a tu w Stalowej Woli tak się cenią, dodam ze wizyta trwała około 10 minut, czy to nie jest przesada? Chciałbym żeby ktoś inny też wypowiedział się na ten temat, proszę o Wasze opinie w tej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 08:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 08:53  
Cytuj
Dlatego przed wizytą czasami lepiej zapytać o kwotę. Tym bardziej że w Stalowej Woli, poza drobnymi wyjątkami są same konowały.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 09:12  
Cytuj
szpital uniwersytecki UJ - 400 zl u profesora -> zeby ten byl laskaw ruszyc swoje szanowne 4litery i zbadac pacjenta. Czas badania do 10 minut. Zeby profesor operowal osobiscie , placi sie kwote od 2 tys .
Kazdy wie przeciez ,ze lekarz to najbardziej skorumpowany zawod w Polsce , a powszechna i bezplatna sluzba zdrowia to mit

Mirek ma racje co do lekarzy w stalowej. Wielu z nich widzi m.in woreczki zolciowe mimo ,ze byly wyciete 10 lat przed wizyta u doktóra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 13:44  
Cytuj
Bo amerykański lekarz, Ron Rosedale/ten od insuliny/ powiedział , że:
"Medycyna to nie nauka , to biznes".

Jak widać , nie pomylił się...

A przecież można - NIE CHOROWAĆ!
/nerki nie lubią chudzizny/nadmiar białka/ i nadmiaru potasu/

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 20:34  
Cytuj
Rozbój w biały dzień!!Ciekawe czy się doktorki z tego rozliczają??Tu skarbówka nie zagląda jak grabią skarb państwa,tylko zwykłego szarego kowalskiego ściga za wszystko .Czas to zmienić nie myślicie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 09:05  
Cytuj
Dlatego ta banda konowałów powinna być dawno sprywatyzowana.
Pewien jestem że wtedy co najmniej 30% lekarzy kopała by doły, bo do tego tylko się nadają.
Dobrze wiemy kto jest przeciwny najbardziej prywatyzacji Służby Zdrowia właśnie lekarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 11:43  
Cytuj
Dlatego WIEDZA Mistrza Jana jest tak blokowana.

Dla tych , którym nerki nie są obojętne:
http://www.jedzo(...)p?id=186

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Dlatego przed wizytą czasami lepiej zapytać o kwotę. Tym bardziej że w Stalowej Woli, poza drobnymi wyjątkami są same konowały.



z przykrością muszę się zgodzić z mirek777, część lekarzy w Stalówce oprócz noszenia głowy wysoko niewiele więcej potrafi ... :( tacy najchętniej zapisaliby pyralginę 2xdziennie jako leczenie ...

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 14:24  
Cytuj
co do kosztów wizyty u specjalisty - dr n.med. w Rzeszowie zapłaciłam 40,00 zł i to ON postawił prwidłową diagnozę, a nie lekarze ze szpitala w Stalówce, gdzie byłam "leczona" - smutna rzeczywistość ... :(

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 23 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 14:38  
Cytuj
Porządnych lekarzy nie ma w stalowej. Musiałem jeżdzić do Nowej Dęby lub Rzeszowa. Jedyna Pani Pieprzny jest ok.
co nie zmienia faktu, że lekarze to złodzieje i lekalne mafia.
a NFZ i polityka rządu zmierza do usmiercenia jak największej licczby ludzi zwłaszcza w starszym wieku! ...
płacę skłądki z pracy z działalności i tak musze chodzić prywatnie.. bo kolejko po 6 miesięcy.
Banda i idiotyzm...zarówno polityków jak i pazerność i spiskowość lekarzy!~!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »