NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakneblowany radny na sesji Rady Miejskiej, Czyli to co na stalowe miasto nie zobaczycie oficjalnie
~~CZUJNY
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 08:42  
Cytuj
Kiedy Janusz Kotulski włożył sobie w usta długopis, na stalowowolskiej sesji Rady Miejskiej zrobiło się spokojniej.
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Stalowej Woli przyjmowany był budżet. To najważniejsza decyzja, jaką co roku podejmują radni. Wiążą się z nią wielkie emocje. Przy podziale pieniędzy zawsze są problemy, bo każdy uważa, że dostał za mało.

Propozycję budżetu przedstawił prezydent Andrzej Szlęzak i radni nie mogli wiele namieszać w rozdziale środków. A niektórzy chcieli. Tym razem w roli les enfants terrible czyli "okropnych dzieci” wystąpili Maria Rehorowska i Janusz Kotulski. Radna nie mogła darować prezydentowi, że nie przeznaczył miliona złotych na wyremontowanie dawnego budynku Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół” w najstarszym osiedlu jakim jest trzywiekowy Rozwadów. Chciałaby, żeby tam powstał dom kultury.

MARUDNA RADNA

Radna tak marudziła, że cierpliwość stracił nawet przewodniczący rady Stanisław Cisek i zachęcał ja, aby dała spokój z tym tematem. Tym bardziej, że prezydent był nieustępliwy. Bo nie zamierzał wydawać pieniędzy na dom kultury, do którego potem trzeba byłoby dopłacać grubą forsę.


Janusz Kotulski natomiast dał koncert życzeń. Ale kiedy zaczął wyczytywać z kartki co chciałby zmienić w budżecie, prezydent wyszedł, a nieobecność prezydenta zawsze Kotulskiemu naruszała równowagę ducha.

BYŁ PRZECIW

Jego propozycje sprowadzały się głównie do przeznaczenia większych pieniędzy na sport, do budowy obwodnicy przez ulicę Przemysłową. Zwrócił uwagę, że rosną wydatki na muzeum, że za duże pieniądze pochłonęła modernizacja basenu.
A że żadna z jego propozycji nie została wprowadzona do budżetu, głosował przeciw. Na znak protestu włożył sobie w usta długopis i na sesji zrobiło się spokojniej.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 08:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~przymknięte oko
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 12:50  
Cytuj
Dziękujemy panie Przytuła za relacje, co my byśmy bez pana zrobili?? nie wiem nie wiem :nie_wiem zaklopotany: mlotek

 
 
 
 
~~CZExxx
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 13:39  
Cytuj
To z "echa" text. Ciekawe czego admini staloweggo jeszcze nie przekleili go do siebie, hę? Taki ładny kotulak na tym zdjęciu., Wystarczy w wyszukiwarce echowej wpisać "zakneblowany radny"

 
 
 
 
~~przymknięte oko
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 13:49  
Cytuj
To pan panie Przytuła wkleja coś nie podając źródła?? Nieładnie zaklopotany . Jakby admini chcieli to by ten tekst wkleili w artykułach, nie wykluczone, że to jeszcze zrobią, ale ktoś tu chciał być pierwszy chytry

 
 
 
 
~~krym
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 20:54  
Cytuj
sądzę że sztabowcy Janusza Kotulskiego powinni mu doradzić żeby na znak prostestu wsadził sobie ten długopis w inne miejsce. To chyba jedyny użytek jaki ten radny może z niego zrobic

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »